Načítám Akce

« Všechny Akce

Praha – Sport centrum Evropská – Podzimní posílení imunity, pročištění kostní dřeně a péče o klouby – září

28. září | 10:00 - 29. září | 16:00

2400Kč

A  víte, že mnozí lidé za měřítko mládí a zdraví považují pružnost. Čím je člověk pružnější, tím se mu zvyšuje šance na dlouhý život. A kromě toho pružné tělo je přitažlivější. Naše podvědomí okamžitě zařadí člověka do kategorie zajímavějšího, pokud je pružný. Pružná páteř –   mladé tělo. Zdravé cévy – žádné nemoci. A pokud nejsou žádné nemoci, není důvod k projevům stáří.

Kost je živou tkání, která se neustále mění  a náš život na ní závisí – v kostní dřeni se vytváří červené krvinky. Pokud jsme mladí,  naše kosti jsou pevné a pružné a kostní dřeň produkuje dostatečné množství červených krvinek. Časem a věkem se červená kostní dřeň mění na tuk a kosti začínají být křehké. Obvykle nám doporučí minerální doplňky stravy jako prevenci proti rozvoji osteoporózy. Tato nemoc souvisí s věkem – časem se z kostí vápník vyplaví. Dnes vědci dospěli k závěru, že je možné zabránit vzniku nebo rozvoji osteoporózy cvičeními, která vyvíjejí malý tlak na kost.

Vše, co děláme, děláme pro sebe a pro své zdraví s představou  celého života před sebou. Nejde o žádný spěch. Můžeme začít v jakémkoliv věku. Výsledky cvičení jsou nevyčíslitelné: mladost, dlouhověkost, vnitřní síla a rozvinutá intuice  … Všechny pohyby těla a všechny emocionální pohyby jsou protahování. Pomocí protahovacích cvičení můžeme ovlivnit prakticky vše: dosáhnout pružnosti, mládí, zdraví, aktivity a dlouhověkosti, dobré nálady, uvolnění a sebevědomí.

Můžeme vám pomoci nejen protáhnout šlachy, ale také propracovat klouby (bez jejich poškození), ulehčit bolesti při artritidě i zbavit se starých chronických zranění, naučit se shromažďovat energii těla k léčení nebo jen dobrému vlastnímu pocitu. Budete i odolnější proti nachlazení. Nakonec budete nejen schopni zlepšit pohyblivost, zformovat postavu. Tímto dokážete ovlivnit i svou práceschopnost, probudit a rozvíjet svůj intelekt.

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Berte program jako  základ cvičebního kurzu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurzu (Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku). Kurz je veden v českém jazyce a nenahrazuje odbornou zdravotní péči.

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům a další speciální produkty. Všechny produkty jsou na kurzu pro účastníky s kurzovní slevou (viz. rubrika “Produkty”).

 

ČASOVÝ ROZVRH KURZU – upřesňuje lektor kurzu

v sobotu 28. 9. 2024

 • 10.00 – 13.00 cvičební blok
 • 13.00 – 14.00 oběd, pauza,
 • 14.00 – 16.00 cvičební blok

v neděli 28. 9. 2024

 • 09.00 – 12.00 cvičební blok
 • 12.00 – 13.00 oběd, pauza,
 • 14.00 – 15.00 cvičební blok

ORGANIZAČNÍ

 • Kurz a vše okolo kurzu zajišťují a informace podají: 
Olga Čechová, Smetanova 2115, 440 01 Louny 
        nebo  na tel. +420 605 592 815, email: olga44@seznam.cz,  i na WhatsAppu
       Ing. Leoš Lacina, Dolní 356, 284 01 Kutná Hora, mobil: 603 258 558, e-mail : skola.zdravi@seznam.cz

 • Prosíme naše klienty a zájemce o kurz, aby v tomto případě kontaktovali paní Olgu Čechovou nebo případně Ing. Leoše Lacinu, děkujeme.
 • Určitě si přečtěte rubriku „Důležité informace“, jsou tam Všeobecné podmínky ke kurzům a nová souhrnná pravidla. Zkrácená souhrnná pravidla –  zde.
 • Kurz bude probíhat na FTVS – ve Sport Centrum Evropská, José Martího 269/31, 162 52 – Praha 6 – Veleslavín, velká tělocvična. Vchod z pravé strana budovy FTVS.
 • Cena kurzu pro zájemce je 2400,- Kč (2 denní víkendový kurz – kurzovné a pronájem, bez ubytování a stravování)
 • Začínáme v sobotu 28.9. od 10.00 – 16.00 hod. a pokračujeme v neděli 29.9. od 9.00 – 15.00 hod (dle domluvy s 1 – 1.15hod. obědovou pauzou)
 • Nutná rezervace místa přihláškou a zálohou!!!
 • Kurzovné uhraďte celé 2400,-Kč do týdne od potvrzení přihlášky a nejpozději do 1. 9. 2024, bankovním převodem na účet 2205513714/0600 nebo hotově, popřípadě složenkou typu C na adresu: paní Olgy Čechové (viz. výše). Nezaškrtávejte, do vlastních rukou, prosím. Záloha nelze vyzvednout a vrátí se Vám zpět.
 • Do zprávy pro příjemce napište Jméno a příjmení a datum kurzu,  u složenky stačí místo a datum kurzu. Pokud platíte za jinou osobu, uveďte její jméno a příjmení. Tento vzkaz musí být krátký, čitelný.
 • Pokud chcete přijít na méně dní, sežeňte si za sebe náhradu na další den, kurzovné nevracíme. 
 • Můžete kurzovné uhradit hotově na předchozích kurzech nebo dle domluvy s paní Olgou Čechovou nebo s panem Leošem Lacinou nejpozději do 1. 9. 2024.
 • Můžete se přihlásit i po 1. 9. 2024 a pokud bude volné místo, budete do kurzu zařazeni. Je potřeba si domluvit s paní Olgou Čechovou způsob úhrady.
 • Kurz  je  limitovaný  počtem  25  účastníků,  budeme  brát  zřetel  na  rychlost přihlášek a úhradu kurzovného.

