Krásné jarní dny Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše stránky.
 
Je nám velmi líto, ale oznamujeme vám po oficiálním potvrzení, že musíme zrušit oba letní termíny pobytových kurzů Školy zdraví
Eleny Tomiliny v Malé Morávce. Stalo se tak, že dnes již minulý pronajímatel Jíří Slavík musel ukončit svou činnost na základě neúnosných podmínek připravených panem majitelem a ten po vyklizení horskou chatu Soliter patrně prodává nebo prodal. Tato skutečnost nám byla oznámena začátkem května s tím, že se ruší veškeré akce a pobyty na Soliteru.
 
Hned jsme začali hledat nové kouzelné místo pro letní pobyt, až jsme našli Hájenku „Veveří“ v Kněžpoli kousek od Jiříkova. Elena s organizátorkou Danou po prohlídce ihned zkonstatovali, že tento kurz bude výjimečný jak místem, kde se koná (je za odměnu!), tak i maximálním počtem účastníků – maximálně 16 osob a zároveň bude příjemnou adekvátní změnou za dva srpnové kurzy, které se měly konat na horské chatě Solitér v Malé Morávce. Nový pobyt od 8.8. – 13.8.2022 je určen pro VIP klienty a pro ty, kteří se již na Solitér přihlásili (pokud jejich zájem stále trvá) a pro ty, kteří se přihlásí co nejdříve, než se zaplní celkový maximální počet 16. osob. (Po kliknutí na obrázek – se zvětší. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět).
 
Pokud jste se již přehlásili na kurz v Hájence „Veveří“, berte tento mail jako informativní a případně vysvětlující. Jinak se přehlaste oznamovacím mailem paní Daně Meca Frankové co možná nejdříve.
 
Děkujeme za pochopení.

Pěkné dny přejí
Elena Tomilina, Dana Meca Franková a Leoš Lacina