Příjemný a barevný podzim přátelé a příznivci Školy zdraví.

Po větší odmlce, způsobené organizováním a konáním velmi krásných říjnových kurzů, přicházíme opět s aktualitami.
Říjnové, pobytové kurzy byly úspěšně zakončeny a jejich účastníci byli opět velmi spokojeni. Nejen, že se dozvěděli mnoho nových věcí, ale hlavně si zacvičili, jak osvědčené, tak hlavně nové komplexy, posílili a zharmonizovali organismus a dobili energii.

Ti, co přijeli opakovaně, se přesvědčili, že každý kurz je opravdu jiný, nabíjecí, dynamický a neopakovatelný. Elena Tomilina 1.11. odletěla domů, kde opět bude masírovat a připravovat novinky pro příští rok.
Aktualizovali jsme naše stránky. Přidali jsme do rubriky „Produkty“ nové DVD 19. Dále příspěvky do Aktualit a Kurzů. Podívejte se.

Ke stažení máme zatím bez cen u pobytových kurzů časový rozvrh kurzů a pobytů na celý rok 2024.

Krásný barevný podzim přeje Vaše Škola zdraví.

Chcete-li, napište něco do rubriky „Napište nám“ nebo na Facebook – „Škola zdravi“.