Krásný červnový pátek s příjemnými letními teplotami, milí přátelé. Vítejte opět na našich stránkách. Zdravím všechny přátele, kurzisty a milovníky léta.

Právě dnes končí astronomické jaro a letním slunovratem začíná léto. Slunce na naší obloze dosáhne dnes své nejsevernější polohy a bude se postupně vracet zpátky k rovníku a my zažijeme nejdelší den v roce, zatím co noc bude nejkratší. Letní slunovrat, první letní den, nastává v pátek 21. 6. 2019 v 17:43:44h.  Taky se těšíte? Prožijte krásně léto tak, jak si přejete a třeba na některém z letních kurzů s Elenou Tomilinou. Nabídka volných míst s informacemi a přihláškami se nachází na našich stránkách v rubrice „Kurzy“. Když jsme v jednom příspěvku vítali biologické jaro 15.2. 2019, měli bychom si prozradit, že biologické léto již nastalo a probíhá právě v elementu OHEŇ od 15.5. – 14.7. Přejeme krásné léto, aktivní a odpočinkové zároveň.

A to nejlepší na konec. Elena Tomilina je velmi úzce spojena s datem 21. 6. – má tento den narozeniny. Ze srdce jí za Vás všechny přeji všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky. Máme Tě moc rádi Elenko.

Chcete-li, napište něco do rubriky „Napište nám“ nebo na Facebook – „Škola zdravi“.

 

pictorgam: www.clker.com, free.