Načítám Akce

« Všechny Akce

Bruntál – Dukelská 14/4 – Starodávné techniky ozdravení těla – NÁHRADA za říjen!

2. listopadu | 17:00 - 4. listopadu | 20:00


Zdarma

Z DŮVODU MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ VLÁDY, DALŠÍHO ROZŠÍŘENÍ

A OCHRANY ZDRAVÍ od dne 22.10. 2020  – KURZ ZRUŠEN !

 

3 denní docházkový tematický kurz v Moravskoslezském BRUNTÁLE – Bývalé středisko volného času, v sále, 1. patro, v zrcadlovém sále,, od 2. až 4. listopadu 2020 vždy od 17.00hod. – 20.00hod.

Dlouhověká zkušenost tradiční čínské medicíny se ztělesnila do jednoduchého a zároveň mocného ozdravného systému čchi-kung. Čchi-kung je prastará věda o člověku a jeho zdraví, která nás učí žit podle zákonů přírody. Vše, co děláme, děláme pro sebe a pro své zdraví s představou celého života před sebou. Můžeme začít v jakémkoliv věku. Jeho výsledky  jsou nevyčíslitelné: mladost, dlouhověkost, vnitřní síla a rozvinutá intuice  … Je to cesta pro ty, kteří chtějí být zdraví, jak fyzicky tak i duchovně. Zvláště užitečné  je cvičení čchi-kung pro ty, kteří nemají čas i možnost věnovat se dlouhému klasickému cvičení. Při své jednoduchosti  čchi-kung zvyšuje životní aktivitu, pomáhá při práci a tvořivosti. Je to umění rozvoje energie, trénink mysli a první krok k intuitivní moudrosti a harmonii.

Díky postupnému protahování se zvyšuje množství  kloubního mazu, a tím se snižuje riziko artritidy a artrózy. Zlepšuje se krevní oběh, odstraňují se bloky a krevní sraženiny. Páteř bude pružná a mladá. K dosažení úspěchu potřebujeme pouze tři související věci: vůli, snahu a trpělivost. Můžete kurz použít rovněž jako rodinnou terapii. Mnohým lidem daruje čchi-kung druhý život!

Berte program jako  základ  kurzu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurzu (Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku).

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům a další speciální produkty. Všechny produkty jsou na kurzu pro účastníky s kurzovní slevou (viz. rubrika “Produkty”).

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Na základě 30-leté praxe vedení kurzů vytvořila vlastní originální vysoce účinné metody léčení a omlazení organismu. Pomocí těchto metod je možné se zbavit mnoha chronických onemocnění. Své techniky a mnoho dalších zajímavostí a rad uvede na tomto kurzu. Kurz nenahrazuje odbornou zdravotní péči.

ORGANIZAČNÍ

 • Kurz a vše okolo kurzu zajišťuje a informace podá:
 Dana Meca Franková (Luňáková), (osobně): Dům s pečovatelskou službou, 792 01 Bruntál, Okružní 20 
        nebo  na tel. +420 603 488 553, email: dana.lunakova@seznam.cz, Skype: Dana Luňáková
a Ing. Leoš Lacina, Dolní 356, 284 01 Kutná Hora, mobil: 603 258 558, e-mail : skola.zdravi@seznam.cz

 • Prosíme naše klienty a zájemce o kurz, aby v tomto případě kontaktovali Danu Meca Frankovou (Luňákovou) nebo Ing. Leoše Lacinu, děkujeme.
 • Určitě si přečtěte rubriku “Důležité informace”, jsou tam Všeobecné podmínky ke kurzům a nová souhrnná pravidla. Odskok přímo na zkrácená souhrnná pravidla –  zde.
 • Cena kurzu pro zájemce je 1680,- Kč (3 denní docházkový kombinovaný kurz,  kurzovné, bez ubytování a stravování)
 • Kurz bude probíhat v zrcadlovém sále, bývalé středisko volného času, 1. patro, Dukelská 14/4, 792 01 Bruntál. Nachází se v centru města. Vchod ze dvora.
 • Začínáme v pondělí 2. 11. a končíme ve středu 4. 11. 2020, vždy od 17–20 hod.
 • Kurzovné uhraďte celé 1680,-Kč dle domluvy s paní Luňákovou na adresu: paní Dany Luňákové (viz. výše), hotově nebo bankovním převodem na účet 263894093/0800,  případně složenkou typu C nejpozději do 25. 10. 2020.
 • Pokud chcete přijít na méně dní, sežeňte si někoho na další den, kurzovné nevracíme. Téma kurzu je rozvrženo do 3 dnů, proto nedoporučujeme absolvovat méně dnů.
 • Kurz  je  limitovaný  počtem  20  účastníků,  budeme  brát  zřetel  na  rychlost přihlášek a úhradu kurzovného.
 • Pokud máte o kurz zájem, vyplňte formulář  závazné přihlášky pod tímto kurzem. 
 • Přijde Vám po odeslání na Váš mail kontrolní mail s přihláškou. Paní Dana Meca Franková Vás bude kontaktovat a vyřizovat další.
 • Do zprávy pro příjemce napište Jméno a příjmení a datum kurzu. Pokud platíte za jinou osobu, uveďte její jméno a příjmení. Tento vzkaz musí být krátký, čitelný.
 • Kurzovné uhraďte ihned, případně do týdne po poslání přihlášky. Jen tak budete řádně přihlášeni.
 • Po odeslání  přihlášky a úhrady paní Luňákové  jste  již  do  kurzu  zařazeni.  V  případě,  že  od  Vás neobdržíme kurzovné, budou do kurzu zařazeni přednostně další zájemci.
 • Přihláška je závazná, pokud se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit. 
 • Při zrušení kurzu do 14. dne před započetím je storno poplatek 800,- Kč, později Kurzovné propadá celé. Pokud nepojedete ze zdravotních důvodů, kurzovné Vám bude na základě dokladu o nemoci vráceno. Nutno oznámit písemně. Storno poplatek činí 500,-Kč. Přečtěte si rubriku Důležité informace  –  nejen o stornu.
 • Doprava na kurz: individuálně. Autem s omezeným parkováním přímo u Střediska volného času (3auta) nebo vlakem či autobusem do Bruntálu.
 • vezměte si určitě sebou na kurz:  volnější, ale i teplejší sportovní oblečení (cvičení bude probíhat jen uvnitř kanceláře nebo sálu). K novým cvičením budeme potřebovat nafukovací OVERBALL – gymnastický míč velikosti 20 – 25 cm. Cena od Vietnamců 52,- – 72,- Kč, zbytek prodejců od 72,- Kč – 90,-Kč. Dokonce je mají na Alza.cz a v e-shopu Lidlu.
 •  
 • Kurz je veden v českém jazyce.

 

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, ozvěte se paní Daně Luňákové, ona Vám ochotně poradí.

 Nezapomeňte poslat přihlášku a uhradit kurzovné, do  25. 10. 2020 na účet nebo hotově dle domluvy s paní Luňákovou.

Děkujeme.

Podrobnosti

Zahájení:
2. listopadu | 17:00
Ukončení:
4. listopadu | 20:00
Cena:
Zdarma
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , ,

Pořadatel

Meca Franková (Luňáková) Dana
Telefon:
603 488 553
Email:
dana.lunakova@seznam.cz
Webová stránka:
www.danalunakova.cz

Místo konání

Bývalé středisko volného času Bruntál
Dukelská 14/4
Bruntál, Severomoravský 752 01 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
603 488 553

Přihláška na kurz nebo na masáž:

* povinné údaje