Krásné barevné podzimní dny roku 2020 Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše stránky.

 

Z DŮVODU MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ A OCHRANY ZDRAVÍ –

od 9.10. a dále rozšířená opatření od 14.10.2020

– KURZ VE ŠVAGROVĚ pro ženy ZRUŠEN !


  • Je nám to nesmírně líto, ale dnes máme pro vás přihlášené i pro vás, co jste ještě zvažovaly účast na kurzu pro ženy, špatnou zprávu. Bohužel v této pokračující obtížné době v boji s nákazou virem COVID-19, z důvodů mimořádných opatření a ochrany zdraví nás všech, jsme nuceni oficiálně zrušit i poslední pobytový kurz pro ženy ve ŠvagrověPo tefonátu pana správce SEV Švagrova pana Kuchtíka, který nám oznámil, že na základě vydaných nařízení platící v nouzovém stavu do 1. 11. 2020,  dohodnuté podmínky pro konání kurzu v dané době nejdou splnit a Švagrov nebude nadále (uzavřen pro nás od 19.10. – první pobytový kurz ve Švagrově) v provozu.  

 

  • Vážené a milé účastnice. Pokud jste přihlášené na právě zrušený pobytový kurz do Švagrova2 (25. – 31.10. 2020) a máte uhrazenou zálohu, tak se ničeho, prosím, neobávejte, o zálohu nepřijdeteÚčastnicím, co uhradily zálohu a kurz/y byl/y zrušen/y,  nabízíme převedení zálohy/h na prosincový/é kurz/y v daném roce (a v tomto případě mimořádné situace – převedeme zálohu/y  na kurzy pořádané v roce 2021 bez/s udání/m kurzu) dle přání účastnice nebo vrátíme 100% uhrazenou zálohu na účastnici sdělený bankovní účet pomocí mailu“. Pokud už má účastnice kurzu zálohu převedenou z minulých zrušených kurzů na jmenovaný kurz, je možné jí opět přesunout na jiný vámi zvolený kurz nebo ponechat a později upřesnit do roku 2021. 
 
  • Ostatní kurzy do konce roku, pokud nebude jinak, se konají.

Děkujeme za pochopení.


 

  • Podrobné informace o kurzech najdete na www.skolazdravi.eu v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu.

 

Krásný říjen a pevné zdraví s optimismem. Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina

 

 

 

 

pictorgam: www.clker.com, free,  pixabay, archiv