Načítám Akce

« Všechny Akce

Praha – Důvěřuj svému tělu, zná cestu ke zdraví – prosinec

4. prosince | 10:00 - 5. prosince | 17:00


2200Kč

Speciální víkendový kurz pro ženy a muže jakéhokoliv věku a pohyblivosti. Je zaměřen nejen na ozdravění a harmonizaci vlastního těla a duše, zvýšení energie Jin a Jang, zlepšení cirkulace krve, posílení sexuální energie, zlepšení pohyblivosti a posílení páteře a kloubů, ale i na umění odstraňování problémů bránících nám být sami sebou.

Nepřítomnost nemoci a vnitřní harmonie jsou nezbytnou podmínkou lidského štěstí, všestranného rozvoje osobnosti a pocitu naplněného života. Pro dosažení tohoto cíle je třeba především zkoumat své tělo, procesy v něm, a sledovat varovné příznaky nemoci. V každém těle se nachází program pro obnovu a rozvoj. Naším úkolem je vytvořit podmínky pro realizaci tohoto programu. V tomto vám pomohou dynamická techniky – pohyb spojení s kontrolovaným dechem a soustředěním. „V pohybu hledáme klid a v klidu pohyb“  – to je cesta k dosažení fyzické a duchovní dokonalosti. Staré dynamických techniky nám dávají možnost dosáhnout jasnosti i čistoty rozumu, dobíjet i tělesnou i psychickou energii a udržet si své tělo v nejlepší fyzické formě.

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Kurz je veden v českém jazyce. Berte program jako  základ kurzu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurzu (Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku). Kurz nenahrazuje odbornou zdravotní péči.

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům a další speciální produkty. Všechny produkty jsou na kurzu pro účastníky s kurzovní slevou (viz. rubrika “Produkty”).

 

ORGANIZAČNÍ

 • Kurz a vše okolo kurzu zajišťují a informace podají: 
       Ing. Leoš Lacina, Dolní 356, 284 01 Kutná Hora, mobil: 603 258 558, e-mail : skola.zdravi@seznam.cz

 • Prosíme naše klienty, aby při nejasnostech kontaktovali Ing. Leoše Lacinu, děkujeme.
 • Určitě si přečtěte rubriku “Důležité informace”, jsou tam Všeobecné podmínky ke kurzům. Odskok přímo na zkrácená souhrnná pravidla –  zde.
 • Kurz bude probíhat na FTVS, José Martího 269/31, 162 52 – Praha 6 – Veleslavín, tělocvična TBO 3 – 127m2.
 • Cena kurzu pro zájemce je 2200,- Kč (2 denní víkendový kurz – kurzovné a pronájem, bez ubytování a stravování)
 • Začínáme v sobotu 4.12. od 10.00 – 17.00hod. a pokračujeme v neděli 5.12. od 9.00 – 16.00 hod (dle domluvy s 1 – 1.30hod. pauzou na oběd)
 • Nutná rezervace místa přihláškou a zálohou!!!
 • Kurz je limitovaný počtem 25 účastníků, budeme brát zřetel na rychlost přihlášek a úhradu kurzovného.
 • Kurzovné uhraďte zálohou 1000,-Kč  složenkou typu C do 9 11. 2021 na adresu : Elena Tomilina, Dolní 356, 284 01 Kutná Hora. Nezaškrtávejte, do vlastních rukou, prosím. Záloha nelze vyzvednout a vrátí se Vám zpět.
 • Můžete uhradit hotově, dle domluvy s panem Lacinou nejpozději do 13. 11. 2021 nebo na některém z předchozích kurzů v říjnu.
 • Do zprávy pro příjemce napište místo a datum kurzu. Pokud platíte za jinou osobu, uveďte její jméno a příjmení. Tento vzkaz musí být krátký, čitelný.
 • Zálohu uhraďte do týdne po poslání přihlášky. Jen tak budete řádně přihlášeni. Doplatek 1200,- Kč bude uhrazen v hotovosti na místě konání kurzu.
 • NA BANKOVNÍ ÚČET ZÁLOHA POSÍLAT NEJDE. Děkujeme za pochopení.
 • Pokud vyplníte formulář přihlášky pod tímto kurzem a zaškrtnete políčko s GDPR.
 • 1. Přijde Vám na Váš mail kontrolní mail s přihláškou a zároveň přijde přihláška ke zpracování panu Lacinovi. On Vás bude kontaktovat a vyřizovat další.
 • 2. Po odeslání  přihlášky  a  úhrady  jste  již  do  kurzu  zařazeni.  V  případě,  že  od  Vás neobdržíme zálohu do uvedeného data úhrady, budou do kurzu zařazeni přednostně další zájemci. Pokud neuhradíte zálohu do doby stanovené úhrady a neomluvíte se, budeme po vás vyžadovat poplatek na krytí nákladů 1000,-Kč.
 • 3. Přihláška je závazná, pokud se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit.  Při zrušení kurzu bez řádné omluvy před zahájením kurzu propadá celé kurzovné. Pokud se nezúčastníte ze zdravotních důvodů, kurzovné Vám bude na základě dokladu o nemoci částečně vráceno. V tomto případě storno poplatek činí 500,-Kč. Nutno oznámit předem písemně. Přečtěte si rubriku Důležité informace  –  nejen o stornu.
 • Doprava na kurz: individuálně Trasa metra A – metrem na Veleslavín a  buď 10 min. pěšky k FTVS nebo použijte tramvaj, jede tam 20 a 26 a bus 225. Raději bus a tramvaj překontrolujte.
 • Ubytování i stravování si každý hradí sám. Ubytování pro mimopražské může být přímo v areálu FTVS za 320,-Kč formou Hostelu na mailu  lucienovakova@ftvs.cuni.cz či  tel. 220 173 043, paní Nováková.  Vše je domluveno –  zajistíte si jej na odkazu https://www.ftvs.cuni.cz/FTVS-169.html –  je dobré říci kvůli ceně, že jste kurzista Školy zdraví Eleny Tomiliny a ve dnech …. absolvujete kurz.

