Krásné zimní dny Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše stránky .


S lítostí musíme oznámit všem, že nám 27.12. 2019 zrušil pan majitel Libanský pro následující rok 2020 oba již naplánované VIP kurzy v penzionu Zámeček v Arnoštově s tím, že dojde k rekonstrukci dvou spodních pokojů, které natahují velkou vlhkost a také na 3 letní měsíce přijede dcera z Kanady s celou rodinou a budou střídavě ubytováni na Zámečku a střídavě společně s majitelem cestovat po ČR a okolí. Nebude tímto zajištěn denní chod penzionu. Za tyto termíny máme náhradu v červnu by mohla být víkendovka v Sušici (27.6. – 29.6.) a v srpnu se nám podařilo ještě dorezervovat 3. Maxov (9.8. – 15.8.) se stejnou náplní, jako měla být Arnoštově.

Za červnový termín ještě řešíme náhradu. Mějte s námi trpělivost.


 

V rubrice Kurzy jsme zveřejnili  aktualizovanou nabídku kurzů, seminářů, událostí a akcí již s pevnými termíny pro rok 2020. Programy a organizaci kurzů postupně upravujeme a doplňujeme do stránek ke každému plánovanému kurzu.

 

Můžete plánovat a rozvrhovat svůj čas roku 2020
uveřejňujeme Vám aktualizovanou celoroční nabídku kurzů, seminářů událostí i s cenami
ve zkrácené podobě.

zde. (tisková verze)

 

Pracujeme také na čtyř stránkovém „Časovém rozpisu kurzů a masáží na rok 2020 s kompletními popisy kurzů, něco o paní Eleně Tomilině a produktech Školy zdraví, který opět  bude ke stažení v patičce („ke stažení“) našich zatím současných stránek na konci prosince. Odkaz Vám pošleme mailem patrně s PF2020 a stáhnout si jej potom budete moci v tiskové podobě na začátku ledna 2020.

Děkujeme a těšíme se na Vás na některém z jarních kurzů.

 

pictorgam: www.clker.com, free.