Načítám Akce

« Všechny Akce

Hodonín – Východní praktiky k harmonizaci těla a ducha – březen

25. března | 10:00 - 26. března | 16:00

2400Kč

2 denní víkendový mnoho tematický kurz na Jižní Moravě HODONÍN – Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, v tělocvičně, o víkendu 25. až 26. března 2023 vždy od 10.00hod. – 16.00hod.

Dlouhověká zkušenost tradiční čínské medicíny se ztělesnila do jednoduchého a zároveň mocného  ozdravného systému čchi-kung. Stará čínská cvičení čchi-kung ukazují jako jedno z nejefektivnějších. Jin a Jang jsou dva druhy energií, které vytvářejí základ fungování existence Vesmíru. Tělo (Jang) i duch (Jin) jsou zase dvě části lidského života. Tyto jsou neoddělitelně spojeny, a proto fyzický rozvoj musí být nutně  spojen s rozvojem duchovním. Vše, co děláme, děláme pro sebe a pro své zdraví s představou celého života před sebou. Poznáte, jak je možné se s pomocí čchi-kungu zbavit různých onemocnění a dosáhnout vnitřní harmonii. Můžeme začít v jakémkoliv věku. Jeho výsledky  jsou nevyčíslitelné: mladost, dlouhověkost, vnitřní síla a rozvinutá intuice  … Je to cesta pro ty, kteří chtějí být zdraví, jak fyzicky tak i duchovně. Zvláště užitečné  je cvičení čchi-kung pro ty, kteří nemají čas i možnost věnovat se dlouhému klasickému cvičení. Při své jednoduchosti  čchi-kung zvyšuje životní aktivitu, pomáhá při práci a tvořivosti. Je to umění rozvoje energie, trénink mysli a první krok k intuitivní moudrosti a harmonii.

Díky postupnému protahování se zvyšuje množství  kloubního mazu, a tím se snižuje riziko artritidy a artrózy. Zlepšuje se krevní oběh, odstraňují se bloky a krevní sraženiny. Páteř bude pružná a mladá. K dosažení úspěchu potřebujeme pouze tři související věci: vůli, snahu a trpělivost. Můžete kurz použít rovněž jako rodinnou terapii. Mnohým lidem daruje čchi-kung druhý život!

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Kurz je veden v českém jazyce. Berte program jako  základ  kurzu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurzu. (Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku). Kurz nenahrazuje odbornou zdravotní péči. 

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům a další produkty. Všechny produkty jsou na kurzu pro účastníky s kurzovní slevou (viz. rubrika “Produkty”).

 

ČASOVÝ ROZVRH KURZU – upřesňuje lektor kurzu

v sobotu 25.3.2023

 • 10.00 – 13.00 cvičební blok
 • 13.00 – 14.00 oběd, pauza,
 • 14.00 – 16.00 cvičební blok

v neděli 26.3.2023

 • 10.00 – 13.00 cvičební blok
 • 13.00 – 14.00 oběd, pauza,
 • 14.00 – 16.00 cvičební blok

 

ORGANIZAČNÍ

 • Kurz a vše okolo kurzu zajišťuje a informace podá:
 
 Milada Češková :  na tel. +420 606 048 493, email: cesmil@post.cz 
a Ing. Leoš Lacina, Dolní 356, 284 01 Kutná Hora, mobil: 603 258 558, e-mail : skola.zdravi@seznam.cz

