Krásné jarní dny Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše stránky .

 

Skvělá zpráva, jaro s kurzy Školy zdraví bude!

 

Jaro nabírá plné tempo a my už máme velkou radost.  Společně s příchodem astronomického jara přiletěla dnes naše lektorka Elena Tomilina a zahájí naše společné jarní kurzy poprvé v Hodoníně.

Pokud jste čekali na zprávu, jestli přiletí Elena Tomilina do ČR, jestli se jarní kurzy, tak důležité pro naše zdraví, uskuteční, abyste se mohli přihlásit, tak nyní je ten správný čas. Na všech kurzech kromě kurzu kreslení v Bruntále jsou volná místa.

Elenka si pro Vás na letošní rok připravila nejen řadu nových informací a cvičebních komplexů na regeneraci organismu, ale u příležitosti svého životního jubilea se rozhodla obdarovat Vás všechny, kteří se zúčastníte letošních kurzů. Navzdory všeobecnému zdražování dostávají všichni naši účastníci od lektorky Eleny Tomiliny dárek v podobě slevy na kurzovném ve výši 200,- Kč na každý víkendový kurz a dále ti, kteří s námi pojedou na pobytový kurz, obdrží dárek přímo od Eleny Tomiliny.

Pokud třeba už nyní přemýšlíte nad tím, čím byste chtěli udělat radost Elence Vy sami, tak Vás mohu ujistit, že největším přáním Eleny Tomiliny je, abychom se v tomto roce již konečně mohli v co největším počtu začít scházet a cvičit a udělali tak společně něco pro zlepšení svého zdraví. Aby nás už neprovázela žádná omezující nařízení a opatření, abychom se mohli bez obav věnovat tomu nejdůležitějšímu – radosti z pohybu a ze života.

Upřímně se těšíme se na setkání s Vámi a věříme, že si z naší bohaté nabídky vyberete to pravé pro Vás.

Těšíme se na Vás.

 

Pro nejbližší jarní kurzy a taky léto …(začínáme 26. 3. v Hodoníně )

 

  • Pokud přemýšlíte o některém z jarních kurzů na přirozené zlepšení zraku ve Střelských Hošticích, dále o letních kurzech v Severních Čechách v Maxově a na Moravě v penzion Mlýn u Kročilů …. , přihlaste se prosím, co nejdříve, děkujeme! Jen tak budete mít zajištěné místo a nejlevnější garantovanou cenu.
  • Podrobné informace o kurzech najdete na www.skolazdravi.eu v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu. Úplně dole, pod popisem kurzu najdete elektronický formulář přihlášky. Nezapomeňte souhlasit s podmínkami kurzu před odesláním přihlášky, jinak se neodešle.

 

  • Přátelé, na jarní víkendové a pobytový kurz (březen – květen) se můžete přihlašovat s následnou úhradou záloh nebo celým kurzovným dle dispozic u každého kurzu v organizační části.  Přihlašování provádějte zásadně přes formulář, který je vždy pod každým kurzem nebo masáží. Pouhý mail neakceptujeme z důvodů GDPR a pro případné storno. Zálohu/hy nebo celé kurzovné prosíme, uhraďte včas.

 


Uveřejňujeme aktualizovanou

nabídku kurzů, seminářů událostí i s cenami ve zkrácené podobě.

zde. (tisková verze)

(Po kliknutí na zde se tabulka objeví. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět)


 

Děkujeme a těšíme se na Vás na některém z připravených kurzů.

 

 

 

pictorgam: