Načítám Akce

« Všechny Akce

Hodonín, městská knihovna – 2 hodinový seminář – Přirozené způsoby ozdravení těla

23. března | 17:00 - 19:00

zdarma

2 hodinový mnoho tematický seminář  na Jižní Moravě HODONÍN – Městská knihovna, Národní třída 36, přednáškový sál v prvním patře, 23. března 2023 vždy od 17.00hod. – 19.00hod.

Seminář s možností vyzkoušení cvičení je určen pro účastníky jakéhokoliv věku, zaměřený na ozdravění a harmonizaci vlastního těla a duše, na umění nabírat a pocítit energii a dosáhnout pružnosti mládí, dobré nálady, uvolnění a sebevědomí. Seznámíte se s různými směry účinných starých východních tradic vedoucích ke zdraví a dlouhověkosti (m.j. ozdravný komplex na zlepšení pohyblivosti páteře a kloubů, šlach a vazů, speciální dechová gymnastika na zvýšení imunity, kapacity plic a pro získání energie, doporučovaná nejen při onemocněních dýchacího systému, ale také při nejrůznějších onemocněních, post-kovidové dýchání, izometrická gymnastika na bolavá kolena, aktivování krevního oběhu a metabolismu, speciální cvičení na formování postavy a spalování zbytečného tuku, meditace). Také Vám představíme Školu zdraví Eleny Tomiliny a všechny dostupné možnosti k regeneraci, a zlepšení zdraví. (Po kliknutí na obrázek – se zvětší. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět).

Seminář vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Seminář je veden v českém jazyce. Berte program jako  seznámení a vyzkoušení účinnosti cvičebních a ozdravných komplexů související s potřebami účastníků semináře. (Komplexy budou zařazeny lektorkou a přizpůsobeny dle složení účastníků semináře a prostředí). Seminář nenahrazuje odbornou zdravotní péči. 

Na semináři je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům a další produkty. Všechny produkty jsou na semináři pro účastníky se slevou (viz. rubrika “Produkty”).

 

ORGANIZAČNÍ

 • Seminář a vše okolo semináře zajišťuje a informace podá:
 
 Milada Češková :  na tel. +420 606 048 493, email: cesmil@post.cz 
a Ing. Leoš Lacina, Dolní 356, 284 01 Kutná Hora, mobil: 603 258 558, e-mail : skola.zdravi@seznam.cz

 • Prosíme zájemce o seminář, aby v tomto případě kontaktovali výhradně Miladu Češkovou,  popřípadě Ing. Leoše Lacinu, děkujeme.
 • Seminář je zdarma  (2 hodinový více tématický seminář, bez ubytování a stravování)
 • Seminář se koná ve čtvrtek 23.3. 2023 od 17.00 – 19.00 hod. v Městské knihovně Hodonín, Národní třída 36, přednáškový sál v prvním patře.

 

Jak se přihlásit na seminář.

1. možnost

 • Pokud vyplníte formulář přihlášky pod tímto seminářem a zaškrtnete políčko s GDPR jste automaticky do semináře zařazeni. 
 • Přijde Vám na Váš mail kontrolní mail s přihláškou a zároveň přijde přihláška ke zpracování paní Miladě Češkové. Paní Češková Vás bude kontaktovat a zařídí rezervaci. 

 

2. možnost

 • Zavoláte nebo napíšete email paní Miladě Češkové a uvedete své jméno a příjmení, číslo telefonu a emailovou adresu. Pokud napíšete mail, paní Češková Vás bude kontaktovat a zařídí rezervaci. 

 

 • Kurz je limitovaný počtem účastníků, budeme brát zřetel na rychlost přihlášek.
 • Prosíme o dochvilnost. Děkujeme.
 • Těšíme se na Vás.

Podrobnosti

Datum:
23. března
Čas:
17:00 - 19:00
Cena:
zdarma
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,

Pořadatel

Milada Češková, (kurz a masáže)
Telefon:
606 048 493
E-mail:
cesmil@post.cz

Místo konání

Městská knihovna Hodonín,
Národní třída 36
Hodonín, Jihomoravský kraj 695 14 Česká republika
+ Google Mapa
View Místo konání Website

Přihláška na kurz nebo na masáž:


  * povinné údaje