Krásné březnové dny, plné jarního sluníčka a probouzející se přírody, milé dámy, ženy, dívky, slečny, matky a vám, co jste právě navštívili naše stránky.
 
Mezinárodní den žen je historicky velmi významný svátek připomínající úsilí žen za dosažení rovnoprávného postavení. V české společnosti stále přetrvávají nerovnosti v postavení žen a mužů. Týká se to zejména platové diskriminace, nižšího zastoupení žen v mocenských a rozhodovacích pozicích, nízké účastí otců na péči o děti a domácího násilí mezi partnery.
MDŽ je dnem, kdy chceme na tuto diskriminaci poukázat, podobně, jak se tomu 8. března děje v ostatních zemích Evropské unie.
 
Proto se i my připojujeme s gratulací a s přáním všeho nejlepšího. Je potřeba se pochválit a odměnit za to všechno, co jako ženy děláte, jak se staráte a mnohdy na sebe ani čas nemáte. Co třeba absolvováním nějakého připraveného kurzu?
Nabídka kurzů a masáží je pro Vás připravena na stránkách, kde podrobné informace o kurzech a masážích najdete v rubrice „Kurzy“, když kliknete na název zvoleného kurzu/masáže. Najdete tam vše potřebné a úplně dole závaznou přihlášku.
 
Těšíme se na Vás.
 
 
 
 
 
 

 

Pixabay.com, archiv.