Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Praha – Restart těla a mozku – důležitá cvičení pro nabírání energie

7.12.2019 | 10:00 - 8.12.2019 | 17:00


1900Kč

Co může být zajímavějšího a důležitějšího než poznávání sebe sama: zdokonalování fyzického těla a rozvoje duchovních schopností! Život je příliš rychlý. Naši předkové nám ukázali cesty a způsoby, jak na sobě pracovat a my sami musíme zjistit, co nám vyhovuje a co ne. Tělo a duch jsou neoddělitelně spojeny, proto je dobré začít svůj duchovní rozvoj pochopením vlastního fyzického stavu. Kolik lidí, tolik správných cest. A naším úkolem je pochopit především sami sebe. Právě v nás se ukrývá zrnko velkého tajemství přírody.

Podle východních filozofií restart těla a mozku znamená přivedení do stavu pročišťování a posilování energetického systému. Veliký mudrc a učitel řekl: „Musíte použít svoji energii i svoji krev k tomu, abyste změnili svoje fyzické tělo, proměnili ho ze slabého těla na silné. Musíte porozumět svému tělu a trénovat ho celý život a to jak z vnějšku tak i zevnitř“. Tato slova řekl indický mnich Bodhidharma přede více než 1500 lety, ale jejich hluboký filozofický smysl  je stále aktuální a ojedinělý po všechny časy.

Na tento kurz vybírám komplexy cvičení, které aktivují krevní oběh a metabolismus,  způsobují spalování zbytečného tuku,  vyrovnávají záda, posilují svaly, protáhnou šlachy, dají sílu, energii, omladí celé tělo /organizmus/. Všechna cvičení jsou dohromady příjemná a jednoduchá, která určitě přinesou užitek Vašemu tělu, tak i duchu.

Berte program jako  základ  kurzu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurzu (Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku)

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům, a limitovanou edici souboru meditačních obrazů Eleny Tomiliny s lunárním čínským kalendářem do roku 2020 a soubor 12 pohlednic meditačních obrazů Eleny Tomiliny. Oba tyto produkty jsou opatřeny moudrými texty od OSHO, hodící se ke každému obrazu. Produkty na kurzu jsou s kurzovní slevou (viz. rubrika “Produkty”).

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Na základě 29-leté praxe vedení kurzů vytvořila vlastní originální vysoce účinné metody léčení a omlazení organismu. Pomocí těchto metod je možné se zbavit mnoha chronických onemocnění. Své techniky a mnoho dalších zajímavostí a rad uvede na svých kurzech. Kurz nenahrazuje odbornou zdravotní péči.

ORGANIZAČNÍ

 • Kurz a vše okolo kurzu zajišťují a informace podají: 
       Ing. Leoš Lacina, Dolní 356, 284 01 Kutná Hora, mobil: 603 258 558, e-mail : skola.zdravi@seznam.cz

 

