Krásné únorové dny roku 2018 Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili zcela nové stránky, další doplnění jednotlivých rubrik nenechalo na sebe dlouho čekat i když v rámci mé rekonvalescence to jde trochu pomaleji.

Většina z Vás se již doslova zkamarádila s novými stránkami a s přihláškovým formulářem jak na kurzy, tak na masáže. Ostatním to třeba pomůžeme i na kurzech vysvětlit. Elena Tomilina přiletí 21. 2. 2018 a za dva dny již začínáme kurzem v Brně.

 

Co jsem zatím stihl doplnit do nových stránek?

 

  • Potěším asi všechny, když napíši, že jsou doplněny všechny kurzy na rok 2018. U pobytových kurzů jsem vytvořil i koláž z obrázků místa konání kurzu.
  • Doplnil jsem zatím nejdůležitější informace společné všem kurzům v rubrice „Důležité informace“.
  • Taky v rubrice „Recenze“ jsme nezůstali pozadu. Doplnil jsem postřehy z kurzů, Vás, účastníků za rok 2016 – 2017. Dřívější postřehy časem doplním.
  • V tzv. „Patičce stránek“, sjedete-li pod racka až úplně dolu. Najdete menu, které funguje stejně, jako to horní. navíc zde najede v odkazech – rubriku „Ke stažení“, kde si můžete stáhnout v tiskové podobě i pro přátele stále doplňovaný a upravovaný časový rozpis kurzů a masáží Školy zdraví Eleny Tomiliny s popisy a produkty a termínovku kurzů v tabulce, jak jste byli zvyklí vídat na starých stránkách.

 

Od zítra připravujeme…

 

  • Poslat každému od 5. 2. 2018 informační mail s připomínkou jarních kurzů a masáží, protože některé jsou již „za humny“.  Pokud jej neobjevíte v doručené poště, podívejte se určitě do pošty hromadné nebo spamu. Pokud Vám naše maily nechodí do doručené pošty, kde byste je snadno našli, snadná pomoc. Najdete-li náš mail v rubrice hromadných, označte jej a přesuňte pomocí myšky do doručených nebo zvolte přesunout a kam. Poté by měly maily již chodit do Vaší doručené pošty.
  • Pokračovat v doplňování informací společných všem kurzům v rubrice „Důležité informace“.
  • Pokud přemýšlíte o některém z jarních pobytových kurzů na zlepšení zraku ve Střelských Hošticích nebo jak si zachovat zdraví a mládí v kostech v Maxově, dále o letních, kurzech na Moravě a v Maxově, přihlaste se prosím, co nejdříve, děkujeme! Jen tak budete mít zajištěnou nejlevnější garantovanou cenu.
  • POZOR, tři pobytové kurzy, z toho dva jarní jsou obsazené.

Krásně bílý únor. Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina

 

 

pictorgam: www.clker.com, free.