Krásné březnové dny Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše stránky.

 

Blíží se „astronomické jaro“ a svátek mají Josefové.

 

 • Jsme za polovinou března, vrátili jsme se po měsíci z kurzů a seminářů, svátek mají Josefové, blížíme se k jarní rovnodennosti. Zažili jsme již velmi teplé dny, plné velmi silného sluníčka, ale i -19 stupňů v Koutech nad Desnou. Zima ještě neřekla své poslední slovo a my bychom měli být ještě ve střehu, protože právě víkend za námi byl opět hodně chladný. Je to jak aprílové počasí.
 • A jak se cítíte Vy? Co jarní únava? Nepokouší se Vás přeprat? Zimní měsíce totiž organismus vyčerpávají. Přetopené místnosti, nedostatek pohybu, těžká strava, brzká tma a obloha spíše pod mrakem než zalitá sluncem jsou hlavními příčinami.
  S prvními jarními paprsky jsme najednou plní energie, ale bez potřebné fyzické kondice. Snadno se vyčerpáme a únava nás rychle přemůže. V tu chvíli bychom měli pomalu zvyšovat množství pohybu, správně dýchat, detoxikovat organismus, dodávat tělu více tekutin a vitaminů a snažit se dostat do celkové duševní pohody.
  Dnes 19. března odletěla Elena Tomilina podle programu kurzů na 3 neděle zpět do rodného Lipecka, aby se k nám 14. dubna opět vrátila. Vy se zatím můžete těšit na první jarní pobytové kurzy a seminář. Končí pomalu garantované ceny – některé prodloužené do 29.3. a 5.4. Vybírejte rychle a přihlašte se včas.
 • Podrobné informace o kurzech najdete v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu.
 • A jak si rychle pomůžete najít kurz v uvažovaném období?
  Hned vedle nadpisu „Nadcházející akce“ najdete tlačítko AKCE od, datum. Pod ním se objeví kalendář a vy si vyberete v jakém měsíci i datu byste chtěli hledat kurz a kurzy jsou tu. Pak jen u kurzu zvolíte zobrazit více a je to. Pod popisem kurzu najdete pořadatele a mapku místa konání z Googlu a pod ní elektronický formulář přihlášky, který snadno vyplníte a pošlete. To je pro všechny, co trochu „zápasí“ s počítačem.

 

Co připravujeme…

 

 • Pokud přemýšlíte o některém z jarních pobytových kurzů na zlepšení zraku ve Střelských Hošticích nebo jak si zachovat zdraví a mládí v kostech a zlepšení přirozeným způsobem zrak v Maxově, dále o letních, kurzech na Moravě v hotelu Praděd, v Severních Čechách v Maxově a v Jeseníkách v Koutech nad Desnou, přihlaste se prosím, co nejdříve, děkujeme! Jen tak budete mít zajištěnou nejlevnější garantovanou cenu a možný výběr pokojů.
 • POZOR, dva jarní kurzy jsou plně obsazené, nenechávejte nic na poslední chvíli.

 

Krásné jaro přeje www.skolazdravi.eu

 

 

pictorgam: www.clker.com, free a pixabay.com