Krásné první minuty a hodiny jara Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili rubriku Aktuality.

 

Astronomické jaro je tady.

 

 • Zdravíme vás v astronomickém jaru, které začíná dnem jarní rovnodennosti. V den jarní rovnodennosti je den stejně dlouhý jako noc, tedy přibližně dvanáct hodin, a to všude na světě. V našich zeměpisných šířkách se den prodlužuje a noc zkracuje, na jižní polokouli je to opačně – v březnu tam začíná podzim. V některých kulturách dříve jarní rovnodennost znamenala začátek roku. Je na ní také závislé proměnné datum Velikonoc. Ty nastávají po prvním jarním úplňku. Letos jsou tak Velikonoce poměrně brzy, první jarní úplněk připadá na 19. dubna. 
 • Přejeme nadcházející dny dnes odstartované astronomickým jarem (20. 3. 2019, 22:58) plné sluníčka a rychlého probouzení přírody, přibývající čerstvé zeleně, výborné tak pro zlepšení přirozeným způsobem zraku, vyčištění a regeneraci jater a vnitřních orgánů.

 

 • Máme pro vás otázky, na které si zkuste odpovědět.
 1. – Nestihli jste ani jeden z víkendový kurzů v únoru a březnu 2019?
 2. – Chtěli byste po zimě pohyblivější páteř a klouby, volnější fascie, vazy a šlachy?
 3. – Zbavit se přebytečného vnitřního tuku nahromaděného na fasciích?
 4. – Pročistit a roztáhnout plíce, zformovat postavu a čistit organismus?
 5. – Přirozeným způsobem zlepšit zrak a dodat správnou výživu?
 6. – Eliminovat energetické bloky?
 7. – Potřebujete obnovit a zvýšit cirkulaci energie a krve v břiše?
 8. – Vyhrát nad jarní únavou, pracovním shonem a stresy?

 

 • Odpovědí na tyto otázky jsou pro Vás dle pěti elementů připravené, jarní pobytové kurzy v přírodě.
 • Podrobné informace o kurzech najdete v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu.
 • Přečtete si recenze mnoha absolventů kurzů pořádaných v minulých letech v rubrice „Recenze“.
 • Zkuste se rozhodnout a udělat po zimě něco pro svě tělo a duši !!!
 • Připomínáme: u jarních pobytových kurzů končí pomalu garantované ceny –  do Střelských Hoštic – prodloužená garance do 5. 4.,  a do Maxova  je garance do 23.4. Vybírejte rychle a přihlaste se včas.
 • Dnes ráno Elena Tomilina odletěla podle programu kurzů na 3 neděle do rodného Lipecka. Vracet se bude před druhým jarním blokem 17. dubna. Vy se zatím můžete přihlašovat na víkendový, dva jarní pobytové kurzy a seminář. Začínáme 19. 4. od 10 hod. v Liberci.

Těšíme se na Vás.

 

 

Co dále nabízíme…

 

 • Pokud přemýšlíte o některém ze dvou jarních pobytových kurzů, „Radost ze života bez stresu a přirozený způsob zlepšení zraku“ ve Střelských Hošticích nebo „Zlaté recepty Čchi-kungu jak zlepšit přirozeným způsobem zrak“ v Maxově, na kterých přítomní účastníci budou mít možnost v omezemé míře koupit dovozový čistý akátový med, přihlaste se prosím, co nejdříve, děkujeme! Jen tak budete mít zajištěnou nejlevnější garantovanou cenu.
 • Dále se můžete hlásit na letní kurzy konané v červenci a v srpnu v Severních Čechách v Maxově, v červenci na Moravě v horské chatě Solitér v Karlově pod Pradědem a v srpnu na speciální kurz jen pro ženy poprvé konaný v Jižních Čechách ve Střelských Hošticích, děkujeme! Jen tak budete mít zajištěnou nejlevnější garantovanou cenu a možný výběr.
 • POZOR, dva letní kurzy jsou plně obsazené, nenechávejte rozhodnutí na poslední chvíli.

 

Krásné jaro přeje www.skolazdravi.eu

 

 

 

pictorgam: www.clker.com, free a pixabay.com