Pro někoho krásné, slavnostní, velmi teplé pondělí, milí přátelé. Vítejte opět na našich stránkách. Zdravím všechny přátele, kurzisty, příznivce a milovníky léta.

Právě dnes v pondělí 21. 6. v 5:31 hod. nastává letní slunovrat, první letní den či také astronomické léto. My zažijeme nejdelší den v roce, zatím co noc bude nejkratší. Slunovrat se slaví odpradávna po celém světě, bez ohledu na kulturu. Slaví se nejen začátek léta a duchovní síla slunce, ale i další magické dny a rituály. Přichází nejteplejší část roku a v přírodě také doba hojnosti a plnosti. Léto je časem zážitků, radostí a letní pohody.

Taky se těšíte? Prožijte krásně léto tak, jak si přejete a třeba na některém z letních kurzů s Elenou Tomilinou. Na první pobytový kurz roku 2021 se už nemůžeme dočkat. Pevně věříme, že Elena Tomilina bude moci přiletět, má již koupenou letenku, k tomu si přiveze nutný certifikát z očkování, PCR test. Pak nutná karanténa a PCR test a společně prožijeme krásné léto a letní kurzy. Nabídka volných míst s informacemi a přihláškou se nachází na našich stránkách v rubrice „Kurzy“ u jednotlivých kurzů. Elena Tomilina v ČR bude pobývat určitě celé léto. O všech skutečnostech, kurzech a masážích budeme v předstihu informovat hromadným mailem a na našich stránkách. Těšíme se na vás.

A to nejlepší na konec. Elena Tomilina je velmi úzce spojena s dnešním dnem 21. června. Tento den slaví narozeniny. Ze srdce, přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody. Máme Tě všichni moc rádi Elenko.  Chcete-li Elence napsat, můžete pod tuto aktualitu a nebo můžete napsat něco do rubriky „Napište nám“ nebo na Facebook – „Škola zdravi“.

 

 

 

 

Pixabay.com, archiv.