Krásné jarní březnové dny roku 2022 vám všem, milí přátelé i vám, co jste právě navštívili poprvé naše stránky.

 

Z DŮVODU MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ A VÁLEČNÉ SITUACE,

Elena Tomilina přiletí  21. 3. 2022 –

– KURZY A MASÁŽE v Praze a Bruntále ZRUŠENY !

 


  • z důvodů mimořádných opatření vlády a nemožnosti bezpečného příletu Eleny Tomiliny do ČR,  jsme nuceni oficiálně zrušit jarní víkendové kurzy a masáže v Praze a Bruntále začínající 12.3.2022 v Praze a končící  23.3. 2022 v Bruntále
  • první bezpečný let se podařilo zajistit na 21.3. a těšíme na setkání s vámi na kurzech a masážích v následujících termínech
  • pevně věříme, že se v březnu v Hodoníně a dále v dubnu či květnu uvidíme (po kliknutí na obrázek se tabulka objeví, kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět)

Pokud jste přihlášeni na některý ze dvou zrušených víkendových kurzů v Praze a Bruntále, je možné se přehlásit na následující vypsané kurzy a masáže v dubnu a květnu. Zvažujeme zrušené kurzy, o které byl z vaší strany velký zájem, nahradit kurzy v Praze a Bruntále v jiných termínech. Včas vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

  • Podrobné informace o kurzech najdete v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu.

 

Přejeme vám krásné březnové dny, pevné zdraví a optimismus.

Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina

 

 

 

 

picture:  pixabay