Před kurzem:

Na podobném kurzu jsem ještě nebyla a doporučila mi ho moje dcera. Měla nebo mám problémy se spaním, zády, plotýnkou.

Po kurzu:

Jelenka mi ukázala, co cvičit, aby člověk vyčistil tělo a procvičil všechny klouby. Cítím se skvěle, hrozně se mi líbí…..Dýchání a cviky na artrózu, určitě budu pokračovat.Měla jsem obavy, že to nevydržím, ale zvládla jsem to, vůbec mě nebolí bederní páteř, kde mám špatnou plotýnku.Děkuji

Eva S., 1951

Před kurzem:

Na podobném kurzu jsem po třetí. Důvodem je očista těla i ducha. Příjemné cvičení. Protažení celého těla. Uvolnění a odpočinek, skvěle vybranou hudbu pro relaxaci a získání zpět svého já. Když odjíždím na kurz, mám pocity stresu a nestíhání.

Po kurzu:

Zbavila jsem se stresu a nabrala spoustu pozitivní energie. Cítím se uvolněně, bez napětí. Moc si to vždy užívám a dozvím se spoustu nových informací. Děkuji za to, že se můžu spolehnout na to, že kurzy nekončí a můžu je dále využít.

Uvítala bych ale ubytování max. 3 osoby na 1 pokoj a se soc. zařízením. Stravování by měla být odlehčená strava, (ne knedlíky, zelí).

Eva N., 1950

Před kurzem:

Na kurzu jsem už byla. Chtěla bych si odpočinout a vypnout, relaxovat. Očekávám protažení, uvolnění, meditaci. Jsem velmi unavená.

Po kurzu:

Cítím se skvěle, silná vnitřní síla. Celkový dojem byl úžasný, líbila se mi nejvíce velká hranice, jívový pás, zvířata a pohoda, která tu panovala. Postrádala jsem trochu dynamiku, ale i tak to bylo skvělé. Zlepšila jsem se v dechovém cvičení a podařilo se mi krásně otevřít třetí oko a korunní čakru.

Eva Š., 1984

Před kurzem:

Na podobném kurzu jsem ještě nebyla a důvodem bylo relaxování, aktivní odpočinek a cesta ke své podstatě. Očekávám, že se naučím cvičit cviky, které bud moci cvičit i doma. Elenku jsem viděla v rozhovoru na www.cestyksobe.cz a moc se mi líbil její projev – klid, jemnost a zároveň pevnost. Chtěla jsem se učit cvičení vedená takovým ženským vzorem.

Moje problémy před kurzem – bolesti kloubů-kyčlí, zad, tíha na hrudi, vnitřní napětí, neklid, roztěkanost. Hormonální nerovnováha, zbytečná ustaranost. Touha najít stabilitu, vnitřní klid a jistotu.

Po kurzu:

Cítím se odpočinutě, utahaně a zároveň posílená, inspirovaná Líbilo se mi úplně všechno, kromě jediné věci – stravy. Byl by lepší švédský stůl ke snídani a lépe volená bezmasá strava – více bílkovin (sýr, vajíčko), více zeleniny. Špatně volený jídelníček pro takto zaměřený kurz, příliš sladkého, podařilo se mi ztloustnout. Jinak obsluha příjemná, vše ostatní ohledně ubytování, vedení kurzu a náplně kurzu na 1 s hvězdičkou.

Velký dík Elence za její úžasné a osobité vystupování a Leošovi za vstřícnost a Daně za pestrý doprovod.

Jana D., 1979

Před kurzem:

Na podobném kurzu jsem již byl. Pomáhá mi to, příjemní lidé, atmosféra, líbí se mi cvičení, chci zlepšovat zdraví. Problémy- záda,protažení šlach a uvolnění svalů, vyčistit si hlavu a vlastně celé tělo.

Po kurzu:

Cítím se super – uvolněně, odpočatě a zdravější – perfektně. Celkový dojem je výborný, líbilo se mi vše a nepostrádal jsem nic.Podařilo se mi protáhnout záda, celé tělo a vyčistit se. I masáž mi velmi pomohla a byla luxusní. Děkuji za vše.

Pavel Ch., 1966

Před kurzem:

Absolvovala jsem několik kurzů a tento jsem si vybrala kvůli diagnostice čaker.Kromě cvičení jsem tady chtěla relaxovat a poznat místní přírodu.

Po kurzu:

Kurz se mi líbil, Elenka odvedla skvělou práci jako vždy. Trošku mě překvapila diagnostika čaker prostřednictvím mandal. S kurzem naprostá spokojenost. Ubytování – velký počet lidí na 1 pokoji a jenom 1 záchod – koupelna. Jídlo pro ty, co nejí maso bez nápadu, málo zeleniny, mnoho moučných výrobků, vhodnější pro snídaně by asi byl švédský stůl. Za aktivity mimo kurzu chválím – nápadité, vedení profesionály a ve velmi přijatelné atmosféře. Milý Personál.

Jela B., 1965