Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Blatná – Východní praktiky k harmonizaci těla a ducha – říjen – ZRUŠEN!

3. října | 10:00 - 4. října | 18:00


1900Kč

Z DŮVODU MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ VLÁDY A OCHRANY ZDRAVÍ

nouzový stav v ČR  – KURZ ZRUŠEN !

 

Dlouhověká zkušenost tradiční čínské medicíny se ztělesnila do jednoduchého a zároveň mocného  ozdravného systému čchi-kung. Stará čínská cvičení čchi-kung ukazují jako jedno z nejefektivnějších. Jin a Jang jsou dva druhy energií, které vytvářejí základ fungování existence Vesmíru. Tělo (Jang) i duch (Jin) jsou zase dvě části lidského života. Tyto jsou neoddělitelně spojeny, a proto fyzický rozvoj musí být nutně  spojen s rozvojem duchovním. Vše, co děláme, děláme pro sebe a pro své zdraví s představou celého života před sebou. Poznáte, jak je možné se s pomocí čchi-kungu zbavit různých onemocnění a dosáhnout vnitřní harmonii. Můžeme začít v jakémkoliv věku. Jeho výsledky  jsou nevyčíslitelné: mladost, dlouhověkost, vnitřní síla a rozvinutá intuice  … Je to cesta pro ty, kteří chtějí být zdraví, jak fyzicky tak i duchovně. Zvláště užitečné  je cvičení čchi-kung pro ty, kteří nemají čas i možnost věnovat se dlouhému klasickému cvičení. Při své jednoduchosti  čchi-kung zvyšuje životní aktivitu, pomáhá při práci a tvořivosti. Je to umění rozvoje energie, trénink mysli a první krok k intuitivní moudrosti a harmonii.

Díky postupnému protahování se zvyšuje množství  kloubního mazu, a tím se snižuje riziko artritidy a artrózy. Zlepšuje se krevní oběh, odstraňují se bloky a krevní sraženiny. Páteř bude pružná a mladá. K dosažení úspěchu potřebujeme pouze tři související věci: vůli, snahu a trpělivost. Můžete kurz použít rovněž jako rodinnou terapii. Mnohým lidem daruje čchi-kung druhý život!

Berte program jako  základ  kurzu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurzu. (Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku).

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům a další produkty. Všechny produkty jsou na kurzu pro účastníky s kurzovní slevou (viz. rubrika “Produkty”).

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Na základě 30leté praxe vedení kurzů vytvořila vlastní originální vysoce účinné metody léčení a omlazení organismu. Pomocí těchto metod je možné se zbavit mnoha chronických onemocnění. Své techniky a mnoho dalších zajímavostí a rad uvede na tomto kurzu. Kurz nenahrazuje odbornou zdravotní péči. Kurz je veden v českém jazyce.

 

ČASOVÝ ROZVRH KURZU – upřesňuje lektor kurzu

v sobotu 3. 10. 2020 –  10.00 – 13.00 aktivní blok

                                          13.00 – 14.00 oběd, pauza,

                                          14.15 – 18.00 cvičební blok

v neděli  4. 10. 2020 –  10.00 – 13.00 aktivní blok

                                         13.00 – 14.00 oběd, pauza,

                                         14.15 – 18.00 cvičební blok

ORGANIZAČNÍ

 • Kurz a vše okolo kurzu výhradně zajišťují a informace podají:
         Marcela Veselá, Plzeňská 313, 388 01 Blatná, mobil: 604 123 519, e-mail : m.vesela@info-office.cz,
a Irena Sladká, Blatná, mobil:  605 111 344, e-mail: sladka44@seznam.cz

