Pro někoho krásný až slavnostní, přesto deštivý víkend, milí přátelé. Vítejte opět na našich stránkách. Zdravím všechny přátele, kurzisty, příznivce a milovníky léta.

Právě dnes v sobotu 20. 6., těsně před půlnocí v 23:44 hod. nastává letní slunovrat, první letní den či také astronomické léto. Slunce na naší obloze dosáhne v tento den své nejsevernější polohy a bude se postupně vracet zpět k rovníku a my zažijeme nejdelší den v roce, zatím co noc bude nejkratší. Slunovrat se slaví odpradávna po celém světě, bez ohledu na kulturu.  Taky se těšíte? Prožijte krásně léto tak, jak si přejete a třeba na některém z letních kurzů s Elenou Tomilinou. Rusko jako celek začíná postupně rozvolňovat a právě dnes končí v gubernii Lipeck nouzový stav. Kurz v Maxově od 3. 7. do 9. 7. jsme po dohodě s majiteli přesunuli na termín od 17. 7. – 23. 7., abyste případně o něho nepřišli. Pevně věříme, že Elena Tomilina bude moci přiletět a my s ní prožijeme krásné letní pobytové kurzy.

 Nabídka volných míst s informacemi a přihláškou se nachází na našich stránkách v rubrice „Kurzy“ u jednotlivých kurzů. Dále připravujeme na volné dny mezi kurzy natáčení nových cvičebních DVD a osobní masáže ve vybraných lokalitách. Elena Tomilina v ČR bude pobývat určitě celé léto. O všech skutečnostech, příletu, kurzech a masážích budeme v předstihu informovat hromadným mailem a na našich stránkách.

A to nejlepší na konec. Elena Tomilina je velmi úzce spojena se zítřejším datem 21. 6. – tento den má narozeniny. Ze srdce, přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody. Máme Tě moc rádi Elenko.  Chcete-li Elence napsat, můžete pod tuto aktualitu a nebo můžete napsat něco do rubriky „Napište nám“ nebo na Facebook – „Škola zdravi“.

 

 

 

 

pictorgam: www.clker.com, free.