Krásné březnové dny Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše stránky.

 

Zítra začíná „astronomické jaro“ a svátek mají Josefové.

 

 • Nacházíme se za polovinou března a v neděli jsme se vrátili po měsíci z prvního bloku kurzů a seminářů. Dnes svátek slaví Josefové a tzn., že zítra 20. 3., ve 22:58 dosáhneme jarní rovnodennosti. Zažili jsme již velmi teplé dny, plné velmi silného sluníčka, ale i -12 stupňů v Koutech nad Desnou. Zima ještě neřekla své poslední slovo, proto buďme ještě ve střehu. Právě skončený víkend a hned pondělí byly toho dokladem.

 

 • A jak se cítíte Vy? Co jarní únava? Ještě jste nenastartovali organismus? Zimní měsíce totiž organismus vyčerpávají. Přetopené místnosti, přechody z tepla do zimy a obráceně, nedostatek pohybu, těžká strava nebo obloha spíše pod mrakem než zalitá sluncem jsou hlavními příčinami.
  S prvními jarními paprsky jsme najednou plní energie, ale bez potřebné fyzické kondice. Snadno se vyčerpáme a únava nás rychle přemůže. V tu chvíli bychom měli pomalu zvyšovat množství pohybu, správně dýchat, čistit organismus, dodávat tělu více tekutin a vitaminů a snažit se dostat do celkové duševní pohody. Kdo byl s námi na prvních kurzech roku 2019, určitě správný start zažil a je připraven na jarní pokračování.
  Dnes 19. března odjela Elena Tomilina do Prahy, aby ráno 20.3., odletěla podle programu kurzů na 3 neděle do rodného Lipecka. Vracet se bude před druhým jarním blokem 17. dubna. Vy se zatím můžete přihlašovat na víkendový, dva jarní pobytové kurzy a seminář. Začínáme 19. 4., od 10 hod. v Liberci.
 • U jarních pobytových kurzů končí pomalu garantované ceny –  do Střelských Hoštic – prodloužená garance do 29.3.,  a do Maxova  je garance do 5.4. Vybírejte rychle a přihlaste se včas.
 • Podrobné informace o kurzech najdete v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu.

 

Co dále nabízíme…

 

 • Pokud přemýšlíte o některém ze dvou jarních pobytových kurzů, „Radost ze života bez stresu a přirozený způsob zlepšení zraku“ ve Střelských Hošticích nebo „Zlaté recepty Čchi-kungu jak zlepšit přirozeným způsobem zrak“ v Maxově, na kterých přítomní účastníci budou mít možnost v omezemé míře koupit dovozový čistý akátový med, přihlaste se prosím, co nejdříve, děkujeme! Jen tak budete mít zajištěnou nejlevnější garantovanou cenu.
 • Dále se můžete hlásit na letní kurzy konané v červenci a v srpnu v Severních Čechách v Maxově, v červenci na Moravě v horské chatě Solitér v Karlově pod Pradědem a v srpnu na speciální kurz jen pro ženy poprvé konaný v Jižních Čechách ve Střelských Hošticích, děkujeme! Jen tak budete mít zajištěnou nejlevnější garantovanou cenu a možný výběr.
 • POZOR, dva letní kurzy jsou plně obsazené, nenechávejte rozhodnutí na poslední chvíli.

 

Krásné jaro přeje www.skolazdravi.eu

 

 

pictorgam: www.clker.com, free a pixabay.com