Načítám Akce

« Všechny Akce

Praha – Důvěřuj svému tělu, zná cestu ke zdraví 2 – vánoční

12. prosince | 10:00 - 13. prosince | 17:00


2000Kč

Nově přidaný mnoho tematický, vánoční, víkendový kurz pro ženy a muže jakéhokoliv věku a pohyblivosti. Vycházíme vstříc nejen těm přihlášeným, kteří vlivem koronaviru a mimořádných opatření přišli o kurz/y, které byly zrušeny.  Kurz je zaměřen nejen na ozdravění a harmonizaci vlastního těla a duše, zvýšení energie Jin a Jang, zlepšení cirkulace krve, posílení sexuální energie, zlepšení pohyblivosti a posílení páteře a kloubů, ale i na umění odstraňování problémů bránících nám být sami sebou.

Nepřítomnost nemoci a vnitřní harmonie jsou nezbytnou podmínkou lidského štěstí, všestranného rozvoje osobnosti a pocitu naplněného života. Pro dosažení tohoto cíle je třeba především zkoumat své tělo, procesy v něm, a sledovat varovné příznaky nemoci. V každém těle se nachází program pro obnovu a rozvoj. Naším úkolem je vytvořit podmínky pro realizaci tohoto programu. V tomto vám pomohou dynamická techniky – pohyb spojení s kontrolovaným dechem a soustředěním. „V pohybu hledáme klid a v klidu pohyb“  – to je cesta k dosažení fyzické a duchovní dokonalosti. Staré dynamických techniky nám dávají možnost dosáhnout jasnosti i čistoty rozumu, dobíjet i tělesnou i psychickou energii a udržet si své tělo v nejlepší fyzické formě.

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům a další speciální produkty. Všechny produkty jsou na kurzu pro účastníky s kurzovní slevou (viz. rubrika “Produkty”).

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Na základě 30-leté praxe vedení kurzů vytvořila vlastní originální vysoce účinné metody léčení a omlazení organismu. Pomocí těchto metod je možné se zbavit mnoha chronických onemocnění. Své techniky a mnoho dalších zajímavostí a rad uvede na tomto kurzu. Kurz nenahrazuje odbornou zdravotní péči.

 

ORGANIZAČNÍ

 • Kurz a vše okolo kurzu zajišťují a informace podají: 
       Ing. Leoš Lacina, Dolní 356, 284 01 Kutná Hora, mobil: 603 258 558, e-mail : skola.zdravi@seznam.cz

 • Prosíme naše klienty, aby při nejasnostech kontaktovali Ing. Leoše Lacinu, děkujeme.
 • Určitě si přečtěte rubriku “Důležité informace”, jsou tam Všeobecné podmínky ke kurzům a nová souhrnná pravidla. Zkrácená souhrnná pravidla –  zde.
 • kurz bude probíhat na FTVS, José Martího 269/31, 162 52 – Praha 6 – Veleslavín, tělocvična TBO 3 – 127m2.
 • Cena kurzu pro zájemce je 2000,- Kč (2 denní víkendový kurz – kurzovné a pronájem, bez ubytování a stravování)
 • Začínáme v sobotu 12.12. od 10.00 – 17.00hod. a pokračujeme v neděli 13.12. od 9.00 – 16.00 hod (dle domluvy s 1 – 1.30hod. obědovou pauzou)
 • Nutná rezervace místa přihláškou a zálohou!!!
 • Kurz  je  limitovaný  počtem  25  účastníků,  budeme  brát  zřetel  na  rychlost přihlášek a úhradu kurzovného.
 • Kurzovné uhraďte zálohou 1000,-Kč  složenkou typu C do 23 11. 2020 na adresu : Elena Tomilina, Dolní 356, 284 01 Kutná Hora. Nezaškrtávejte, do vlastních rukou, prosím. Záloha nelze vyzvednout a vrátí se Vám zpět.
 • Můžete uhradit hotově, dle domluvy s panem Lacinou nejpozději do 23. 11. 2020 nebo na některém z předchozích kurzů v říjnu.
 • Do zprávy pro příjemce napište místo a datum kurzu. Pokud platíte za jinou osobu, uveďte její jméno a příjmení. Tento vzkaz musí být krátký, čitelný.
 • Zálohu uhraďte do týdne po poslání přihlášky. Jen tak budete řádně přihlášeni. Doplatek 1000,- Kč bude uhrazen na místě kurzu.
 • NA BANKOVNÍ ÚČET ZÁLOHA POSÍLAT NEJDE. Děkujeme za pochopení.
 • Po odeslání  přihlášky  a  úhrady  jste  již  do  kurzu  zařazeni.  V  případě,  že  od  Vás neobdržíme kurzovné, budou do kurzu zařazeni přednostně další zájemci.
 • Vyplňte formulář přihlášky pod tímto kurzem. Pokud máte nějaký požadavek, napište jej do poznámky přihlašovacího formuláře. Přijde Vám po odeslání na Váš mail kontrolní mail s přihláškou.
 • Přihláška je závazná, pokud se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit. Při zrušení kurzu do 14. dne před započetím je storno poplatek 500,- Kč, později záloha propadá celá. Při zdravotních problémech – nutné doložit, je storno poplatek 500 Kč. Přečtěte si rubriku Důležité informace  –  nejen o stornu.
 • Doprava na kurz: individuálně Trasa metra A – metrem na Veleslavín a  buď 10 min. pěšky k FTVS nebo použít tramvaj tam jede 20 a 26 a bus 225.
 • Na kurz si vezměte sportovní oblečení a vhodnou obuv do tělocvičny.  Pokud rádi používáte karimatku, vezměte si ji určitě s sebou. K novým cvičením budeme potřebovat “Tai-chi -Čchi-Kungovou tyčku”. Tyčka by měla vypadat (viz obrázek) tak, jak mi poslala Elena Tomilina s prosbou, abyste si ji dle délky Vaší ruky vyrobili nebo nechali vyrobit. Musí být ze dřeva nejlépe se zakulacenými konci. Kdo ji máte z minulých kurzů, vezměte si ji s sebou. Pro tento kurz ke zcela novým cvičením budete potřebovat ještě jednu pomůcku posilovací gumu Thera-Band 1,5 metru nebo jiné značky.  Posilovací gumu použijeme ve speciálním cvičení, které zlepšujte držení těla, rovnováhu, posiluje oslabené svaly, minimalizuje tlak na klouby, zvyšuje jejich rozsah a snižuje riziko zranění. Jedná se o vysoce kvalitní produkt, který je vhodný pro všechny věkové skupiny díky možnosti volby zátěže/obtížnosti. Pro začátek si vezměte každý/á jednu posilovací gumu na cvičení, barvu zvolte jakou chcete – žlutou (nejlehčí), červenou (střední), zelenou (pokud se cítíte). Děkujeme.
 • Na kurzu je k dispozici varná konvice. Doporučujeme přinést s sebou, pití a svačinu, kávu nebo čaj a vlastní hrnek.
 • Ubytování i stravování si každý hradí sám. Ubytování pro mimopražské může být přímo v areeálu FTVS za 270,-Kč (možná od 1.9.2020 bude malá změna) formou Hostelu na mailu lucienovakova@ftvs.cuni.cz či  tel. 220 173 043, paní Nováková.  Vše je domluveno –  zajistíte si jej na odkazu https://www.ftvs.cuni.cz/FTVS-169.html –  je dobré říci kvůli ceně, že jste kurzista Školy zdraví Eleny Tomiliny a ve dnech …. absolvujete kurz.
 • kurz je veden v českém jazyce