 • Prosíme naše klienty a zájemce o kurz, aby v tomto případě kontaktovali Miladu Češkovou nebo popřípadě Ing. Leoše Lacinu, děkujeme.
 • Určitě si přečtěte rubriku „Důležité informace“, jsou tam Všeobecné podmínky ke kurzům. Zkrácená souhrnná pravidla –  zde.
 • Cena kurzu pro zájemce je 2400,- Kč (2 denní víkendový kombinovaný kurz,  kurzovné, bez ubytování a stravování)
 • Kurz bude probíhat v tělocvičně, v ZŠ Hodonín, Mírové nám. 2244/19,  695 01 Hodonín. Nachází se v centru města.
 • Začínáme v sobotu 25.3. a končíme v neděli 26.3., vždy od 10.00–16.00 hod. (v sobotu i v neděli s hodinovou pauzou na oběd). Je možné se i domluvit na začátku v neděli od 9.00 hod.
 • Kurzovné uhraďte celé 2400,-Kč nejlépe do týdne po potvrzení přihlášky a nejpozději do 4. 3. 2023, bankovním převodem na účet 200 064 1608/2010, dále dle domluvy s paní Miladou Češkovou hotově nebo složenkou typu C na adresu: paní Milady Češkové, Jarní 8, 69501 Hodonín 
 • Do zprávy pro příjemce napište Jméno a příjmení a datum kurzu,  u složenky stačí místo a datum kurzu. Pokud platíte za jinou osobu, uveďte její jméno a příjmení. Tento vzkaz musí být krátký, čitelný.
 • Můžete se přihlásit i po 4. 3. 2023 a pokud bude volné místo, budete do kurzu zařazeni. Je potřeba si domluvit s paní Češkovou způsob úhrady. 
 • Pokud chcete přijít na jeden den, sežeňte si za sebe náhradu na další den, kurzovné nevracíme. 
 • Kurz  je  limitovaný  počtem  25  účastníků,  budeme  brát  zřetel  na  rychlost přihlášek a úhradu kurzovného.
 • Pokud vyplníte formulář přihlášky pod tímto kurzem a zaškrtnete políčko s GDPR.
 • 1. Přijde Vám na Váš mail kontrolní mail s přihláškou a zároveň přijde přihláška ke zpracování paní Miladě Češkové. Ona Vás bude kontaktovat a vyřizovat další. Kurzovné uhraďte nejlépe do týdne od potvrzení přihlášky.  
 • 2. Po odeslání  přihlášky  a  úhrady  jste  již  do  kurzu  zařazeni. Pokud neuhradíte kurzovné do stanoveného data úhrady a neomluvíte se, budeme po vás vyžadovat poplatek na krytí nákladů 1200,-Kč.
 • 3. Přihláška je závazná, pokud se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit. Při zrušení kurzu do 14. dne před započetím je storno poplatek 1000,- Kč, později Kurzovné propadá celé. Pokud se nezúčastníte ze zdravotních důvodů, kurzovné Vám bude na základě dokladu o nemoci částečně vráceno. V tomto případě storno poplatek činí 500,-Kč. Nutno oznámit předem písemně.  Přečtěte si rubriku Důležité informace  –  nejen o stornu.
 • Ubytování i stravování si každý hradí sám. Levné ubytování lze domluvit s paní Miladou Češkovou, ubytování  Martina Benky 25, Hodonín, 695 01, tel. 606 048 493, od 7.00-20.00, mail: ubytovani.mbenky@seznam.cz   pouze včas a je omezeno kapacitou.
 • Doprava na kurz: individuálně. Autem s omezeným parkováním přímo u základní školy nebo vlakem či autobusem do Hodonína.

 

 • Co si vzít s sebou na kurz

 • Na kurz si vezměte:  sportovní oblečení a vhodnou obuv do tělocvičny.  Pokud rádi používáte karimatku, vezměte si ji určitě s sebou. K cvičením budeme potřebovat „Tai-chi -Čchi-Kungovou tyčku“. Tyčka by měla vypadat dle obrázku. Prosíme, abyste si ji dle délky Vaší ruky vyrobili nebo nechali vyrobit. Musí být ze dřeva nejlépe se zakulacenými konci. Kdo ji máte z minulých kurzů, vezměte si ji s sebou. Pro tento kurz bude tyčka jedním účastníkem vyrobena a vy si jí můžete na kurzu zakoupit za 50,-Kč.
 • Doporučujeme přinést s sebou, pití a svačinu.

 


Abyste se mohli zúčastnit kurzu, je potřeba: nemít příznaky covidu-19, nebýt nachlazená/n.

Zařídíme se podle toho, co bude v dané chvíli před kurzem platit za nařízení a pravidla správce ZŠ Hodonín. O případných změnách budeme informovat každého účastníka kurzu mailem.

Přijeďte, prosíme, včas. Děkujeme za pochopení. 


 

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, ozvěte se paní Miladě Češkové, ona Vám ochotně poradí.

 Nezapomeňte poslat přihlášku a uhradit kurzovné, do  4. 3. 2023 na účet nebo hotově dle domluvy s paní Miladou Češkovou.

Přihlásit se můžete i po 4. 3. 2023 a pokud bude volné místo, budete do kurzu přijati. Děkujeme.

Podrobnosti

Zahájení:
25. března | 10:00
Ukončení:
26. března | 16:00
Cena:
2400Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , ,

Pořadatel

Milada Češková, (kurz a masáže)
Telefon:
606 048 493
E-mail:
cesmil@post.cz

Místo konání

Základní škola Hodonín,
Mírové nám. 2244/19
Hodonín, Jihomoravský kraj 695 01 Česká republika
+ Google Mapa
View Místo konání Website

Přihláška na kurz nebo na masáž:


  * povinné údaje