Krásné první hodiny jara Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili tyto stránky.

 

Astronomické jaro je tady.

 

 • Zdravíme Vás a přejeme nadcházející dny dnes odstartované astronomickým jarem (20.3. 2018, 17:15) plné sluníčka a rychlého probouzení přírody, přibývající čerstvé zeleně, výborné tak pro zlepšení přirozeným způsobem zraku detoxikaci a regeneraci práce jater a vnitřních orgánů.
 • Máme pro Vás otázky:
  – Potřebujete nabrat čerstvé síly a nejsilnější jarní energii přírody?
  – Vyhrát nad jarní únavou, pracovním shonem a stresy?
  – Chtěli byste po zimě pohyblivější páteř a klouby, volnější fascie,vazy a šlachy?
  – Pročistit a roztáhnout plíce, zformovat postavu a detoxikovat organismus?
  – Přirozeně zlepšit zrak?
  – Zregenerovat práci vnitřních orgánů?
 • Odpovědí na tyto otázky jsou pro Vás dle pěti elementů námi připravované, jarní pobytové kurzy v přírodě.
  Že méně či více pochybujete?
 • Navštivte rubriku „KURZY“ s popisy jarních kurzů a rubriku „Recenze“
 • Přečtete si recenze mnoha absolventů kurzů pořádaných v minulých letech a zkuste se rozhodnout a udělat po zimě něco pro svě tělo a duši !!!
 • Končí pomalu garantované ceny jarních kurzů – některé jsme prodloužily do 29.3. a 5.4. Vybírejte rychle a přihlašte se včas.
 • Podrobné informace o kurzech najdete také v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu.
 • A jak si rychle pomůžete najít kurz v uvažovaném období?
  Hned vedle nadpisu „Nadcházející akce“ najdete tlačítko AKCE od, datum. Pod ním se objeví kalendář a vy si vyberete v jakém měsíci i datu byste chtěli hledat kurz a kurzy jsou tu. Pak jen u kurzu zvolíte zobrazit více a je to. Pod popisem kurzu najdete pořadatele a mapku místa konání z Googlu a pod ní elektronický formulář přihlášky, který snadno vyplníte a pošlete. To je pro všechny, co trochu „zápasí“ s počítačem.

Těšíme se na Vás.

 

Co připravujeme…

 

 • Pokud přemýšlíte o některém z jarních pobytových kurzů na zlepšení zraku ve Střelských Hošticích nebo jak si zachovat zdraví a mládí v kostech a zlepšit přirozeným způsobem zrak v Maxově, dále o letních, kurzech na Moravě v hotelu Praděd, v Severních Čechách v Maxově a v Jeseníkách v Koutech nad Desnou, přihlaste se prosím, co nejdříve, děkujeme! Jen tak budete mít zajištěnou nejlevnější garantovanou cenu a možný výběr pokojů.
 • POZOR, dva jarní kurzy jsou plně obsazené, nenechávejte nic na poslední chvíli.

 

Krásné jaro přeje www.skolazdravi.eu

 

 

pictorgam: www.clker.com, free a pixabay.com