Na začátku kurzu:

Na kurz jsem přijela za Elenkou, Leošem a partou prima lidí, na které jsem se moc těšila. Co očekávám ? Krásné cvičení, které mě nabíjí po všech stránkách, legraci a něco nového, co pro nás Elenka vždycky má.

Po skončení kurzu:

Elenko, říkala si při jednom z večerních sezení, že nám ten život vždycky něco a někoho postaví do cesty. Jsem moc ráda, že mě postavil do cesty Tebe a Leoška, že s vámi mohu trávit příjemné chvíle. Moc děkuji.

Pavlína L., 1963

 

Na začátku kurzu:

Byla jsem na 2denním kurzu v Plzni. Chtěla jsem si prohloubit znalosti E. Tomiliny. Očekávala jsem hlavně cvičení, která znám z rozcvičky. Byla jsem překvapena úžasným pomalým cvičením, energetickým prožitkem a meditacemi.

Po skončení kurzu:

Po kurzu cítím větší rozsah pohybů, klid v duši. Jsem překvapena, že věk není limitující faktor pro zlepšení hybnosti.

Bohuslava Ž., 1958

 

Na začátku kurzu:

Na kurzy k Elence jezdím moc ráda. Je zde výborná atmosféra, stejně naladění lidé, cvičení venku naboso. Očekávám relaxaci, aktivně si odpočinout a zároveň srovnat tělo i ducha. Očekávám také zlepšení hybnosti kloubů.

Po skončení kurzu:

Štěpánka K.

 

Na začátku kurzu:

Na kurz s Elenkou jedu popáté, vždycky jsem se po skončení cítila osvěžená a naučila jsem se nějaké nové cvičení, které mi pomáhalo a bavilo. Věřím, že to letos bude stejné.

Po skončení kurzu:

Cítím se uvolněná, moc mi pomohlo cvičení na bederní páteř a líbí se mi, že je takové, že si ho budu schopná sama cvičit. Cvičení s tyčkou se mi líbilo v těch částech, která jsem zvládala bez tápání, jaké pohyby dělat. U složitějších částí sestavy jsem se nedokázala uvolnit a soustředit na sebeuvědomění. Moc se mi líbila sestava Splynutí pěti elementů. Moc za všechno děkuji.

Milada V., 1950

 

Na začátku kurzu:

Na podobném kurzu jsem již byla. Očekávám načerpání energie, nová cvičení a informace, smích.

Po skončení kurzu:

Cítím se „protažená“, plná informací, odpočatá, „uvolněné“ tělo. Velmi pěkné cvičení na uvolnění bederní páteře – ihned cítit – takže dobrá inspirace pokračovat. Líbilo se mi povídání – informace – i cvičení o energii. Tyčky – paráda. Velmi opakovaně oceňuji připravenost Elenky. Její znalosti a rady. Určitě i počet hodin, který nám věnuje je a skvělý a i za to děkuji. Děkuji Leošovi za perfektní organizaci.

Hana P., 1968

 

Na začátku kurzu:

Na podobném kurzu jsem již byla. Přijela jsem se naučit zase něco nového. Očekávám dobrou partu a náladu. Zlepšení svého zdravot. stavu a spoustu smíchu !!!

Po skončení kurzu:

Cítím  se fajn, i když klouby bolí. Ale naučila jsem se úžasné protahovací cviky a prohloubila jsem si energetické ošetření těla !! Moc děkuji. Tak moc a od srdce jsem se už dlouho nezasmála.

Jana Z., 1955