Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Plzeň – Poezie v pohybu – protahování v meditaci 1 (víkendový)

6.10.2018 | 10:00 - 7.10.2018 | 17:00


1900Kč

Proč vaše tělo potřebuje protažení. V taoistické józe /čchi-kungu/ se velmi často používají protahovací cvičení. Ty mají obrovský účinek, jak na tělo tak na psychiku. Jejich působením na klouby a vazy se přenáší účinek na celé tělo. Vzpomeňte si, že my spontáně protahujeme naše tělo  již od narození a protahování nás provází celým životem. Všechny pohyby těla a všechny emocionální pohyby jsou protahování. Pomocí protahovacích cvičení můžeme ovlivnit prakticky vše: dosáhnout pružnosti mládí, zdraví, aktivity a dlouhověkosti, dobré nálady, uvolnění a sebevědomí.

A co třeba sport ? Gymnastika a fitnes posilují pouze svaly, poskytují nám sílu a dynamické protažení. Nemocnému srdci nepomohou a oslabené ledviny neošetří. Ve sportu jsou úrazy téměř normou a duševní napětí samozřejmostí. Cílem sportu jsou vítězství a medaile a cílem fitnesu je formování postavy.

A jak je to v čchi-kungu ? Dlouhověká zkušenost tradiční čínské medicíny se ztělesnila do jednoduchého a zároveň mocného  ozdravného systému čchi-kung. Cílem jakéhokoliv cvičení čchi-kungu je zdraví jak fyzické tak psychické. Zde není místo k soupeření . Nejde o žádný spěch. Vše, co děláme, děláme pro sebe a pro své zdraví s představou  celého života před sebou. Můžeme začít v jakémkoliv věku .Její výsledky  jsou nevyčíslitelné: mladost, dlouhověkost, vnitřní síla a rozvinutá intuice  … Zvláště užitečné  je cvičení čchi-kung pro ty, kteří nemají čas i možnost věnovat se dlouhému klasickému cvičení. Při své jednoduchosti  čchi-kung zvyšuje životní aktivitu, pomáhá při práci a tvořivosti. Je to umění rozvoje energie, trénink mysli a první krok k intuitivní moudrosti a harmonii.

Díky postupnému protahování se zvyšuje množství  kloubního mazu, a tím se snižuje riziko artritidy a artrózy. Zlepšuje se krevní oběh, odstraňují se bloky a krevní sraženiny. Páteř bude pružná a mladá. K dosažení úspěchu potřebujeme pouze tři související věci: vůli, snahu a trpělivost.

Berte program jako  základ  kurzu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurzu (Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku)

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům, a limitovanou edici souboru meditačních obrazů Eleny Tomiliny s lunárním čínským kalendářem do roku 2020 a soubor 12 pohlednic meditačních obrazů Eleny Tomiliny. Oba tyto produkty jsou opatřeny moudrými texty od OSHO, hodící se ke každému obrazu. Produkty na kurzu jsou s kurzovní slevou (viz. naše rubrika “Produkty”).

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná léčitelka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka, spoluautorka knížek Ing. Borise Tichanovského. Na základě 28-leté praxe vedení kurzů vytvořila vlastní originální vysoce účinné metody léčení a omlazení organismu. Pomocí těchto metod je možné se zbavit mnoha chronických onemocnění. Své techniky a mnoho dalších zajímavostí a rad uvede na svých kurzech.

