Vážení a milí přátelé, klienti, příznivci a návštěvníci

www stránek Školy zdraví Eleny Tomiliny,

přejeme Vám požehnané, příjemné a veselé Velikonoční svátky

plné jarní pohody, zdravíčka, sluníčka a energie!

 

 

Pro nejbližší jarní kurzy a taky léto …

 

  • Pokud přemýšlíte o některém z jarních kurzů, posledním jarním víkendovém kurzu v Blatné 15.4. – 16.4. nebo pobytovém 6 denním kurzu na přirozené zlepšení zraku ve Střelských Hošticích (OBSAZENO), dále o letních kurzech v Jižních Čechách ve Střelských Hošticích a na Moravě v Andělské Hoře v apartmánech Engelsberg a hotelu Anděl, v Malé Šťáhli v penzionu Mlýn u Kročilů a Dolní Moravici v apartmánech v Avalanche, přihlaste se prosím, co nejdříve, děkujeme! Jen tak budete mít zajištěné místo a nejlevnější garantovanou cenu.
  • Podrobné informace o kurzech najdete na www.skolazdravi.eu v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu. Úplně dole, pod popisem kurzu najdete elektronický formulář přihlášky. Nezapomeňte souhlasit s podmínkami kurzu před odesláním přihlášky, jinak se neodešle.
  • (Po kliknutí na obrázek tabulky se tabulka zvětší a je možno vytisknout. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět)

 

  • Přátelé, na jarní víkendové a pobytový a letní pobytové kurzy (duben – srpen) se můžete přihlašovat s následnou úhradou záloh nebo celým kurzovným dle dispozic u každého kurzu v organizační části. 
  • Přihlašování provádějte zásadně přes formulář, který je vždy pod každým kurzem nebo masáží. Pouhý mail neakceptujeme z důvodů GDPR a pro případné storno. Zálohu/hy nebo celé kurzovné pro nadcházející víkendový a pobytový kurz konané v dubnu již neposílejte. Uhradíte je na místě v hotovosti před začátkem kurzu. Pro letní kurzy uhraďte zálohy dle dispozic včas. Děkujeme.

 

Myslíme na vás všechny, těšíme se opět na viděnou a přejeme hodně štěstí, pevné zdraví a pohodu.

 

Krásně barevné veselé Velikonoce, plné lásky, radostí, smíchu a pohody. 

Za tým Školy zdraví, Elena Tomilina a Leoš Lacina