Krásné, adventní dny Vám všem, co jste navštívili naše stránky.

Máme tu v pořadí třetí (stříbrnou), adventní neděli. O třetí adventní neděli se zapaluje růžová svíčka přátelství tzv. pastýřská, která vyjadřuje radost z toho, že postní období je téměř u konce a adventní období získává slavnostnější ráz. Pro mnohé lidi je také symbolem přátelství a díků za všechny blízké. Možná nadešel čas vrátit se k podstatě oslav Vánoc. Dnešní moderní a trochu uspěchaná doba už zapomněla, co všechno je spojeno s touto slavnostní nedělí, a tak se sluší trochu připomenout staré zvyky a oprášit dávné tradice.

Třetí neděle adventní latinským slovem „Gaudete“ – Radujte se s barvou růžovou, symbolizující předvánoční radost. Tuto neděli má svátek Dana. Dnes pěkně sněžilo, proto vezměte rodinu do zasněžené krajiny a krásně ozdobených svítících domů a vesniček, kde budete moci nasát tu pravou adventní atmosféru. Možná, že budete mít štěstí a ochutnáte krajové dobroty a vánoční svařák. Zajděte si do přírody a přineste si domů větvičky, šišky a další poklady a pusťte se do tvoření vánočních dekorací. Nemusí být tak blýskavé a drahé jako z obchodu, ale budou vyrobeny s láskou a v přátelském a rodinném duchu a o to jde především.

 

Pracujeme na nabídce kurzů a masáží v roce 2023

Mějte s námi strpení a vychutnávejte předvánoční čas adventu. Oddávejte procházkám, posezením s přáteli a obdarovávání těch, kteří to potřebují. My se vynasnažíme pro Vás vše do nabídky kurzů a masáží pro rok 2023 postupně naplnit.  Kurzy i masáže ještě tento rok vložíme do stránek současných do rubriky “Kurzy”, abychom neblokovali přihlašování. Všechna cvičební místa, lokality máme potvrzeny (viz žlutá na termínech). Dost pronajímatelů nám dluží informaci, že hlavně u pobytových kurzů může dojít vlivem zdražení energií, potravin, logistiky i služeb určitě ke zdražení pro rok 2023. Postupně doplníme do rubriky s kurzy a masážemi programové informace ke kurzům a přihlášky u všech jarních kurzů a kurzů, které jsou nejžádanější, abyste se mohli brzo přihlásit.

Přihlašování potom provádějte zásadně přes formulář, který je vždy pod každým kurzem nebo masáží. Pouhý mail neakceptujeme z důvodů GDPR a pro případné storno. Zálohu/hy uhraďte prosím až v lednu 2023.

 
Zatím, abyste mohli plánovat a rozvrhovat svůj čas roku 2023
uveřejňujeme Vám celoroční nabídku kurzů, seminářů a masáží s jen některými cenami ve zkrácené podobě.

zde. (obrazová verze)             zde. (tisková verze)

 

Myslíme na vás, na všechny, těšíme se opět naviděnou v roce 2023 a přejeme hodně štěstí, pevné zdraví a plnou náruč optimismu.

Krásný advent.  Vaše Elena Tomilina a Škola zdraví.

 

 

pictures: pixabay.com,  free obraz –  (obrázek sviček, svařák) archiv, zdroj text: novinky.cz