Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Kouty – Starodávné umění diagnostiky a terapie podle obličeje

23. srpna | 16:00 - 28. srpna | 13:00


6900Kč

Starodávné umění diagnostiky podle obličeje. Všechno geniální je jednoduché. Proto se lidé od nepaměti snaží na základě vnějších projevů zjistit současný stav vnitřních orgánů. Jakákoli vlastnost charakteru člověka, jakákoli emoce, momentální nebo dlouhodobá, se odráží na jeho vnitřním stavu a jeho vzhledu. Oči, obličej, ruce a tělo nemohou lhát. Jako zrcadlo odrážejí skutečný stav těla a psychiky. A schopnost porozumět tomuto “ovládacímu panelu” je skutečné umění. Taková diagnóza může být ve skutečnosti mnohem informativnější než přístrojové vyšetření. Terapie – Kůže má mnoho citlivých receptorů. Reaguje na bolest, chlad, teplo, dotek, vibrace, tlak, elektromagnetická pole planet a souhvězdí. Proto je tak obrovská informativní schopnost pokožky, stejně jako její role při předávání těchto informací. Na druhé straně informace z vnitřních systémů těla jsou přenášeny přesně do oblastí stanovených pro tyto systémy na kůži. To vše vytváří obrovské možnosti pro diagnostiku a léčbu pomocí kůže.

Mezi množstvím  ozdravných systémů se stará čínská cvičení čchi-kung ukazují jako jedno z nejefektivnějších. Poznáte, jak je možné se s pomocí čchi-kungu zbavit různých onemocnění a dosáhnout vnitřní harmonii. Můžete kurz použít rovněž jako rodinnou terapii. Kurz je vhodný pro všechny bez rozdílu věku a pohyblivosti a nikdy není pozdě začít. Všechna cvičení jsou dohromady příjemná a jednoduchá, která určitě přinesou užitek Vašemu tělu, tak i duchu. Vždy se cvičí dle vašich možností a zdravotního stavu. Můžeme vám pomoci nejen protáhnout šlachy, ale také propracovat klouby (bez jejich poškození), ulehčit od bolesti při artritidě i zbavit se starých chronických zranění, naučit se shromažďovat energii těla k léčení nebo jen dobrému vlastnímu pocitu. Nakonec budete schopni zlepšit pohyblivost a zformovat postavu.

Berte program jako  základ  kurzu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurzu (Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku).

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům, a limitovanou edici souboru meditačních obrazů Eleny Tomiliny s lunárním čínským kalendářem do roku 2020 a soubor 12 pohlednic meditačních obrazů Eleny Tomiliny. Oba tyto produkty jsou opatřeny moudrými texty od OSHO, hodící se ke každému obrazu. Produkty na kurzu jsou s kurzovní slevou (viz. rubrika “Produkty”).

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Na základě 30-leté praxe vedení kurzů vytvořila vlastní originální vysoce účinné metody léčení a omlazení organismu. Pomocí těchto metod je možné se zbavit mnoha chronických onemocnění. Své techniky a mnoho dalších zajímavostí a rad uvede na tomto kurzu. Kurz nenahrazuje odbornou zdravotní péči.

ORGANIZAČNÍ

 • Kurz a vše okolo kurzu zajišťuje a informace podá:
         Lubomír Hrdlička Centrum Kruh,  Budovatelů 638, Uničov 783 91, mobil: 608 358 658,
e.mail: hrdlicka@centrumkruh.cz www.centrumkruh.cz

