Na začátku kurzu:

Na podobném kurzu jsem nebyla. Přijela jsem znovu poznat část sebe, ženskost, cesta, zábava, lehkost bytí. Cítím se perfektně a lehce po kurzu, před kurzem taky super, ale teď po cvičení mnohem více ve svém vlastním těle, víc doma J. Lepší prokrvení těla, lepší dýchání, lepší pohyblivost – krása.

Po skončení kurzu:

Cítím se skvěle, naprostá jednota celého těla, báječné uvolnění a hlavně je to cvičení, které mně baví a můžu ho praktikovat doma, dělá mi to tak fajn na duši i na těle a moje vnitřní žena jásá, že jsem ji konečně objevila celou a chci se o ni starat s láskou J. Líbilo se mi všechno, všecičko – cvičení, Elenčino i Leoškovo povídání k tomu, malování s Elenkou i dílny a různá tvoření, protože jsem si mohla cokoliv vyzkoušet co se jak dělá. Lektoři Art dílen byli velmi příjemní a kolektiv žen byl super. Nádherné prostředí k ubytování klid pro spánek super.

Petra K., 1978

 

Jak v životě ztrácím, tak pomáhá, když k Tobě se vracím. Děkuji Elenko, Leoškovi též.

Po skončení kurzu:

Cítím se odpočatá, protažená, uvolněná, šťastná. Líbí se mi inovace: Modrý tygr a Červený drak. Líbí se mi vybublávání mé ženské podstaty a hloubky duše, která při příjezdu seděla kdesi na dně batohu.

Světlana

 

Na začátku kurzu:

Na kurzu jsem byla vloni v Koutech. Přijela jsem udělat něco pro své zdraví a byla jsem vloni moc spokojena s přístupem p. Elenky. Od kurzu očekávám nové cviky, připomenutí osvědčených cvičení a také vyzkoušení ručních prací. Na začátku týdne se cítím unavená, potřebuji klid jen pro sebe bez pracovních a rodinných starosti. Dlouhodobě mě trápí bolesti bederní páteře, vzhledem k sedavému zaměstnání u počítače, mám i zatuhlou krční páteř .- protažení celého těla mi jistě pomůže. Navíc se těším na malování a tvořivou činnost v art dílnách.

Po skončení kurzu:

Na konci kurzu se cítím odpočatá, plná nových dojmů a zážitků. Náplň kurzu byla vyčerpávající, dostatek pohybu i relaxačních, meditačních cvičení. Pro celkovou spokojenost pojedu určitě i příště.

Hana K., 1961

 

Na začátku kurzu:

Na podobném Kurzu jsem nebyla. Přijela jsem na doporučení, zvědavost, nabít se ženskou energií, odpočinout Jzasmát se J. Poznat Elenku a  střípek práce její celé koncepce, co to s člověkem udělá, také zamalovat si, zklidnit a vyčistit hlavu a duši. Od kurzu jsem neočekávala nic, neočekávám, jen se vždy těším a předčilo to vše. Děkuji. Cítím se nabušeně J, naspídovaně, cítím v sobě zase štěstí, energii a lásku všech, co tu byli. Tělo jde za duší… když je duše klidná a srovnaná, tělo je zdravé. Děkuji za nápravu bloku krč. Páteře a bloku křížů, kyčle, hlava nebolí J.

Po skončení kurzu:

Cítím se dobře, svěže a mladá J. Atmosféra super, program nabitý, okolí boží, jídlo k sežrání, Elenka i Leošek bezva lidí, pokora z vás čiší. Děkuji. Podařilo se mi vypnout z čísel a nasměrovat se k srdci a zdraví. Proto dnes furt bulím. Totální uvolnění a svoboda, můžu dýchat. Zlepšení ? Dušička už zase jásá !

Iveta S., 1966

 

Na začátku kurzu:

Byla jsem na kurzu 8 kroků ke zdraví na Dl. Stráních. Přijela jsem na doporučení kamarádky, která tento kurz absolvovala. Očekávám relax, protažení těla, krásnou energii z „kruhu žen“ a těším se.

Po skončení kurzu:

Velice děkuji za tento kurz, který byl naplněn radostí, tvořivostí, zvonivou ženskou energií, ladným cvičením pod vedením nádherné ženy. Určitě ráda přijedu na kurz další. Děkuji za váš profesionální přístup ka každé z nás.

Věra B., 1970

 

Na začátku kurzu:

Jsem zdravá, ale chyběl mně aktivní odpočinek uprostřed podobně naladěných lidí a přírody, protažení těla jsem už opravdu potřebovala.

Po skončení kurzu:

Cítím se výborně, dám po roce zase ruce až na zem, jsem spokojená se sebou, nabrala jsem energii, kterou určitě pošlu dál. Moc děkuji. A umím se i zavlnit, to určitě doma ocení.

Gita M., 1963