Na kurzu jsem podruhé (první srpen 2016). Byla jsem i na víkendovce v Praze. Tam jsem nabrala energii a už se těšíla sem. Od loňského srpna žiju jiný život – těším se z každého dne, prostě si konečně ten život, děti, svoji práci, chvilky na kole, na lyžích, na vycházkách v lese užívám. Moc děkuji !

Pavlína L., 1963

 

Kurzem jsem byla nadšena. Cvičení mi vyhovovalo, jak ráno (klouby, páteř), tak na oči. Líbilo se mi i nové cvičení s tyčkou, krásná uklidňující hudba a cvičení Čchi-kung jsem si užila. Motivovalo a motivuje mě to k dalšímu cvičení, díky Elenko, Leoš je fajn parťák a dělá krásná CD a DVD. Těším se do Jeseníků.

Šárka H.,  1952

 

Na začátku kurzu:

Byla jsem u Borise na kurzu „Zrak“, letos jsem přijela speciálně na tento kurz pro vleklé problémy s očima.

Po skončení kurzu:

Cítím se celkově krásně zharmonizovaně, problémy zdravotní jakoby ustoupily a uletěly pryč,  neznámo kam. Všechno bylo super, Leoš, Elenka zářili pohodou, prostředí Maxova mě příjemně překvapilo. Na vašich kurzech vždy nasávám pozitivní a léčivou energii. Budu ráda, když se s vámi na nějakém dalším kurzu setkám. Strava i ubytování bylo dokonalé, strava úplně super. Cvičení úplně nejdokonalejší, opět odjíždím s krásným pocitem že všechny zdravotní problémy jsou řešitelné a mnohé jsem si tady vyřešila. Děkuji za krásné pocity a přeji Elence a Leošovi hodně spokojených spřízněných duší.

Dáša H., 1972

 

Na začátku kurzu:

Na podobném kurzu jsem byla 2x. Přijela jsem se zdravotními problémy s klouby a pro zlepšení kondice, relaxaci a zlepšení zraku. Dnes se cítím odpočatá,  uklidněná, vyrovnaná, kurzy mě vždy obohatí, dodají energii, zlepší náladu. Oči nemám unavené, mám ostřejší vidění.

Po skončení kurzu:

S kurzem jsem velice spokojená, proto ráda jezdím znovu. Organizace i vedení kurzu Elenkou a Leoškem je vždy výborně připravena.Velkou pochvalu si zaslouží i kuchařky.

Hana V., 1953

 

Na začátku kurzu:

Na  podobném kurzu jsem byla, tento byl třetí ! Na kurz jsem opět přijela, protože první kurz mě po těžké a dlouhé nemoci vrátil do života, pozitivně naladil, byl to skvělý týden, proto jsem ho v r. 2016 zopakovala. Mám s očima problémy – „akátový med“ mé oči pohladil a zbavila jsem se únavy, svědění !! Proto jsem letos ráda přijela a načerpala dalších zkušeností, energii, odpočinula a načerpala sílu a chuť pracovat ! Pročistila své tělo, pohladila duši !

Po skončení kurzu:

Cítím se skvěle. Moc ráda bych zase přijela a naučila se něčemu novému. Děkujeme Elence a Leošovi za super vedení kurzu a stále nové a nové nápady. Moc děkuji !!!  Též velkou pochvalu paní domu a kuchařkám.

Jarmila B., 1960