 • Prosíme naše klienty, aby při nejasnostech kontaktovali Ing. Leoše Lacinu, děkujeme.
 • Určitě si přečtěte rubriku “Důležité informace”, jsou tam Všeobecné podmínky ke kurzům a nová souhrnná pravidla. Odskok přímo na zkrácená souhrnná pravidla –  zde.
 • kurz bude probíhat na FTVS, José Martího 269/31, 162 52 – Praha 6 – Veleslavín, tělocvična TBO 3 – 127m2.
 • Cena kurzu pro zájemce je 1900,- Kč (2 denní víkendový kurz – kurzovné a pronájem, bez ubytování a stravování)
 • Začínáme v sobotu 7.12. od 10.00 – 17.00hod. a pokračujeme v neděli 8.12. od 9.00 – 16.00 hod (dle domluvy s 1 – 1.30hod. obědovou pauzou)
 • Nutná rezervace místa přihláškou a zálohou!!!
 • Kurz  je  limitovaný  počtem  25  účastníků,  budeme  brát  zřetel  na  rychlost přihlášek a úhradu kurzovného.
 • Kurzovné uhraďte zálohou 1000,-Kč  složenkou typu C do 11 11. 2019 na adresu : Elena Tomilina, Dolní 356, 284 01 Kutná Hora.
 • Můžete uhradit hotově, dle domluvy s panem Lacinou nejpozději do 15. 11. 2019.
 • Do zprávy pro příjemce napište místo a datum kurzu. Pokud platíte za jinou osobu, uveďte její jméno a příjmení. Tento vzkaz musí být krátký, čitelný.
 • Zálohu uhraďte do týdne po poslání přihlášky. Jen tak budete řádně přihlášeni. Doplatek 900,- Kč bude uhrazen na místě kurzu.
 • NA BANKOVNÍ ÚČET ZÁLOHA POSÍLAT NEJDE. Děkujeme za pochopení.
 • Po odeslání  přihlášky  a  úhrady  jste  již  do  kurzu  zařazeni.  V  případě,  že  od  Vás neobdržíme kurzovné, budou do kurzu zařazeni přednostně další zájemci.
 • Vyplňte formulář přihlášky pod tímto kurzem. Pokud máte nějaký požadavek, napište jej do poznámky přihlašovacího formuláře. Přijde Vám po odeslání na Váš mail kontrolní mail s přihláškou.
 • Přihláška je závazná, pokud se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit. Při zrušení kurzu do 14. dne před započetím je storno poplatek 500,- Kč, později záloha propadá celá. Při zdravotních problémech – nutné doložit, je storno poplatek 500 Kč. Přečtěte si rubriku Důležité informace  –  nejen o stornu.
 • Doprava na kurz: individuálně Trasa metra A – metrem na Veleslavín a  buď 10 min. pěšky k FTVS nebo použít tramvaj tam jede 20 a 26 a bus 225.
 • Na kurz si vezměte sportovní oblečení a vhodnou obuv do tělocvičny.  Pokud rádi používáte karimatku, vezměte si ji určitě s sebou. K novým cvičením budeme potřebovat “Tai-chi -Čchi-Kungovou tyčku”. Tyčka by měla vypadat (viz obrázek) tak, jak mi poslala Elena Tomilina s prosbou, abyste si ji dle délky Vaší ruky vyrobili nebo nechali vyrobit. Musí být ze dřeva nejlépe se zakulacenými konci. Kdo ji máte z minulých kurzů, vezměte si ji s sebou.
 • Na kurzu je k dispozici varná konvice. Doporučujeme přinést s sebou, pití a svačinu, kávu nebo čaj a hrnek.
 • Ubytování i stravování si každý hradí sám. Ubytování pro mimopražské může být přímo v areeálu FTVS za 250,-Kč formou Hostelu na mailu Svabova@ftvs.cuni.cz či  tel. 220 173 043.  Vše je domluveno –  zajistíte si jej na odkazu https://www.ftvs.cuni.cz/FTVS-169.html –  je dobré říci kvůli ceně, že jste kurzista Školy zdraví Eleny Tomiliny a ve dnech …. absolvujete kurz.
 • kurz je veden v českém jazyce

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, zavolejte panu Leoši Lacinovi, on Vám ochotně poradí. Děkujeme.


Něco navíc: Osobní ozdravné masáže Eleny Tomiliny: Vysoce oblíbené masáže (za masáž cca 25 – 30 min, cena 450,-Kč) bude paní Elena Tomilina poskytovat dle předchozí objednávky u Ing. Leoše Laciny od 3. 12. do 5. 12. 2019 od 10.00 -13.00 hod. (vždy 6 objednaných) v prostorách Minervy – oázy zdraví a pohody, Sokolovská 82, Praha 8. Projdete průchodem rovně dozadu a přijdete přímo před vchod do Minervy. Volat můžete už nyní na 603 258 558.

 

Nezapomeňte poslat přihlášku a uhradit kurzovné, do 11. 11. 2019 složenkou a do 15. 11. 2019 hotově. Jen tak budete přihlášeni. Děkujeme. 

Podrobnosti

Zahájení:
7.12.2019 | 10:00
Ukončení:
8.12.2019 | 17:00
Cena:
1900Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , , , , , ,

Pořadatel

Škola zdraví Eleny Tomiliny
Telefon:
603 258 558
Email:
skola.zdravi@seznam.cz
Webová stránka:
www.skolazdravi.eu

Místo konání

Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy
José Martího 269/31
Praha 6 - Veleslavín, Praha 162 52 Česká republika
+ Google Mapa

Přihláška na kurz nebo na masáž:

* povinné údaje