Krásnou zářijovou sobotu s příjemným ochlazením, milí přátelé. Vítejte opět na našich stránkách. Zdravím všechny přátele, kurzisty a milovníky babího léta a podzimu.

Právě dnes v sobotu 23. 9. 2023 v 08:50 hod skončilo letošní léto a podzimní rovnodenností začíná astronomický podzim.  V tom okamžiku se ocitlo Slunce v rovině zemského rovníku. Jeho paprsky dopadaly na Zemi kolmo k její ose. Slunce opustilo znamení Panny a vstoupilo do Vah, den bude stejně dlouhý jako noc. Stejný jev se odehraje zase za půl roku jako jarní rovnodennost. Začátek letošního astronomického podzimu provází ochlazení a déšť, ale hned v pondělí by se mělo opět vrátit teplé a slunečné počasí, které jsme objednali pro naše účastníky, protože začínáme 25. 9. blok podzimních ozdravných tematických pobytových a víkendových kurzů, končící až 30. října.

Prožijte krásný podzim tak, jak si přejete a třeba na jednom zářijovém a některém z říjnových ozdravných pobytů, kurzů s Elenou Tomilinou na viděnou. Paní Tomilina už je v ČR, kurzy rozhodně budou. Byl zrušen kurz v Blatné, za to se omlouváme. Někteří využili možnost a přihlásili se na kurz do Plzně. Nyní jsou některé kurzy již plně obsazené. Připravujeme na víkend 14.-15. 9. 2023 kurz kreslení. Pokud uvažujete o pobytu v říjnu ve Švagrově, tak neváhejte! Jde o tématicky atraktivní, nesmírně zajímavý ozdravný pobyt v CHKO Jeseníky. Nabídka ještě volných míst s informacemi a přihláškami se nachází na našich stránkách v rubrice „Kurzy“. 

Zálohu/y posílejte dle pokynů, jen tak budete přihlášeni.  (Po kliknutí na tabulku – se zvětší. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět).

Přihlašování potom provádějte zásadně přes formulář, který je vždy pod každým kurzem nebo masáží. Pouhý mail neakceptujeme z důvodů GDPR a pro případné storno.

 

Přejeme krásně barevný podzim, bez problémů, aktivní, plný jistoty a radosti zároveň.

 


 
Můžete plánovat a rozvrhovat svůj čas do konce října 2023,
 z nabídky pobytových a víkendových kurzů a masáží ve zkrácené podobě.

zde. (tisková verze)

(Po kliknutí na zde se tabulka objeví. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo nahoře se vrátíte zpět)


 

Chcete-li, napište něco do rubriky „Napište nám“ nebo na Facebook – „Škola zdravi“.

 

picture: pixabay.com