Krásné zimní únorové dny roku 2018 Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili zcela nové stránky. Elena Tomilina přiletí za 10 dní, tedy 21. 2. 2018 a dva dny na to začínáme kurzem v Brně.

 

Blíží se „biologické jaro“ a Nový lunární rok – rok psa?

 

 • Oficiální začátek jara se sice datuje na 20.- 21. březen, ale dle čínského celostního přístupu k životu tzv. biologické jaro začíná 15. 2.  K jaru, jako takovému, náleží prvek dřevo (někdy se tento element překládá jako „strom“) a jde o rostoucí energii. Jarní element dřeva symbolizují v našem těle játra a žlučník, ze smyslů mu náleží zrak.
 • Na našich jarních kurzech Vám ukážeme, jak podpořit a zregenerovat játra,  zlepšit přirozenou cestou zrak a jak efektně detoxikovat organismus. A nezůstaneme jen u tohoto.
 • Kurzy v Brně, Koutech, Praze, Plzni a Blatné, od 23. února do 16. března, Elena Tomilina obohatila o speciální techniky a cvičení, vhodné právě pro toto období.
 • Podrobné informace o kurzech najdete na zcela nových skolazdravi.eu v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu.
 • A jak si rychle pomůžete najít kurz v uvažovaném období?
  Hned vedle nadpisu „Nadcházející akce“ najdete tlačítko AKCE od, datum. Pod ním se objeví kalendář a vy si vyberete v jakém měsíci i datu byste chtěli hledat kurz a kurzy jsou tu. Pak jen u kurzu zvolíte zobrazit více a je to. Pod popisem kurzu najdete pořadatele a mapku místa konání z Googlu a pod ní elektronický formulář přihlášky, který snadno vyplníte a pošlete. To je pro všechny, co trochu „zápasí“ s počítačem.

 

Co připravujeme…

 

 • Na připravených pobytových kurzech v dubnu až v květnu máme připraveny pro Vás dárky.  Dle přihlášených účastníků budeme buď začínat či navazovat, rozšiřovat poznání a zdokonalovat se opakováním. Postupně, krůček za krůčkem se staneme novým člověkem, který ví, co jeho tělo potřebuje, rozumí signálům svého těla, dokáže vnímat a měnit vzorce myšlení, které mu ve zdraví brání a důvěřovat moudrosti svého těla.
 • Pokračovat v doplňování informací společných všem kurzům v rubrice „Důležité informace“.
 • Pokud přemýšlíte o některém z jarních pobytových kurzů na zlepšení zraku ve Střelských Hošticích nebo jak si zachovat zdraví a mládí v kostech v Maxově, dále o letních, kurzech na Moravě a v Maxově, přihlaste se prosím, co nejdříve, děkujeme! Jen tak budete mít zajištěnou nejlevnější garantovanou cenu a možný výběr pokojů.
 • POZOR, dva kurzy jsou skoro obsazené a další dva úplně obsazené, nenechávejte nic na poslední chvíli.

 

Krásně zasněžený únor. Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina

 

 

pictorgam: www.clker.com, free.