Krásné jarní dubnové dny roku 2020 Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše stránky.

 

Z DŮVODU MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ A OCHRANY ZDRAVÍ –

– KURZY A MASÁŽE ZRUŠENY !


  • Doba, v které se právě teď nacházíme, je obtížná pro všechny. Život se nám ze dne na den změnil. Stále více se bojíme o sebe, o své blízké. Mnozí přišli o práci, jiní nemohou provozovat svá podnikání, živnosti, obávají se, že zkrachují.  Setkávání s nejbližšími, na kurzech se stejně naladěnými lidmi, přáteli, věnování se zájmům, sportu, zacvičit si ve skupině, prostě to, co nám zpříjemňovalo život, je nyní nedostupné. Přesto věříme, že virovou nákazu společně přemůžeme, ale nevíme, za jak dlouho a za jakou cenu.
    Mnohem více než kdy jindy si většina z nás v této době uvědomuje, jak moc se vzájemně potřebujeme a jakou cenu má pomoc, porozumění, vstřícnost a laskavost. Děkujeme moc zdravotníci, hasiči, policie, pracovníci v lékárnách, prodavači a další a další za to obrovské nasazení a  obdivuhodnou obětavost při vykonávání vaší práce. Děkujeme také  lidem všemožných profesí, kteří se stávají dobrovolníky a šijí roušky. A kdo nešije, tak pomáhá, kde je potřeba. Před všemi smekáme  a vážíme si toho.
  • Držme se, hodně štěstí, pevné zdraví a plnou náruč optimismu. Věřme všichni, že toto zlé a složité období společně překonáme.

 

  • Bohužel v této obtížné době v boji s nákazou koronavirem COVID-19, z důvodů mimořádných opatření krizového štábu a ochrany zdraví nás všech, dále kdy paní Elena Tomilina musela opustit ČR , je nyní v Rusku, jakákoliv doprava je přerušena a nevíme, kdy paní Elenu do ČR opět pustí a určitě bude mít při vstupu nařízenou 14 denní karanténu, jsme nuceni oficiálně zrušit jarní blok pěti kurzů začínající 18.4.2020 ve Střelských Hošticích a končící  16.5. 2020 v Maxově. Zároveň po konzultaci s majiteli a provozovateli míst existuje dosti velký předpoklad, že dohodnuté lokality pro konání kurzů v dané době nebudou zprovozněné, plně funkční a bezpečné pro nás všechny i rizikově ohrožené osoby.

 

  • Pokud jste přihlášeni na některý ze tří zrušených pobytových kurzů  ve Střelských Hošticích, Soběšicích do hotelu “Pod Hořicí” nebo v soukromém pensionu v Maxově nebo na víkendový seminář v Českých Budějovicích  nebo v Plzni a máte uhrazenou zálohu, tak se ničeho, prosím, neobávejte, o zálohu/y nepřijdete.  Vybírám ze storno podmínek a rozšiřuji: „Pokud kurzy z důvodů rozhodnutí vlády ČR, nepřítomnosti nebo karantény lektorky Eleny Tomiliny v ČR nebo z důvodu malé obsazenosti či nebezpečnosti místa konání kurzu zrušíme, pošleme každému informační mail a přihlášeným účastníkům, co uhradili zálohu na zrušený/é kurz/y,  nabídneme převedení zálohy na jakýkoliv kurz v daném roce (v tomto případě i v roce 2021) dle přání účastníka nebo vrátíme 100% uhrazenou zálohu na účastníkem sdělený nebo napsaný účet pomocí mailu“. Děkujeme za pochopení.

 

  • Podrobné informace o kurzech najdete na www.skolazdravi.eu v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu.

 

Krásný duben a pevné zdraví s optimismem. Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina

 

 

 

 

pictorgam: www.clker.com, free,  pixabay