Krásné barevné podzimní dny roku 2020 Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše stránky.

 

Z DŮVODU MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ A OCHRANY ZDRAVÍ –

od 9.10. a dále rozšířená opatření od 28.10.2020

– KURZ A MASÁŽE V BRUNTÁLE ZRUŠENY !


 • Doba, v které se právě teď nacházíme, je obtížná a asi ještě bude obtížnější pro všechny. Máme tu druhou a ještě těžší koronavirovou vlnu. Život se nám opět ze dne na den mění. Stále více se bojíme o sebe, o své blízké. Setkávání s nejbližšími, na kurzech se stejně naladěnými lidmi, přáteli, věnování se zájmům, sportu, zacvičit si ve skupině, prostě to, co nám zpříjemňovalo život, je nyní zcela nedostupné. Přesto věříme, že virovou nákazu společně přemůžeme, ale nevíme, za jak dlouho a za jakou cenu.
  Držme se/si, hodně štěstí, pevné zdraví a plnou náruč optimismu. Věřme všichni, že opět toto zlé a složité období společně překonáme.

 

 • Bohužel v této pokračující obtížné době v boji s nákazou koronavirem COVID-19, z důvodů mimořádných opatření a ochrany zdraví nás všech jsme nuceni oficiálně zrušit podzimní náhradní docházkový kurz od 2. – 4. 11. 2020 a masáže od 3. – 5. 11. 2020 v BruntálePo dohodě s organizátorkou Danou Meca Frankovou a přečtení vydaných nařízení platící v pokračujícím nouzovém stavu a současném zpřísněném rezimu, nelze nic provozovat.  

 

 • Pokud jste přihlášeni na zrušený náhradní docházkový kurz v Bruntále (2. – 4. 11. 2020) a máte uhrazenou zálohu i na předchozí zrušený kurz v Bruntále v říjnu, tak se ničeho, prosím, neobávejte, o zálohu/y nepřijdete

  Přihlášeným účastníkům, co uhradili zálohu a kurz/y byl/y zrušen/y,  nabízíme převedení zálohy/h (v tomto případě mimořádné situace – převedeme na kurzy v roce 2021) dle přání účastníka nebo vrátíme 100% uhrazenou zálohu na účastníkem sdělený bankovní účet pomocí mailu“.
  V Bruntále se pro případné vrácení zálohy obracejte prosím, na paní Danu Meca Frankovou.

  Děkujeme za pochopení.


 

 • Podrobné informace o kurzech najdete na www.skolazdravi.eu v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu.

 

Krásný podzim a pevné zdraví s optimismem. Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina

 

 

 

 

pictorgam: www.clker.com, free,  pixabay, archiv