Vážení a milí přátelé a příznivci Školy zdraví Eleny Tomiliny.

Zdravím Vás a mám pro Vás tentokrát samé dobré zprávy.

Rok 2022 je rokem vodního Tygra, toto znamení v kombinaci s prvkem vody ovládne čínský horoskop jednou za 60 let. Tygr je znamení známé svou odvahou, troufalostí, odhodláním, cílevědomostí a silou.

Společně s příchodem biologického jara se blíží i přílet naší lektorky Eleny Tomiliny a zahájení našich společných kurzů.

Elenka si pro Vás na letošní rok připravila nejen řadu nových informací a cvičebních komplexů na regeneraci organismu, ale u příležitosti svého životního jubilea se rozhodla obdarovat Vás všechny, kteří se zúčastníte letošních kurzů. Navzdory všeobecnému zdražování dostávají všichni naši účastníci od lektorky Eleny Tomiliny dárek v podobě slevy na kurzovném ve výši 200,- Kč na každý víkendový kurz a dále ti, kteří s námi pojedou na pobytový kurz, obdrží dárek přímo od Eleny Tomiliny.

Pokud třeba už nyní přemýšlíte nad tím, čím byste chtěli udělat radost Elence Vy sami, tak Vás mohu ujistit, že největším přáním Eleny Tomiliny je, abychom se v tomto roce již konečně mohli v co největším počtu začít scházet a cvičit a udělali tak společně něco pro zlepšení svého zdraví. Aby nás už neprovázela žádná omezující nařízení a opatření, abychom se mohli bez obav věnovat tomu nejdůležitějšímu – radosti z pohybu a ze života.

Upřímně se těšíme se na setkání s Vámi a věříme, že si z naší bohaté nabídky vyberete to pravé pro Vás.

Pevné zdraví a krásné jarní dny vám za tým Školy zdraví

přeje

Leoš Lacina, manažer