 • Prosíme naše klienty a zájemce o kurz, aby v tomto případě kontaktovali jen paní Veselou, případně paní Sladkou, děkujeme.
 • Určitě si přečtěte rubriku “Důležité informace”, jsou tam Všeobecné podmínky ke kurzům –  zde.
 • Kurz bude probíhat v Komunitním centru aktivního života (CKVB), Nádražní 661, v sále, protože se na nás všechny usmálo štěstí. Domov sociální péče PETRA Mačkov, je kvůli koronaviru pro veřejnost uzavřen. V klubovně v prvním patře se uskuteční ve dnech 2. a 3. října 2020 volby do zastupitelstev 13 krajů a do Senátu.
 • Cena kurzu (2denní víkendový kombinovaný) je 1900,- Kč (kurzovné, bez ubytování a stravování). Cena za 1 den činí 1000,-Kč, ale dáme přednost účastníkům, kteří přijdou na celý kurz.
 • Začínáme v sobotu od 10.00 hod do 18.00 hod. (s dvouhodinovou obědovou pauzou na zajištěný, ale nezávazný společný oběd pro zájemce) a končíme v neděli /10-18 hod.
 • Kurz  je  limitovaný  počtem  20  účastníků,  budeme  brát  zřetel  na  rychlost přihlášek a úhradu kurzovného.
 • Kurzovné uhraďte nejlépe celé, buď hotově (dle předchozí tel. domluvy se paní Veselou), nebo dále na uvedený účet. Před úhradou kurzu předejte nebo vyplňte přihlášku.
 • Pokud vyplníte formulář přihlášky pod tímto kurzem:  Přijde Vám  na Vámi uvedený mail kontrolní mail s přihláškou a kopie paní Veselé. Ona Vás bude kontaktovat a vyřizovat další.
 • Pokud chcete kurzovné uhradit bankovním  převodem, pošlete nejdříve vyplněnou přihlášku mailem na adresu paní Veselé (viz. výše) nebo na mail vesela@info-office.cz, a pak můžete celé kurzovné do týdne poslat na  účet:  670100 – 2201469226 / 6210 (mBank), nejpozději do 14. 9. 2020. Do zprávy pro příjemce napište Jméno a příjmení a datum kurzu . Pokud platíte za jinou osobu, uveďte její jméno a příjmení. Tento vzkaz musí být krátký, čitelný.
 • Přihláška je závazná, pokud se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit. Při zrušení účasti na kurzu bez řádné omluvy 13. -1. den před zahájením kurzu propadá celé kurzovné; zdravotní problémy musí být doloženy lékařskou zprávou – pak je storno poplatek jen 500 Kč. Přečtěte si rubriku Důležité informace  –  nejen o stornu.
 • Doprava na kurz: individuálně
 • vezměte si sebou na kurz: volnější, sportovní oblečení a vhodnou obuv (cvičení bude probíhat ve velkém sále centra). Dále blok formátu A5 a něco na psaní . Pokud rádi používáte karimatku, vezměte si ji určitě sebou. K cvičením budeme potřebovat “Tai-chi -Čchi-Kungovou tyčku”. Tyčka by měla vypadat (viz obrázek) tak, jak mi poslala Elena Tomilina s prosbou, abyste si ji dle délky Vaší ruky vyrobili nebo nechali vyrobit. Musí být ze dřeva nejlépe se zakulacenými konci. Kdo ji máte z minulých kurzů, vezměte si ji sebou. Pro tento kurz ke zcela novým cvičením budete potřebovat JINOU pomůcku, nafukovací OVERBALL – gymnastický míč velikosti 20 – 25 cm. Cena od Vietnamců 52,- – 72,- Kč, zbytek prodejců od 72,- Kč – 90,-Kč. Dokonce je mají na Alza.cz a v e-shopu Lidlu. Děkujeme.
 • Na kurzu je možno si uvařit čaj nebo kávu, příp. se nechat překvapit aktuální místní nabídkou, doneseným darem…:)
 • Ubytování i stravování si každý hradí sám.
 • Protože MZČR od pátku 18.9. zavedlo mimo jiné opatření – opět plošné nošení roušek ve všech vnitřních a venkovních prostorách v celé republice, proto si sebou na kurz přibalte roušky, dezinfekci – na kterou jste si zvykli a nikdo Vám na ní sahat nebude a jiné věci bezpečnostního charakteru (třeba rukavice, štít…). Při cvičení uvnitř budeme mít každý svou židli a dodržovat rozestupy, ostatní bude řídit lektorka. Před započetím kurzu budeme vyžadovat od každého účastníka vyplněné čestné prohlášení o bezinfekčnosti a na místě změříme a zapíšeme teplotu do prohlášení. Pan Leoš Lacina nebo paní Veselá Vám toto prohlášení rozdá hned při příjezdu na kurz. Prohlášení musí byt vyplněno a datováno v den příjezdu 26.9.2020 na kurz.   My sebou vezmeme určitě bezkontaktní teploměr a dezinfekci s rozprašovačem a náhradní respirátory. Chráníme Vás, sebe i Elenku. Předpokládáme, že jsme všichni na tolik zodpovědní, že pokud bychom omarodili kašlem, teplotou, bolestmi kloubů atp., že raději nepřijedeme. To všichni chápeme. Ale věříme, že všem bude dobře a že se všichni rádi uvidíme. Děkujeme za pochopení.

 

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, zavolejte paní Marcele Veselé nebo paní Ireně Sladké, ona Vám poradí.

Nezapomeňte poslat přihlášku a uhradit kurzovné, do 14. 9. 2020 na účet a do 14. 9. 2020 hotově.

Děkujeme.

Podrobnosti

Zahájení:
3. října | 10:00
Ukončení:
4. října | 18:00
Cena:
1900Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , , , ,

Pořadatel

Veselá Marcela, Blatná
Telefon:
604 123 519
Email:
m.vesela@info-office.cz

Místo konání

Komunitní centrum aktivního života – velký sál
Nádražní 661
Blatná, Jihočeský 388 01 Česká republika
+ Google Mapa

Přihláška na kurz nebo na masáž:

* povinné údaje