Když masáž pořádá Škola zdraví Eleny Tomiliny.

 

 • Přečetli jste si popis masáže, našli volný termín v tabulce a víte kdo masáž pořádá a kde, Důležité informace znáte také .
 • Preferujeme následující postup přihlášení. Kdo nebude v databázi, bude mít omezený přístup na těchto stránkách a muset pro kurz vše vyplnit stejně.
 • Pokud máte o masáž zájem, vyplte přihláškový formulář  závazné přihlášky nacházející se úplně dole pod pořadatelem,  mapkou z Googlu a adresou místa masáže.
 • Do poznámky přihlášky nezapomeňte uvést: vybrané datum a termín masáže.
 • Přečtěte si podmínky přihlášky pod tlačítkem Odeslat přihlášku, zaškrtněte políčko (Přijímám podmínky přihlašujícího ujednání) a poté odešlete kliknutím na tlačítko Odeslat přihlášku.
 • Po vyplnění a odeslání zjistíte jste, že když se jednou přihlásíte, další přihláška je ještě jednodušší, při prvním znaku se doplní vše, co jste do pole dříve napsali.
 • Přijde Vám po odeslání na Váš mail kontrolní mail s přihláškou.
 • Ozveme se Vám co nejdříve a potvrdíme buď Vámi zvolený termín a čas nebo Vám nabídneme jiný v případě, že bude termín již obsazen.
 • Prosíme o pečlivé zapsání Vámi zvoleného data a času po potvrzené objednávce!
 • Jestliže se nemůžete z vážných důvodů dostavit na masáž, pošlete někoho z Vašich blízkých nebo je třeba se včas omluvit a přenechat tak místo objednanému náhradníkovi.
 • Vezměte si sebou na masáž ručník, děkujeme.
 • Masáž uhradíte hned po provedení Eleně Tomilině osobně.
 • Jiné způsoby přihlašování nepreferujeme ani nechceme.  Nepřihlášením přes formulář si omezíte nebo znemožníte vstup do některých stránek tohoto webu. Pokud nejde jinak, dle předchozí domluvy přihlášení jiným způsobem provedeme.
 • Někteří se bojí, že bude zneužita či ukradena jejich osobní data třetí osobou. Přátelé nebudou. Platíme každý měsíc v rámci webhostingu zabezpečení jako máte u internetového bankovnictví. Toto zabezpečení je v nařízení serverů, když se pracuje s osobními daty.

 

Dalšími variantami přihlášení nebudete mít regulérní registraci a přijdete o neomezený pohyb na našich stránkách!

Pokud se rozhodnete pro osobní ozdravnou masáž s případnou konzultací je třeba zavolat nebo poslat SMS zprávu panu Leoši Lacinovi, od 10 do 20 hod. na  tel: 603 258 558 a objednat si dle tabulky volné místo. Na Vámi zaslanou SMS zprávu Vám v nejbližší volné chvíli potvrdíme rezervaci. Pokud bude místo na masáž volné, ihned Vám místo rezervujeme.

Pokud se rozhodnete pro osobní ozdravnou masáž v dostatečném předstihu, můžete využít e-mail: skola.zdravi@seznam.cz , kde na adresu  pošlete Vaše jméno, příjmení , telefon a datum a čas, kdy chcete osobní masáž uskutečnit!  Ozveme se Vám co nejdříve a potvrdíme buď Vámi zvolený termín a čas nebo Vám nabídneme jiný v případě, že bude termín již obsazen.

 

Když masáž Eleny Tomiliny organizuje jiný pořadatel.

 

 • Přečetli jste si popis masáže, našli volný termín v tabulce a víte kdo masáž pořádá a kde, Důležité informace znáte také .
 • Preferujeme následující postup přihlášení. Kdo nebude v databázi, bude mít omezený přístup na těchto stránkách a muset pro kurz vše vyplnit stejně.
 • Pokud máte o masáž zájem, vyplte přihláškový formulář  závazné přihlášky nacházející se úplně dole pod pořadatelem,  mapkou z Googlu a adresou místa masáže.
 • Přečtěte si podmínky přihlášky pod tlačítkem Odeslat přihlášku, zaškrtněte políčko (Přijímám podmínky přihlašujícího ujednání) a poté odešlete kliknutím na tlačítko Odeslat přihlášku.
 • Do poznámky přihlášky nezapomeňte uvést: vybrané datum a termín masáže.
 • Po vyplnění a odeslání zjistíte jste, že když se jednou přihlásíte, další přihláška je ještě jednodušší, při prvním znaku se doplní vše, co jste do pole dříve napsali.
 • Přijde Vám po odeslání na Váš mail kontrolní mail s kopií přihlášky.
 • Proč je kopie přihlášky důležitá? Zaprvé jako doklad, kterou masáž již máte objednanou. Zadruhé, pokud se hlásíte na kurz nebo masáž, co organizuje pro nás jiný pořadatel, musíte poslat kopii tohoto mailu s přihláškou, po zvolení PŘEPOSLAT, ke zpracování  na mail danému pořadateli. On Vás bude kontaktovat a vyřizovat další. Jinak o Vás neví. Co nejdříve Vám potvrdí buď Vámi zvolený termín a čas nebo Vám nabídne jiný v případě, že bude termín již obsazen.
 • Prosíme o pečlivé zapsání Vámi zvoleného data a času po potvrzené objednávce!
 • Jestliže se nemůžete z vážných důvodů dostavit na masáž, pošlete někoho z Vašich blízkých nebo je třeba se včas omluvit a přenechat tak místo objednanému náhradníkovi.
 • Vezměte si sebou na masáž ručník, děkujeme.
 • Masáž uhradíte hned po provedení Eleně Tomilině osobně.

 

Dalšími variantami přihlášení nebudete mít regulerní registraci a přijdete o neomezený pohyb na našich stránkách!

Pokud se rozhodnete pro osobní ozdravnou masáž s případnou konzultací můžete i zavolat nebo poslat SMS zprávu pořadateli na  tel: pořadatele a objednat si dle tabulky volné místo. Na Vámi zaslanou SMS zprávu Vám v nejbližší volné chvíli potvrdíme rezervaci. Pokud bude místo na masáž volné, ihned Vám místo rezervujeme.

Pokud se rozhodnete pro osobní ozdravnou masáž v dostatečném předstihu, můžete využít e-mail: pořadatele, kde na mail pošlete Vaše jméno, příjmení , telefon a datum a čas, kdy chcete osobní masáž uskutečnit!  Ozveme se Vám co nejdříve a potvrdíme buď Vámi zvolený termín a čas nebo Vám nabídneme jiný v případě, že bude termín již obsazen.