Krásné, adventní dny Vám všem, co jste navštívili naše stránky. Právě začala druhá (bronzová) adventní neděle.

Opět je před námi adventní neděle, v pořadí druhá (bronzová), která připadla na 9. prosince a tedy na den, ke kterému se váže oblíbená lidová tradice – řezání barborek – větviček třešně, jabloně, slivoně, magnólie, trnky, lýkovce nebo zlatého deště. Pokud barborka dívce či ženě do Vánoc vykvete, měla by se do roka vdát.

Do Štědrého dne zbývají více jak dva týdny. Tedy poměrně krátká doba na vánoční přípravy, na shánění dárků, pečení cukroví a předvánoční úklid. Advent ale není v původním smyslu dobou shonu a předvánoční nervozity. Právě naopak. Toto čtyřtýdenní období nabádá ke ztišení, klidu a rozjímání. Pro věřící je časem velkého očekávání a nadějí. Během Adventu by si tedy lidé měli dát do pořádku své svědomí ve vztahu k Bohu i k druhým lidem a šířit kolem sebe naději a radost.

Mějte s námi strpení a vychutnávejte předvánoční čas Adventu a my vynasnažíme, až se vrátím za pár dní z Lázní Třeboň,  pro Vás doplnit ještě další lokality a ceny do nabídky pro rok 2019. Postupně doplníme do rubriky s kurzy a masážemi programové informace ke kurzům a přihlášky u všech jarních kurzů a kurzů, které jsou nejžádanější, abyste se mohli brzo přihlásit. Zálohu/hy uhraďte prosím až v lednu.

Děkujeme. Vaše Elena Tomilina a Škola zdraví.

 

 

 

pictorgam: www.clker.com, free obraz –  pixabay (obrázek svíček) archiv.