ORGANIZAČNÍ

 • Kurz a vše okolo kurzu zajišťuje a informace podá: 
       Ing. Leoš Lacina, Dolní 356, 284 01 Kutná Hora, mobil: 603 258 558, e-mail : skola.zdravi@seznam.cz
 • Prosíme naše klienty a zájemce o kurz, aby v tomto případě při nejasnostech kontaktovali Ing. Leoše Lacinu, děkujeme.
 • Určitě si přečťete rubriku “Důležité informace”, jsou tam Všeobecné podmínky ke kurzům.
 • Cena kurzu pro zájemce je 1900,- Kč ( 2 denní víkendový kombinovaný kurz,  kurzovné, bez ubytování a stravování)
 • POZOR – ZMĚNA : Kurz bude probíhat v Plzni na dvou místech – 6.10.2018 celý den v TJ Sokol Koterov, Koterovská náves 71/7 Plzeň 2 – Slovany v tělocvičně a v neděli 7.10.2018 bude celý den v TJ Sokol Plzeň V.,Klášterní 964/2, v tělocvičně (v březnu jsme tu cvičili). To, že jsme museli rozdělit víkendový kurz do dvou míst je způsobeno probíhajícími volbami 6.10. do 14.00h v TJ Sokol Plzeň V. Řešení dopravy – viz. níže.
 • Začínáme v sobotu 6.10. od 10.00 – 17.00hod. a pokračujeme v neděli 7.10. od 10.00 – 17.00 hod (dle domluvy s 1.30hod. obědovou pauzou)
 • Nutná rezervace místa přihláškou a zálohou!!!
 • Kurz  je  limitovaný  počtem  25  účastníků,  budeme  brát  zřetel  na  rychlost přihlášek a úhradu kurzovného.
 • Kurzovné uhraďte zálohou 1000,-Kč  složenkou typu C do 22 9. 2018 na adresu : Elena Tomilina, Dolní 356, 284 01 Kutná Hora.
 • Můžete uhradit hotově, dle domluvy s panem Lacinou nejpozději do 28. 9. 2018.
 • Do zprávy pro příjemce napište místo a datum kurzu. Pokud platíte za jinou osobu, uveďte její jméno a příjmení. Tento vzkaz musí být krátký, čitelný.
 • Zálohu uhraďte do týdne po poslání přihlášky. Jen tak budete řádně přihlášeni. Doplatek 900,- Kč bude uhrazen na místě kurzu.
 • NA BANKOVNÍ ÚČET ZÁLOHA POSÍLAT NEJDE. Děkujeme za pochopení.
 • Po odeslání  přihlášky  a  úhrady  jste  již  do  kurzu  zařazeni.  V  případě,  že  od  Vás neobdržíme kurzovné, budou do kurzu zařazeni přednostně další zájemci.
 • Vyplňte formulář přihlášky pod tímto kurzem. Pokud máte nějaký požadavek, napište jej do poznámky přihlašovacího formuláře. Přijde Vám po odeslání na Váš mail kontrolní mail s přihláškou.
 • Přihláška je závazná, pokud se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit. Při zrušení kurzu 14 dní před započetím je storno poplatek 500,- Kč, později záloha propadá celá. Při zdravotních problémech – nutno doložit, je storno poplatek 500 Kč. Přečtěte si rubriku Důležité informace  –  nejen o stornu.
 • Doprava na kurz:  individuálně. Jezdí do Koterova autobus č. 22 a 51 a zde si můžete vyhledat spoj pro Vás: http://jizdnirady.pmdp.cz/vyhledavan_spojeni.aspx . My jsme našli ranní spoj – autobus č.51 ze stanice Slovany 8:40 a 9:40 , pak už přijedete pozdě – 10:40 a vystoupit na Koterovská náves. Z Koterova jede autobus č.51  v 16:55 a 17:49 případně 18:36. Třeba se Vám podaří najít lepší spojení nebo skupinově auty. Parkování je dost a zdarma.
 • Na kurz si vezměte sportovní oblečení a vhodnou obuv do tělocvičny.  Pokud rádi používáte karimatku, vezměte si jí určitě sebou. K novým cvičením budeme potřebovat “Taj-chi -Čchi-Kungovou tyčku”.Tyčka by měla vypadat (viz obrázek) tak, jak mi poslala Elena Tomilina s prosbou, abyste si jí dle délky Vaší ruky vyrobili nebo nechali vyrobit. Musí být ze dřeva nejlépe se zakulacenými konci. Kdo jí máte z minulých kurzů, vezměte si jí sebou, jinak jich universálních budeme mít sebou k zapůjčení dost.
 • Doporučujeme přinést s sebou, pití a svačinu.
 • Ubytování i stravování si každý hradí sám.
 • kurz je veden v českém jazyce

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, zavolejte panu Lacinovi, on Vám ochotně poradí. Děkujeme.

 

Nezapomeňte poslat přihlášku a uhradit kurzovné, do 23. 9. 2018 složenkou a do 28. 9. 2018 hotově. Jen tak budete přihlášeni. Děkujeme. 

Podrobnosti

Zahájení:
6.10.2018 | 10:00
Ukončení:
7.10.2018 | 17:00
Cena:
1900Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , , , ,

Pořadatel

Škola zdraví Eleny Tomiliny
Telefon:
603 258 558
Email:
skola.zdravi@seznam.cz
Webová stránka:
www.skolazdravi.eu

Místo konání

TJ Sokol Koterov
Koterovská náves 71/7
Plzeň 2 - Slovany, Plzeňský 326 00
+ Google Mapa
Webová stránka:
www.sokolkoterov.cz/

Přihláška na kurz nebo na masáž:

* povinné údaje