Načítám Akce

« Všechny Akce

hotel Anděl – Andělská Hora 2 – Otvírání zlatého kvítku, práce s čakrami, regenerace těla – červenec

23. července | 17:00 - 28. července | 13:00

9350Kč

Nový 5 denní pobytový více tematický kurz “Otvírání zlatého kvítku, práce s čakrami, regenerace těla”  v Moravskoslezské Andělské Hoře – Jeseníkách, v apartmánech Engelsberg a hotelu Anděl od 23. až do 28 července 2024.

Program je určen společně ženám a mužům jakéhokoliv věku, směřující k obnovení a upevnění vlastního zdraví. Všechny tělesné funkce a tělesné systémy: nervové, zažívací, dýchací, močové-pohlavní atd. jsou pod kontrolou oněch jemných center životní energie. Působíme-li na tyto čakry, působíme tím i na libovolnou soustavu nebo orgán v těle, protože každá čakra odpovídá za příslušný systém. Připravili jsme pro Vás zcela speciální kurz z Taoistické jógy, kde se naučíte pracovat s energiemi čaker, hlavně však pocítit energie v nich a tím si sami napomoci k nastolení energetické rovnováhy svého těla s duší. Pod vedením zkušené lektorky pocítíte svou energii, kterou máme všichni uloženu v genetickém kódu zdraví – jen ji pokaždé neumíme poznat a použít. Kurz je doplněn o různé meditační techniky na vyrovnávání energie čaker („Vnitřní úsměv“, „Mikrokosmický Orbit“, „Otvírání zlatého kvítku“), které pomáhají k stabilizaci energetické rovnováhy a pročištění energetických kanálů. Sloučením všech rozličných druhů energie vzniká harmonický celek, který je klíčem k nesmrtelnosti. Kurz je doplněn meditacemi s léčebnými obrazy Eleny Tomiliny.

Součástí programu jsou mimo jiné: Komplex fyzických cvičení na páteř a klouby (ranní rozcvička), harmonizace čaker pomocí meditačního dýchání a vibračních zvuků, meditace na obrazy čaker – vizualizace, dynamická meditace pro nabírání a rozdělování energie. Je ozdravným prostředkem napomáhající stabilizaci energetické rovnováhy a pročištění energetických kanálů. Dále meditační techniky na vyrovnávání energie čaker, aj. …

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Kurz je veden v českém jazyce. Berte program jako  základ  kurzu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurzu (Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku). Kurz nenahrazuje odbornou zdravotní péči.

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům a další speciální produkty. Všechny produkty jsou na kurzu pro účastníky s kurzovní slevou (viz. rubrika “Produkty”).

ČASOVÝ ROZVRH KURZU – upřesňuje lektorka kurzu

 •   8.00  –  9.00 hod. – ranní rozcvička
 •   9.00 hod. snídaně
 • 10.00 – 13.00 hod. – dopolední program
 • 13.00 hod. – oběd
 • 14.00 – 17.00hod. – odpolední osobní volno k toulkám po krajině, sportu a relaxu
 • 17.00 – 18.00hod. – program dle lektorky
 • 18.00 hod. večeře
 • 19.00 – 21.00 hod. – večerní program.

 

ORGANIZAČNÍ

 • Kurz a vše okolo kurzu zajišťuje a informace podá: 
 Dana Meca Franková, dříve Luňáková,  na tel. +420 603 488 553, email: dana.lunakova@seznam.cz, Skype: Dana Luňáková
a Ing. Leoš Lacina, Dolní 356, 284 01 Kutná Hora, mobil: 603 258 558, e-mail : skola.zdravi@seznam.cz

