Krásný lásky čas Vám všem, milí přátelé, přeje Škola zdraví Eleny Tomiliny. 

 

 …byl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj …“ Tento nesmrtelný verš z básně Máj Karla Hynka Máchy symbolizuje svátek zamilovaných. Dle lidového zvyku by všechny ženy a dívky měly být políbeny pod rozkvetlou třešní, aby byly po celý rok stále zdravé a plodné, krásné a přitažlivé, což je velmi prastarý zvyk, a vůbec měsíc květen, je pak spojen s časem lásky. Tento zvyk pochází od našich předků, z dob, kdy příroda byla velkým příkladem pro člověka, a člověk věřil, že svou činností zase ovlivňuje dění v přírodě. Již tradičně tak v první májový den zaplní desítky zamilovaných dvojic třešňové aleje či jiná romantická místa, aby dostály zlidovělým obyčejům a zajistily si štěstí i lásku do dalšího roku.

Proto ani Vy nezůstávejte svým drahým polovičkám nic dlužni a v den „třešňové“ lásky se vydejte na zamilovanou procházku do probouzející se přírody! Možná na prvního máje objevíte ve svém partnerovi někoho nového a konečně doceníte všechny jeho klady. Nebo se naopak přesvědčíte o tom, že jste na místě, kam patříte, s člověkem, který patří k vám. A o to na prvního máje jde. Líbání na všechny způsoby povoleno!!!

 

Co připravujeme…

 

  • Podrobné informace o kurzech najdete na zcela nových skolazdravi.eu v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu.
  • Pokud přemýšlíte o některém z letních, dovolenkových, pobytových kurzů, od 30.6. – 6.7. a od 18.8 -24.8. naposledy v MAXOVĚ, na úpatí Lužických hor, na samotě s pískovcovými skálami okolo nebo dále o speciálním kurzu jen pro ženy od 25.8. – 31.8.  poprvé ve Střelských Hošticích, přihlaste se prosím, co nejdříve, děkujeme! Jen tak budete mít zajištěnou nejlevnější garantovanou cenu a možný výběr pokojů.
  • POZOR, kurzy se rychle plní, proto nenechávejte přihlášení na poslední chvíli.

 

Krásný měsíc plný lásky. Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina

 

 

 

pictorgam: www.clker.com, free.