Krásné jarní dubnové dny plné sluníčka Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili tyto stránky. Elena Tomilina přiletěla 14. 4. 2018 a dva dny na to, tedy právě dnes začínáme ozdravně-pobytovým kurzem v CHKO Jeseníky ve Švagrově. V této lokalitě je to vůbec poprvé v polovině dubnu a ještě jednou poprvé s tématem Zlepšení přirozeným způsobem zraku.

Možnost přihlášení na jarní Střelské Hoštice, Maxov a České Budějovice

 

  • Příroda se probouzí, všude kolem nás jsou vidět nádherně kvetoucí stromy, na zahrádkách květiny nejrůznějších barev a vůní. My jsme s Elenou odjeli dnes do Švagrova a  cestou se doslova kochali svěží zelenou přírodou a v 17.00 hod. odstartovali jarní velmi energeticky silné kurzy. Když se podíváte do kalendáře, zjistíte, že 30. 4. bude opět měsíc v úplňku, který zvyšuje citlivost a intenzitu všech energii a k tomu, když si připomeneme, že od 15. února do 15. května k jaru dle čínského celostního přístupu k životu patří prvek dřevo (někdy se tento element překládá jako „strom“) a jde také o rostoucí energii, tak nastává ta nejlepší doba vhodná udělat něco pro sebe – pro své tělo, rozum a duši. Vše co uděláme pro svůj organismus v tomto období, se projeví přímo s dvojnásobným účinkem. Jarní element dřeva symbolizují v našem těle játra a žlučníkze smyslů, pak elementu náleží zrak. Proto jsme pobytové kurzy a seminář v regionech, konající se od poloviny dubna do poloviny května, doplnili o další speciální techniky a cvičení, vhodné právě pro toto období. Společně si ukážeme, jak nejen podpořit a zregenerovat játra a přirozenou cestou zlepšit zrak, ale také co udělat pro regeneraci a harmonizaci celého organismu. Využijte tedy jedinečné příležitosti, kdy přijedeme do Vašeho regionu, přímo za Vámi a Vy budete mít možnost pod odborným vedením zkušené Eleny Tomilinye na Vašem organismu vyzkoušet.
  • Podrobné informace o kurzech najdete na zcela nových skolazdravi.eu v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu.

 

 

Co připravujeme…

 

  • Pokud přemýšlíte o některém z letních, dovolenkových, pobytových kurzů, od 1.7. v MAXOVĚ nebo dále o kurzu od 9.7. na Moravě v Apartmánech Praděd v Karlově pod Pradědem u Malé Morávky, v srpnu opět v Maxově, přihlaste se prosím, co nejdříve, děkujeme! Jen tak budete mít zajištěnou nejlevnější garantovanou cenu a možný výběr pokojů.
  • POZOR, kurzy se rychle plní, proto nenechávejte přihlášení na poslední chvíli.

 

Krásně nezvykle slunečný duben. Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina

 

pictorgam: www.clker.com, free. Archiv fotek ze Střelských Hoštic