 • Prosíme naše klienty a zájemce o kurz, aby v tomto případě kontaktovali jen pana Luboše Hrdličku, děkujeme.
 • Určitě si přečťtěte rubriku “Důležité informace”, jsou tam Všeobecné podmínky ke kurzům a nová souhrnná pravidla. Zkrácená souhrnná pravidla –  zde.
 • Kurz bude probíhat v Loučné nad Desnou, v hotelu Dlouhé Stráně, Rejhotice 72, 788 11, v jednou ze sálů
 • Cena kurzu pro zájemce je v jednání 6900,- Kč (kurzovné, ubytování, stravování – polopenze, snídaně formou bufetu)
 • Nutno uhradit zálohu – viz. kontaktujte pana Hrdličku.
 • Začínáme v neděli 23. 8. od 16.00 hod. a končíme v pátek 28. 8. ve 13.00 hod. 5denní více tematický nový kurz.
 • Nový kurz je limitovaný počtem 25 účastníků, budeme brát zřetel na rychlost přihlášek a úhradu kurzovného.
 • Žádný kurz není stejný, lektorka kurzu Elena Tomilina vždy na základě účastníků přidává a pozměňuje některá cvičení a komplexy.
 • Pokud vyplníte formulář přihlášky pod tímto kurzem, přijde Vám na Váš mail kontrolní mail s přihláškou.  My pošleme kopii tohoto mailu s přihláškou ke zpracování  na mail panu Hrdličkovi. On Vás bude kontaktovat a vyřizovat další.
 • Do poznámky přihlášky nezapomeňte uvést: s kým chcete případně bydlet ve dvoulůžkovém či třílůžkovém pokoji, jakou preferujete stravu (normální, bezmasou), jestli použijete vlastní prostředek nebo pojedete vlakem, jestli budete mít problém z dopravou nebo ne.
 • Doprava na kurz: individuálně
 • Na kurz si vezměte sportovní oblečení a vhodnou obuv jak ven do přírody, tak do sálu, popř. plavky.  Pokud rádi používáte karimatku, pan Hrdlička ji má k zapůjčení. Dále blok a něco na psaní. Pro tento kurz ke zcela novým cvičením budete potřebovat nafukovací OVERBALL – gymnastický míč velikosti 25 – 26 cm. Cena od Vietnamců 52,- – 72,- Kč, zbytek prodejců od 72,- Kč – 90,-Kč. Dokonce je mají na Alza.cz a v e-shopu Lidlu.
 • Na kurzu je k dispozici na sále konvice. Vše ostatní si musíte vzít sebou.
 • kurz je veden v českém jazyce

ČASOVÝ ROZVRH KURZU – upřesňuje lektor kurzu

 • 8.00   –   8.50 ranní cvičení (dle domluvy)
 • 8.50   –   9.30 snídaně
 • 10.00 – 13.00 dopolední blok – intenzivní cvičení
 • 13.00 – 17.00 oběd, pauza, masáže
 • 17.00 – 18.00 odpolední blok cvičení
 • 18.00 – 19.00 večeře
 • 19.00 – 21.30 večerní meditačně relaxační blok, masáže, konzultace

 

Přestože se od středy 1. července jedno z opatření – plošné nošení roušek ve všech vnitřních a venkovních prostorách v celé republice ruší,  jsou ale některé oblasti, které budou z některých opatřeních vyňaty, proto si sebou na kurz přibalte roušky, dezinfekci – na kterou jste si zvykli a nikdo Vám na ní sahat nebude a jiné věci bezpečnostního charakteru (třeba rukavice, štít…). Před započetím kurzu budeme vyžadovat od každého účastníka vyplněné čestné prohlášení o bezinfekčnosti. Pan Leoš Lacina Vám toto prohlášení Vám na začátku kurzu rozdá. Prohlášení musí byt vyplněno a datováno v den příjezdu na kurz. My sebou vezmeme pro všechny případy bezkontaktní teploměr. Chráníme Vás, sebe i Elenku. Děkujeme.


PŘIHLÁŠKY ZASÍLÁ L. HRDLIČKA – pokud se tak nestane, VYPLŇTE náš přihláškový formulář úplně dole A MY JI POŠLEME NA MAIL panu Hrdličkovi.

 

Podrobnosti

Zahájení:
23. srpna | 16:00
Ukončení:
28. srpna | 13:00
Cena:
6900Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , , , , , ,

Pořadatel

Lubomír Hrdlička – Centrumkruh.cz
Telefon:
608 358 658
Email:
hrdlicka@centrumkruh.cz
Webová stránka:
www.centrumkruh.cz

Místo konání

Kouty nad Desnou, Hotel Dlouhé Straně
Rejhotice 72
Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj 78811 Česká republika
+ Google Mapa

Přihláška na kurz nebo na masáž:

* povinné údaje