 

 • Co si vzít s sebou na kurz

 • Na kurz si vezměte: sportovní oblečení a vhodnou obuv do tělocvičny.  Pokud rádi používáte karimatku, vezměte si ji určitě s sebou. K cvičením budeme potřebovat “Tai-chi -Čchi-Kungovou tyčku”. Tyčka by měla vypadat (viz obrázek). Je potřeba, abyste si ji dle délky Vaší ruky vyrobili nebo nechali vyrobit. Musí být ze dřeva nejlépe se zakulacenými konci. Kdo ji máte z minulých kurzů, vezměte si ji s sebou. K dalším cvičením budeme potřebovat nafukovací OVERBALL – gymnastický míč velikosti 20 – 25 cm. Možno zakoupit např. u Vietnamců, na Alza.cz a v e-shopu Lidlu. Pro tento kurz ke zcela novým cvičením budete potřebovat ještě jednu pomůcku posilovací gumu Thera-Band 1,5 metru nebo jiné značky.  Posilovací gumu použijeme ve speciálním cvičení, které zlepšujte držení těla, rovnováhu, posiluje oslabené svaly, minimalizuje tlak na klouby, zvyšuje jejich rozsah a snižuje riziko zranění. Jedná se o vysoce kvalitní produkt, který je vhodný pro všechny věkové skupiny díky možnosti volby zátěže/obtížnosti. Pro začátek si vezměte každý/á jednu posilovací gumu na cvičení, barvu zvolte si jakou chcete – žlutou (nejlehčí), červenou (střední), zelenou (pokud se cítíte). Děkujeme.
 • Na kurzu je k dispozici varná konvice. Doporučujeme přinést s sebou, pití a svačinu, kávu nebo čaj a vlastní hrnek.
 •  

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, zavolejte panu Leoši Lacinovi, on Vám ochotně poradí. Děkujeme.


Něco navíc: Osobní ozdravné masáže Eleny Tomiliny: Vysoce oblíbené masáže (za masáž cca 25 – 30 min, cena 500,-Kč) bude paní Elena Tomilina poskytovat dle předchozí objednávky u Ing. Leoše Laciny od 6. 12. do 9. 12. 2021 od 10.00 -13.00 hod. (vždy 6 objednaných) v prostorách Minervy – oázy zdraví a pohody, Sokolovská 82, Praha 8. Projdete průchodem rovně dozadu a přijdete přímo před vchod do Minervy. Volat můžete už nyní na 603 258 558.

 

Nezapomeňte poslat přihlášku a uhradit kurzovné, do 9. 11. 2021 složenkou a do 13. 11. 2021 hotově.

Jen tak budete přihlášeni. Děkujeme. 

Podrobnosti

Zahájení:
4. prosince | 10:00
Ukončení:
5. prosince | 17:00
Cena:
2200Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , , , , , ,

Pořadatel

Škola zdraví Eleny Tomiliny
Telefon:
603 258 558
Email:
skola.zdravi@seznam.cz
Webová stránka:
www.skolazdravi.eu

Místo konání

Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy
José Martího 269/31
Praha 6 - Veleslavín, Praha 162 52 Česká republika
+ Google Mapa

Přihláška na kurz nebo na masáž:

* povinné údaje