Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Plzeň – TAOská Jóga a sexuální energie pro zdraví a dlouhověkost – říjen – ZRUŠEN!

10. října | 10:00 - 18:00


1100Kč

 Z DŮVODU MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ VLÁDY A OCHRANY ZDRAVÍ

ze dne 12.10. 2020  – KURZ ZRUŠEN !

v rubrice “Aktuality” více – klikni ZDE! 

 

Sexuální energie je nejmocnější energií v lidském těle. Taoistická jóga ji využívá k dosažení zdraví, mládí, dlouhověkosti a rozvoji ducha. Taoistická jóga obsahuje mnoho technik a cvičení pro posílení pohlavních orgánů a svalů pánevního dna. Snížení tonusu těchto svalů vede k energetickému vyčerpání celého organismu, a v důsledku toho k mnoha nemocem. Taoistické praktiky pomáhají obnovit a posílit svaly a orgány malé pánve, zvýšit proudění sexuální energie a změnit jeho směr. Slabý tok energie lze převést do mocné síly, která dokáže obnovit a posílit naše zdraví. Program kurzu zahrnuje cvičení na zlepšení pružnosti páteře a kloubů, dynamické komplexy, které pročišťují energetické kanály a odstraňují bloky v těle, speciální cvičení na posílení svalů a orgánů malé pánve, dechová cvičení pro získání energie, masáže ve dvojicích a automasáže, meditace.

Berte program jako  základ cvičebního kurzu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurzu (Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku).

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům a další speciální produkty. Všechny produkty jsou na kurzu pro účastníky s kurzovní slevou (viz. rubrika “Produkty”).

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Na základě 30-leté praxe vedení kurzů vytvořila vlastní originální vysoce účinné metody léčení a omlazení organismu. Pomocí těchto metod je možné se zbavit mnoha chronických onemocnění. Své techniky a mnoho dalších zajímavostí a rad uvede na tomto kurzu. Kurz nenahrazuje odbornou zdravotní péči. Kurz je veden v českém jazyce.

 

ORGANIZAČNÍ

 • Kurz a vše okolo kurzu zajišťuje a informace podá: 
       Ing. Leoš Lacina, Dolní 356, 284 01 Kutná Hora, mobil: 603 258 558, e-mail : skola.zdravi@seznam.cz