 

 • Protože MZČR od pondělí 5.10. zavedlo mimo jiné opatření – snížilo počty účastníků a již dříve od 18.9. opět plošné nošení roušek ve všech vnitřních a venkovních prostorách v celé republice, proto si sebou na kurz přibalte roušky a chcete-li, jiné věci bezpečnostního charakteru (třeba rukavice, štít…). Při cvičení  budeme mít každý své místo a dodržovat rozestupy, ostatní bude řídit lektorka. Před započetím kurzu budeme vyžadovat od každého účastníka vyplněné čestné prohlášení o bezinfekčnosti a na místě změříme a zapíšeme teplotu do prohlášení. Pan Leoš Lacina Vám toto prohlášení pošle v PDF  v připomínkovém mailu týden před kurzem , které si vytiskněte a v klidu vyplňte. Prohlášení musí byt vyplněno a datováno v den příjezdu 12. 12. 2020 na kurz.  Ti, co nemohou prohlášení vytisknout, vyplníte před začátkem kurzu. My sebou vezmeme určitě bezkontaktní teploměr a dezinfekci s rozprašovačem a náhradní respirátory. Chráníme Vás, sebe i Elenku. Předpokládáme, že jsme všichni na tolik zodpovědní, že pokud bychom omarodili kašlem, teplotou, bolestmi kloubů atp., že raději nepřijedeme. To všichni chápeme. Ale věříme, že všem bude dobře a že se všichni rádi uvidíme. Děkujeme za pochopení.

 

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, zavolejte panu Leoši Lacinovi, on Vám ochotně poradí. Děkujeme.


Něco navíc: Osobní ozdravné masáže Eleny Tomiliny: Vysoce oblíbené masáže (za masáž cca 25 – 30 min, cena 450,-Kč) bude paní Elena Tomilina poskytovat dle předchozí objednávky u Ing. Leoše Laciny od 7. 12. do 10. 12. 2020 od 10.00 -13.00 hod. (vždy 6 objednaných) v prostorách Minervy – oázy zdraví a pohody, Sokolovská 82, Praha 8. Projdete průchodem rovně dozadu a přijdete přímo před vchod do Minervy. Volat můžete už nyní na 603 258 558.

 

Nezapomeňte poslat přihlášku a uhradit kurzovné, do 23. 11. 2020 složenkou a do 23. 11. 2020 hotově. Jen tak budete přihlášeni. Děkujeme. 

Podrobnosti

Zahájení:
12. prosince | 10:00
Ukončení:
13. prosince | 17:00
Cena:
2000Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , , , , , ,

Pořadatel

Škola zdraví Eleny Tomiliny
Telefon:
603 258 558
Email:
skola.zdravi@seznam.cz
Webová stránka:
www.skolazdravi.eu

Místo konání

Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy
José Martího 269/31
Praha 6 - Veleslavín, Praha 162 52 Česká republika
+ Google Mapa

Přihláška na kurz nebo na masáž:

* povinné údaje