Krásné jarní březnové dny roku 2021 Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili poprvé naše stránky.

 

Z DŮVODU MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ A OCHRANY ZDRAVÍ –

– KURZY A MASÁŽE ZRUŠENY !


  • Doba, v které se právě teď nacházíme, je asi nejobtížnější pro všechny. Už je to rok, co se nám život ze dne na den změnil. Ještě více se bojíme o sebe, o své blízké. Neskutečně lidí už přišlo o práci, živnosti krachují.  Podpora ze strany vlády je mizivá a její přístup se neustále chaoticky mění. Setkávání s nejbližšími, na kurzech se stejně naladěnými lidmi, přáteli, věnování se zájmům, sportu, zacvičit si ve skupině, prostě to, co nám zpříjemňovalo život, je stále nedostupné. Přesto věříme, že virovou a všemožně zmutovanou nákazu společně přemůžeme, ale nevíme, za jak dlouho a za jakou cenu.
    Držme se a mějme zodpovědný přístup k sobě i ostatním. Hodně štěstí, pevné zdraví a plnou náruč optimismu. Věřme všichni, že toto zlé a složité období společně překonáme.

 

  • Bohužel v této obtížné době v boji s nákazou koronavirem COVID-19, z důvodů mimořádných opatření vlády, lockdownu nebo chcete-li, zatím nejtvrdšího nouzového stavu a ochrany zdraví nás všech, jsme nuceni oficiálně zrušit jarní blok čtyřech víkendových kurzů a masáží začínající 9.3.2021 v Blatné a končící  28.3. 2021 v Bruntále. Před tímto rušením předcházely přesuny plánovaných únorových kurzů na březen v domnění, že opravdu v březnu začneme.  Zároveň po konzultaci s organizátory kurzů neexistuje předpoklad, že dohodnuté lokality pro konání kurzů v dané době budou zprovozněné, plně funkční a bezpečné pro setkání více účastníků. Plně věříme, že snad v dubnu či květnu se uvidíme. (Po kliknutí na obrázek se tabulka objeví. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět)

 

  • Pokud jste přihlášeni na některý ze čtyř zrušených víkendových kurzů v Blatné a Bruntále, je možné v případě dvou kurzů kreslení se opět přehlásit na nové termíny v květnu, kam jsme kurzy přendali jako náhradu za termíny v únoru a březnu. Kontaktujte paní Danu Meca Frankovou. Ostatní kurzy bohužel nenahradíme. Děkujeme za pochopení.

 

  • Podrobné informace o kurzech najdete v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu.

 

Krásný březen a pevné zdraví s optimismem. Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina

 

 

 

 

picture:  pixabay