 • Prosíme naše klienty a zájemce o kurz, aby v tomto případě při nejasnostech kontaktovali Ing. Leoše Lacinu, děkujeme.
 • Určitě si přečtěte rubriku “Důležité informace”, jsou tam Všeobecné podmínky ke kurzům. Zkrácená souhrnná pravidla –  zde.
 • POZOR – ZMĚNA : Kurz bude probíhat celý den v TJ Sokol Koterov, Koterovská náves 71/7 Plzeň 2 – Slovany v tělocvičně, protože ve dnech 9. a 10. října 2020 se uskuteční druhé kolo voleb do Senátu a v naší tradiční tělocvičně TJ Sokol Plzeň V.,Klášterní 964/2, bude zřízená volební místnost.
 • Cena kurzu pro zájemce je 1100,- Kč (1 denní víkendový kombinovaný kurz,  kurzovné, bez ubytování a stravování)
 • Začínáme v sobotu 10. 10. 2020 od 10–18 hod (dle domluvy s 1.15hod. obědovou pauzou)
 • Kurz  je  limitovaný  počtem  20  účastníků,  budeme  brát  zřetel  na  rychlost přihlášek a úhradu kurzovného.
 • Kurzovné uhraďte celý složenkou typu C do 21. 9. 2020 na adresu: Elena Tomilina, Dolní 356, 284 01 Kutná Hora. Nezaškrtávejte, do vlastních rukou, prosím. Záloha nelze vyzvednout a vrátí se Vám zpět.  
 • Můžete uhradit hotově, dle domluvy s panem Lacinou nejpozději do 2. 10. 2020.
 • Do zprávy pro příjemce napište místo a datum kurzu. Pokud platíte za jinou osobu, uveďte její jméno a příjmení. Tento vzkaz musí být krátký, čitelný.
 • Kurzovné uhraďte do týdne po poslání přihlášky. Jen tak budete řádně přihlášeni. 
 • NA BANKOVNÍ ÚČET ZÁLOHA POSÍLAT NEJDE. Děkujeme za pochopení.
 • Po odeslání  přihlášky  a  úhrady  jste  již  do  kurzu  zařazeni.  V  případě,  že  od  Vás neobdržíme kurzovné, budou do kurzu zařazeni přednostně další zájemci.
 • Vyplňte formulář přihlášky pod tímto kurzem. Přijde Vám po odeslání na Váš mail kontrolní mail s přihláškou.
 • Přihláška je závazná, pokud se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit. Při zrušení kurzu 14 dní před započetím je storno poplatek 500,- Kč, později kurzovné propadá celé. Při zdravotních problémech – nutno doložit, je storno poplatek 500 Kč. Přečtěte si rubriku Důležité informace  –  nejen o stornu.
 • Doprava na kurz: individuálně. Jezdí do Koterova autobus č. 22 a 51 a zde si můžete vyhledat spoj pro Vás: http://jizdnirady.pmdp.cz/vyhledavan_spojeni.aspx . My jsme našli ranní spoj – autobus č.51 ze stanice Slovany. Třeba se Vám podaří najít lepší spojení nebo skupinově auty. Parkování je dost a zdarma.
 •  
 • Na kurz si vezměte sportovní oblečení a vhodnou obuv ven i do tělocvičny.  Budeme převážně venku a rozdělíme se i skupinkově. Kdo máte z minulých kurzů “Taj-chi-Bang tyčku”, vezměte si jí sebou. Pokud rádi používáte karimatku, vezměte si ji určitě sebou. Každý máte připravenou židli s vhodným rozestupem.
 • Doporučujeme přinést s sebou, pití a svačinu.
 • kurz je veden v českém jazyce.
 • Protože MZČR od pondělí 5.10. zavedlo mimo jiné opatření – snížilo počty účastníků a již dříve od 18.9. opět plošné nošení roušek ve všech vnitřních a venkovních prostorách v celé republice, proto si sebou na kurz přibalte roušky, dezinfekci – na kterou jste si zvykli a nikdo Vám na ní sahat nebude a jiné věci bezpečnostního charakteru (třeba rukavice, štít…). Při cvičení  budeme mít každý svou židli a dodržovat rozestupy, ostatní bude řídit lektorka. Před započetím kurzu budeme vyžadovat od každého účastníka vyplněné čestné prohlášení o bezinfekčnosti a na místě změříme a zapíšeme teplotu do prohlášení. Pan Leoš Lacina nebo paní Veselá Vám toto prohlášení rozdá hned při příjezdu na kurz. Prohlášení musí byt vyplněno a datováno v den konání 10.10.2020 na kurz.   My sebou vezmeme určitě bezkontaktní teploměr a dezinfekci s rozprašovačem a náhradní respirátory. Chráníme Vás, sebe i Elenku. Předpokládáme, že jsme všichni na tolik zodpovědní, že pokud bychom omarodili kašlem, teplotou, bolestmi kloubů atp., že raději nepřijedeme. To všichni chápeme. Ale věříme, že všem bude dobře a že se všichni rádi uvidíme. Děkujeme za pochopení.

 


 

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, zavolejte panu Lacinovi, on Vám ochotně poradí.

 Nezapomeňte poslat přihlášku a uhradit kurzovné, do 21. 9. 2020 složenkou a do 2. 10. 2020 hotově.

Jen tak budete přihlášeni. Děkujeme. 

Podrobnosti

Datum:
10. října
Čas:
10:00 - 18:00
Cena:
1100Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , , , ,

Pořadatel

Škola zdraví Eleny Tomiliny
Telefon:
603 258 558
Email:
skola.zdravi@seznam.cz
Webová stránka:
www.skolazdravi.eu

Místo konání

TJ Sokol Koterov
Koterovská náves 71/7
Plzeň 2 - Slovany, Plzeňský 326 00
+ Google Mapa
Webová stránka:
www.sokolkoterov.cz/

Přihláška na kurz nebo na masáž:

* povinné údaje