 • Prosíme naše klienty a zájemce o kurz, aby v tomto případě kontaktovali Danu Meca Frankovou případně Ing. Leoše Lacinu, děkujeme.
 • Určitě si přečtěte rubriku “Důležité informace”, jsou tam Všeobecné podmínky ke kurzům. Zkrácená souhrnná pravidla –  zde.
 • Cena kurzu pro zájemce je 9350,- Kč (5ti denní kurzovné,  ubytování a plné stravování (výběr ze tří jídel se snídaní formou bufetu, cena zůstává z roku 2023).
 • Garantujeme  do 25. 6. 2024 cenu pro přihlášeného účastníka na kurz 9350,- Kč. Po tomto datu je konečná cena stanovena na 9900,- Kč.
 • Kurz bude probíhat v malém městečku Andělská Hora v Jeseníkách (mezi Bruntálem a Vrbnem pod Pradědem) ve dvou objektech vedle sebe  na ubytování. Apartmány Engelsberg, Andělská Hora 230 (www.apartmanyengelsberg.cz) a v hotelu Anděl, Andělská Hora 143, 793 31 Andělská Hora (https://horskyhotelandel.cz/).
 • Proč dva objekty pro ubytování? Protože bychom se buď jen do apartmánů Engelsberg nevešli (pouze 4 bezbariérové pokoje – jeden vyhrazen pro lektorku a manažera). Proto máme zamluvený i vedlejší hotel Anděl Andělská Hora,
 • Prezentace v úterý 23. 7.  od 17.00 hod. Stravování začíná večeří v úterý 23. 7. Kurz zakončíme v neděli 28. 7. ve 13.00 hod. obědem.
 • Kurzovné uhraďte pouze zálohou 3000,-Kč do týdne po potvrzení přihlášky dle domluvy s paní Meca Frankovou na adresu: paní Dany Meca Frankové, dříve Luňákové (viz. výše), bankovním převodem na účet 263894093/0800 nebo hotově, případně složenkou typu C nejpozději do 25. 6. 2024.
 • Do zprávy pro příjemce napište místo a datum kurzu. Pokud platíte za jinou osobu, uveďte její jméno a příjmení. Tento vzkaz musí být krátký, čitelný.
 • Doplatek uhradíte hotově před započetím kurzu na místě v hotovosti.
 • Kurz  je  limitovaný počtem 20 účastníků, budeme brát zřetel  na  rychlost přihlášek a úhradu kurzovného.

 

 • Jak se přihlásit na kurz

 • Pokud máte o kurz v Andělské Hoře zájem, vyplňte, prosím, formulář závazné přihlášky pod tímto kurzem.
 • Do poznámky přihlášky nezapomeňte uvést: s kým chcete případně bydlet ve dvoulůžkovém či třílůžkovém pokoji, je-li možnost – o jaký pokoj máte zájem, jakou objednáte stravu (normální, bezmasou), zda použijete vlastní dopravní prostředek nebo pojedete hromadnou dopravou. Pokud pojedete vlakem, pak se dopravte do Bruntálu a odtamtud autobusem směr Vrbno pod Pradědem a vystoupíte přímo před hotelem Anděl. Můžete se rovněž dohodnout s Danou Meca Frankovou a ta Vás od vlaku na hotel doveze. Máte-li nějaký zvláštní požadavek, napište jej do poznámky přihlašovacího formuláře.
 • Vyplňte formulář přihlášky pod tímto kurzem a zaškrtnete políčko s GDPR.
 • 1. Přijde Vám na Váš mail kontrolní mail s přihláškou a zároveň přijde přihláška ke zpracování paní Daně Meca Frankové. Ta Vás bude kontaktovat a vyřizovat další organizační záležitosti dle Vašich požadavků.
 • 2. Po odeslání přihlášky a úhrady zálohy jste  již  do  kurzu  zařazeni.  Pokud neuhradíte zálohu do stanoveného data úhrady a neomluvíte se, budeme po vás vyžadovat poplatek na krytí nákladů 3000,-Kč.
 • 3. Přihláška je závazná, pokud se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit. Při zrušení kurzu do 14. dne před započetím je storno poplatek 2500,- Kč, později Kurzovné propadá celé. Pokud se nezúčastníte ze zdravotních důvodů, kurzovné Vám bude na základě dokladu o nemoci částečně vráceno. V tomto případě storno poplatek činí 1000,-Kč. Nutno oznámit předem písemně.  Přečtěte si rubriku Důležité informace  –  nejen o stornu.

 

