Když kurz pořádá Škola zdraví Eleny Tomiliny.

 

 • Přečetli jste si popis kurzu, Důležité informace také a víte kdo kurz pořádá a kde.
 • Pokud máte o kurz zájem, vyplte přihláškový formulář  závazné přihlášky nacházející se úplně dole pod pořadatelem,  mapkou z Googlu a adresou místa kurzu.
 • Do poznámky přihlášky nezapomeňte uvést: s kým chcete případně bydlet ve dvoulůžkovém či třílůžkovém pokoji, je-li možnost – jaký pokoj, jakou preferujete stravu (normální, bezmasou), jestli použijete vlastní prostředek nebo pojedete vlakem, jestli budete mít problém z dopravou nebo ne. Pokud máte jiný zvláštní požadavek, napište jej do poznámky přihlašovacího formuláře.
 • Přečtěte si podmínky přihlášky pod tlačítkem Odeslat přihlášku, zaškrtněte políčko (Přijímám podmínky přihlašujícího ujednání) a poté odešlete kliknutím na tlačítko Odeslat přihlášku.
 • Po vyplnění a odeslání zjistíte jste, že když se jednou přihlásíte, další přihláška je ještě jednodušší, při prvním znaku se doplní vše, co jste do pole dříve napsali.
 • Přijde Vám po odeslání na Váš mail kontrolní mail s přihláškou. Je to doklad, jaký kurz již máte objednaný a co máte uhradit dle popisu za zálohu .
 • Zálohu uhraďte (viz. úhrada zálohy v této rubrice) do týdne po poslání přihlášky nebo jak máte čas dojít na poštu. Jen tak budete řádně přihlášeni. Doplatek uhradíte v den nástupu na kurz u pana Laciny v sále střediska.
 • Jiné způsoby přihlašování nepreferujeme ani nechceme.  Nepřihlášením přes formulář si omezíte nebo znemožníte vstup do některých stránek tohoto webu. Pokud nejde jinak, dle předchozí domluvy přihlášení jiným způsobem provedeme.
 • Někteří se bojí, že bude zneužita či ukradena jejich osobní data třetí osobou. Přátelé nebudou. Platíme každý měsíc v rámci webhostingu zabezpečení jako máte u internetového bankovnictví. Toto zabezpečení je v nařízení serverů, když se pracuje s osobními daty.

 

Další variantou přihlášení nebudete mít regulérní registraci a přijdete o neomezený pohyb na našich stránkách!

 •  Nemáte-li možnost poslat přihlášku Internetem, volejte panu Leoši Lacinovi na tel. 603 258 558 a po telefonické rezervaci místa, pokud bude kurz ještě volný, můžete si místo na kurzu rezervovat a pak pošlete do tří dnů oskenovanou nebo vyplněnou, čitelně hůlkovým písmem, přihlášku poštou na adresu: Ing. Leoš Lacina, Dolní 356, 284 01 Kutná Hora.

 

Když kurz Eleny Tomiliny pořádá jiný pořadatel.

 

 • Přečetli jste si popis kurzu, Důležité informace také a víte kdo kurz pořádá a kde.
 • Pokud máte o kurz zájem, vyplte přihláškový formulář  závazné přihlášky nacházející se úplně dole pod pořadatelem,  mapkou z Googlu a adresou místa kurzu.
 • Do poznámky přihlášky nezapomeňte uvést: s kým chcete případně bydlet ve dvoulůžkovém či třílůžkovém pokoji, je-li možnost – jaký pokoj, jakou preferujete stravu (normální, bezmasou), jestli použijete vlastní prostředek nebo pojedete vlakem, jestli budete mít problém z dopravou nebo ne. Pokud máte jiný zvláštní požadavek, napište jej do poznámky přihlašovacího formuláře
 • Přečtěte si podmínky přihlášky pod tlačítkem Odeslat přihlášku, zaškrtněte políčko (Přijímám podmínky přihlašujícího ujednání) a poté odešlete kliknutím na tlačítko Odeslat přihlášku.
 • Po vyplnění a odeslání zjistíte jste, že když se jednou přihlásíte, další přihláška je ještě jednodušší, při prvním znaku se doplní vše, co jste do pole dříve napsali.
 • Přijde Vám po odeslání na Váš mail kontrolní mail s kopií přihlášky. Je to doklad, jaký kurz již máte objednaný a co máte uhradit dle popisu za zálohu .
 • Proč je kopie přihlášky důležitá? Zaprvé jako doklad, jaký kurz již máte objednaný a co máte uhradit. Zadruhé, pokud se hlásíte na kurz, co organizuje pro nás jiný pořadatel,  musíte poslat kopii tohoto mailu s přihláškou, po zvolení PŘEPOSLAT, ke zpracování na mail danému pořadateli. On Vás bude kontaktovat a vyřizovat další. Jinak o Vás neví.
 • Zálohu uhraďte (viz. úhrada zálohy v této rubrice) do týdne po poslání přihlášky. Jen tak budete řádně přihlášeni. Doplatek uhradíte v den nástupu na kurz u pořadatele kurzu v sále střediska.
 • Jiné způsoby přihlašování nepreferujeme ani nechceme.  Nepřihlášením přes formulář si omezíte nebo znemožníte vstup do některých stránek tohoto webu. Pokud nejde jinak, dle předchozí domluvy přihlášení jiným způsobem provedeme.
 • Někteří se bojí, že bude zneužita či ukradena jejich osobní data třetí osobou. Přátelé nebudou. Platíme každý měsíc v rámci webhostingu zabezpečení jako máte u internetového bankovnictví. Toto zabezpečení je v nařízení serverů, když se pracuje s osobními daty.

 

Další variantou přihlášení nebudete mít regulérní registraci a přijdete o neomezený pohyb na našich stránkách!

 • Pokud dostanete přihlášku od kompetentního organizátora kurzu mailem nebo poštou v dané lokalitě, je potřeba jí vyplnit a poslat na mailovou adresu nebo poštou právě kompetentního organizátora kurzu. Veškeré spojení je uvedeno právě v kontaktu. Pokud byste si nevěděli rady s vyplněním nebo posláním vyplněné přihlášky, zavolejte nebo napište organizátorovi kurzu.