Pro někoho krásné, slavnostní, velmi teplé úterý, milí přátelé. Vítejte opět na našich stránkách. Zdravím všechny přátele, kurzisty, příznivce a milovníky léta.

Právě dnes v úterý 21. 6. 2022 v 11:34 hod. nastává letní slunovrat, první letní den či také astronomické léto. My zažijeme nejdelší den v roce, zatím co noc bude nejkratší. Slunovrat se slaví odpradávna po celém světě, bez ohledu na kulturu. Slaví se nejen začátek léta a duchovní síla slunce, ale i další magické dny a rituály. Přichází nejteplejší část roku a v přírodě také doba hojnosti a plnosti. Léto je časem zážitků, radostí a letní pohody.

Taky se těšíte? Prožijte krásně léto tak, jak si přejete a třeba na některém z letních kurzů s Elenou Tomilinou. Na první pobytový kurz roku 2022 se už nemůžeme dočkat. Pevně věříme, že Elena Tomilina 29.6. přiletí, má již zakoupenou letenku, k tomu si přiveze stále nutný PCR test a pevně věříme, že  společně prožijeme krásné léto a letní pobyty a kurzy. Nabídka volných míst s informacemi a přihláškou se nachází na našich stránkách v rubrice „Kurzy“ u jednotlivých kurzů. Elena Tomilina v ČR bude pobývat určitě do 16.8. 2022. O všech skutečnostech, kurzech a masážích budeme v předstihu informovat každého přihlášeného připomínkovým mailem a na našich stránkách. Těšíme se na vás.

A to nejlepší na konec. Elena Tomilina je velmi úzce spojena s dnešním dnem 21. června. Tento den a tento rok slaví obzvláště významné jubileum – …0. narozeniny. Ze srdce, přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody. Máme Tě všichni moc rádi Elenko.  Chcete-li Elence napsat, můžete pod tuto aktualitu a nebo můžete napsat něco do rubriky „Napište nám“ nebo na Facebook – „Škola zdravi“.

 

 

 

 

Pixabay.com, archiv.