 

 • Jak se přihlásit na kurz

 • Vyplňte, prosím, formulář přihlášky pod tímto kurzem a zaškrtnete políčko s GDPR.
 • 1. Přijde Vám na Váš mail kontrolní mail s přihláškou a zároveň přijde přihláška ke zpracování paní Olze Čechové. Ona Vás bude kontaktovat a vyřizovat další. Kurzovné uhraďte nejlépe co nejdříve od potvrzení přihlášky.  Jen tak budete řádně přihlášeni.
 • 2. Po odeslání  přihlášky  a  úhrady  jste  již  do  kurzu  zařazeni. Pokud neuhradíte kurzovné do stanoveného data úhrady a neomluvíte se, budeme po vás vyžadovat poplatek na krytí nákladů 2400,-Kč. 
 • 3. Přihláška je závazná, pokud se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit. Při zrušení kurzu do 14. dne před započetím je storno poplatek 1000,- Kč, později Kurzovné propadá celé. Pokud se nezúčastníte ze zdravotních důvodů, kurzovné Vám bude na základě dokladu o nemoci částečně vráceno. V tomto případě storno poplatek činí 500,-Kč. Nutno oznámit předem písemně a doložit lék. zprávou.  Přečtěte si rubriku Důležité informace  –  nejen o stornu.
 • Doprava na kurz: individuálně Trasa metra A – metrem na Veleslavín a  buď 10 min. pěšky k FTVS nebo použijte tramvaj, jede tam 20 a 26 a bus 225. Raději bus a tramvaj překontrolujte.
 • Ubytování i stravování si každý hradí sám. Bohužel došlo od 1.1. 2022 i v Hostelu je zdražení a přidal se poplatek městu Praha. Ubytování pro mimopražské může být přímo v areálu FTVS (za 450,-Kč + 50,-Kč poplatek Praze) formou Hostelu na stránkách ubytování pomocí rezervačního systému.  Ubytování zajistíte na odkazu https://www.ftvs.cuni.cz/FTVS-169.html –  je dobré uvést, že jedete na kurz Školy zdraví Eleny Tomiliny a ve dnech …. absolvujete kurz. Pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte správu kolejí, paní Kočí. Karin Kočí, tel.: 220173043, e-mail: kkoci@ftvs.cuni.cz Kontakt je také na odkazu na stránku ubytování v Hostelu FTVS.

 

 • Co si vzít s sebou na kurz

 • Na kurz si vezměte sportovní oblečení a vhodnou obuv do tělocvičny.  Pokud rádi používáte karimatku, vezměte si ji určitě s sebou. K novým cvičením budeme potřebovat „Tai-chi -Čchi-Kungovou tyčku“. Tyčka by měla vypadat (viz obrázek) tak, jak mi poslala Elena Tomilina s prosbou, abyste si ji dle délky Vaší ruky vyrobili nebo nechali vyrobit. Musí být ze dřeva nejlépe se zakulacenými konci. Kdo ji máte z minulých kurzů, vezměte si ji s sebou.  Děkujeme.
 • Na kurzu je k dispozici varná konvice. Doporučujeme přinést s sebou, pití a svačinu, kávu nebo čaj a hrnek.
 • kurz je veden v českém jazyce

Abyste se mohli zúčastnit kurzu, je potřeba: nemít příznaky covidu-19 nebo nebýt nachlazen. Zařídíme se podle toho, co bude v dané chvíli před kurzem platit za nařízení a pravidla na FTVS Praha.

Přijeďte, prosíme, včas. Děkujeme za pochopení. 


Pokud si nebudete vědět s něčím rady, zavolejte paní Olze Čechové, ona Vám ochotně poradí. Děkujeme.

Nezapomeňte poslat přihlášku a uhradit kurzovné do 1. 9. 2024 na účet,  složenkou nebo hotově na kurzech v červenci.

Jen tak budete přihlášeni. Děkujeme. 

Podrobnosti

Zahájení:
28. září | 10:00
Ukončení:
29. září | 16:00
Cena:
2400Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , , , , , ,

Pořadatel

Čechová Olga – organizátor
Telefon
605 592 815
Email
olga44@seznam.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Sportcentrum Evropská – součást FTVS
José Martího 269/31
Praha 6 - Veleslavín, Praha 162 52 Česká republika
+ Google Mapa

Přihláška na kurz nebo na masáž:


  * povinné údaje