 • Ubytování, stravování a doprava

 • Umístění: Apartmány Engelsberg. Ubytování v nově vybudovaných apartmánech v Jeseníkách se nachází v malém městečku Andělská Hora na soukromém pozemku provozovatele, v podhůří Jeseníků.
  Ubytování :  Apartmány Engelsberg má pro své hosty nachystané 4 apartmány. 3x 4 lůžkový, 1x 2 lůžkový (bezbariérový). 1 apartmán 2-lůžkový, 1 ložnice, 3 apartmány 4-lůžkové, 1 ložnice. Každý z těchto účelně zařízených pokojů je vybaven vlastní koupelnou se sociálním zařízením. Jsou moderní, velké, světlé, útulné a nadstandardně zařízené. Poskytnou vše potřebné ke spokojenému pobytu. V objektu je společná kuchyňka. Apartmány nabízí pokoje: s ubytováním i pro domácí mazlíčky.
 • (Po kliknutí na obrázek – se zvětší. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět).
 • Stravování: je formou plné penze v prostorné restauraci s výběrem normální, bezmasé stravy s charakterem domácí kuchyně.
 • Umístění: Horský hotel Anděl. Je rodinný hotel s restaurací v Andělské Hoře, jež leží na východním okraji chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Hotel byl postaven v roce 1786 a prošel několika rekonstrukcemi.
  Ubytování : Horský hotel Anděl má pro své hosty nachystaných 12 prostorných pokojů. V nabídce jsou 2 lůžkové, 3 lůžkové a 4 lůžkové pokoje a podkrovní studio s malou kuchyňkou. Kromě příjemného ubytování na vás v Horském hotelu Anděl čeká také restaurace s výbornou kuchyní. 
 • (Po kliknutí na obrázek – se zvětší. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět).
 • Stravování: je formou plné penze v prostorné restauraci s výběrem normální, bezmasé, bezlepkové stravy a má charakter domácí kuchyně. Odebírají zde suroviny od lokálních farmářů, pěstitelů a výrobců. Rádi nám vyjdou vstříc i v případě zvláštních požadavků na stravování.

 

 • Další nabídka pro tento kurz na apartmánech a hotelu: Součástí je společenská místnost a velká terasa nad apartmány, bezbariérový přístup, parkování, zahrada, Wi-fi, TV. V okolí se nachází spousta turistických tras k využití pěšky a na kole. Nedaleko se nachází rybník s venkovní přírodní tělocvičnou, tenisový kurt hned vedle ubytování. Při nepřízni počasí možnost cvičení v tělocvičně sousedící školy. Můžete navštívit poutní kostel na Anenském vrchu, areály Karlov a Malá Morávka, Wellness centrum v Bruntále, nejvyšší horu Jeseníků Praděd, lázně Karlovu Studánku a spoustu dalších zajímavých krásných míst v blízko.
 • Doprava na kurz: individuální. Pro hosty je zdarma k dispozici parkoviště přímo před budovou Apartmánů Engelsberg, kde můžete v klidu odstavit své automobily.

 

Co si vzít sebou na kurz

 • Na kurz si vezměte: volnější, ale i teplejší sportovní oblečení, plavky (cvičení bude probíhat jak uvnitř, tak hlavně v přírodě), boty pro sport i vycházky. Přibalte karimatku nebo jinou podložku, pokud jste na ni zvyklí. Dále blok formátu A4 s barevnými pastelkami (tužkami) a něco na psaní. Ke cvičením budeme potřebovat „Tai-chi -Čchi-Kungovou tyčku“. Tyčka by měla vypadat dle obrázku. Prosíme, abyste si ji dle délky Vaší ruky vyrobili nebo nechali vyrobit. Musí být ze dřeva nejlépe se zakulacenými konci. Kdo ji máte z minulých kurzů, vezměte si ji s sebou. 

 


Pokud budou nastavena dodatečná hygienická pravidla, zařídíme vše podle toho, co bude v dané chvíli před kurzem platit za pravidla a nařízení majitele Hotelu „Anděl“ a Apartmánů Engelsberg. O případných změnách budeme informovat každého účastníka kurzu mailem.

Přijeďte, prosíme, včas. Děkujeme za pochopení.  


 

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, ozvěte se paní Daně Meca Frankové, ona Vám ochotně poradí. Děkujeme.

Nezapomeňte poslat přihlášku a uhradit kurzovné (jen zálohou),  do  25.6. 2024 na účet

a dle domluvy s paní Meca Frankovou můžete i hotově. 

Děkujeme.

Podrobnosti

Zahájení:
23. července | 17:00
Ukončení:
28. července | 13:00
Cena:
9350Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , ,

Pořadatel

Meca Franková (Luňáková) Dana
Telefon
603 488 553
Email
dana.lunakova@seznam.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Andělská Hora, Hotel Anděl
Andělská Hora 143
Andělská Hora, Moravskoslezský kraj 793 31 Česká republika
+ Google Mapa
View Místo konání Website

Přihláška na kurz nebo na masáž:


  * povinné údaje