Krásný červnový čtvrtek s příjemnými letními teplotami, milí přátelé. Vítejte opět na našich stránkách. Zdravím všechny přátele, kurzisty a milovníky léta.

Je to tu, už za hodinu. Letní slunovrat, první letní den či také končí jaro a nastává astronomické léto ve čtvrtek 21. 6. 2018,  něco málo po poledni – v 12:06:42h. Slunce na naší obloze dosáhne v tento den své nejsevernější polohy a bude se postupně vracet zpět k rovníku a my zažijeme nejdelší den v roce, zatím co noc bude nejkratší. Taky se těšíte? Prožijte krásně léto tak, jak si přejete a třeba na některém z letních kurzů s Elenou Tomilinou. Nabídka volných míst s informacemi a přihláškami se nachází na našich stránkách v rubrice „Kurzy“. A to nejlepší na konec. Elena Tomilina je velmi úzce spojena s datem 21. 6. – má tento den narozeniny. Ze srdce jí za Vás všechny přeji všechno nejlepší. Chcete-li, napište něco do rubriky „Napište nám“ nebo na Facebook – „Škola zdravi“.

 

pictorgam: www.clker.com, free.