Krásný lásky čas Vám všem, milí přátelé, přeje Škola zdraví Eleny Tomiliny. 

 

 …byl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj …“ Tento nesmrtelný verš z básně Máj Karla Hynka Máchy symbolizuje svátek zamilovaných. Dle lidového zvyku by všechny ženy a dívky měly být políbeny pod rozkvetlou třešní, aby byly po celý rok stále zdravé a plodné, krásné a přitažlivé, což je velmi prastarý zvyk, a vůbec měsíc květen, je pak spojen s časem lásky. Tento zvyk pochází od našich předků, z dob, kdy příroda byla velkým příkladem pro člověka, a člověk věřil, že svou činností zase ovlivňuje dění v přírodě. Již tradičně tak v první májový den nyní s respektem vládních nařízení zaplní zamilované dvojice třešňové aleje či jiná romantická místa, aby dostály zlidovělým obyčejům a zajistily si štěstí i lásku do dalšího roku.

Proto ani Vy nezůstávejte svým drahým polovičkám nic dlužni a v den „třešňové“ lásky se vydejte na zamilovanou procházku do probouzející se přírody! Možná na prvního máje objevíte ve svém partnerovi někoho nového a konečně doceníte všechny jeho klady. Nebo se naopak přesvědčíte o tom, že jste na místě, kam patříte, s člověkem, který patří k vám. A o to na prvního máje jde. Líbání na všechny způsoby povoleno!

 

 

Těšíme se s vámi na letní kurzy…

 

  • Podrobné informace o kurzech najdete v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu.
  • Na letní pobytové kurzy (červenec – srpen) se co nejdříve přihlašte a hned úhraďte zálohu, abychom věděli případné obsazení a mohli tyto kurzy realizovat.  Kurzy v květnu v Bruntále a v létě na Maxově jsou již plně obsazeny.
  • Přihlašování provádějte zásadně přes formulář, který je vždy pod každým kurzem nebo masáží. Pouhý mail neakceptujeme z důvodů GDPR a pro případné storno. 

 

  • Myslíme na vás všechny, těšíme se opět na viděnou a přejeme hodně štěstí, pevné zdraví a plnou náruč optimismu.

 

Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina

 

 

 

 

Krásný měsíc plný lásky. Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina