Krásné letní dny roku 2020 Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše stránky.

 

Z DŮVODU MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ V RUSKU

ELENA TOMILINA NEMOHLA PŘILETĚT

– jen DVA ČERVENCOVÉ KURZY ZRUŠENY !

 

  • Doba, v které se stále nacházíme, je obtížná pro všechny a život se nám v sinusovce neustále mění. Přesto věříme, že virovou nákazu společně přemůžeme, ale nevíme, za jak dlouho a za jakou cenu. Píšu to proto, že nejen u nás, ale i se zpožděním v Rusku se vše mimořádnými opatřeními každým okamžikem mění. Elena Tomilina měla letenku na 7. 7. 2020 od Belavie i negativní koronavir test. Bez jakéhokoliv mailu jí až na letišti, kam cestovala 8h ze svého bydliště, vše řekli. V pondělí 6. 7., z příkazu Putina zrušili všechny lety a další dopravu z Ruska i přes Bělorusko. Snažili jsme se zjistit nějaké informace a taky přebukovat běloruské letenky. Byla to složitá jednání. Elena Tomilina se musela vrátit domů. Následující den Elena Tomilina volala do Aeroflotu, aby se dozvěděla, že do 31. 7. je vše pozastaveno. Netrvalo dlouho a ozvali se z Aeroflotu, že by jí přebukovali letenky z  dubna-května a nejbližší možný termín je 1. 8. 2020, tak jsme tento termín hned vzali. Nyní by let měl klapnout, protože Aeroflot je velká ruská společnost a sami by se neozývali a něco nenabízeli. Držme si palce.

 

  • Na základě této situace jsme byli nuceni oficiálně zrušit dva červencové kurzy začínající 10. 7. 2020 v Karlově pod Pradědem v horské chatě Soliter a přesunutý od  17. 7.  2020 v MaxověPokud jste přihlášeni na některý ze dvou zrušených pobytových kurzů  v Karlově pod Pradědem v horské chatě Soliter nebo v soukromém pensionu v Maxově a máte uhrazenou zálohu, tak se ničeho, prosím, neobávejte, o zálohu/y nepřijdete. Nabízíme převedení zálohy/h na jakýkoliv kurz/y v daném roce (v tomto případě mimořádné situace převedeme i na kurzy v roce 2021) dle přání účastníka nebo vrátíme 100% uhrazenou zálohu na účastníkem sdělený nebo napsaný účet pomocí mailu”. Děkujeme za pochopení.

 

  • Myslíme na vás všechny, těšíme se opět naviděnou a přejeme hodně štěstí, pevné zdraví a plnou náruč optimismu.

 

  • Podrobné informace o kurzech najdete na www.skolazdravi.eu v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu.

 

Krásné léto a pevné zdraví s optimismem. Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina

 

 

 

 

pictorgam: www.clker.com, free,  pixabay