Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Praha – 67. MINERVAFEST – Festival poznání a kreativního života

8.12.2018 | 10:00 - 9.12.2018 | 12:00


100Kč

Zveme Vás na 4 hodinový Adventní workshop ” Sám sobě doktorem – aby tělo nebolelo” s paní Elenou Tomilinou v rámci 67. Vánočního festivalu zdraví, poznání a kreativního života – MINERVA Fest  konající se od 8. 12. – 9. 12., kde vystoupí s tím nejlepším z ozdravných komplexů a cvičení z Tao jógy, Čchi-kungu a dlouho utajovaných východních cvičení. Máme pro Vás Tip. Můžete navštívit festival , v sobotu a v neděli si vždy od 10.00 – 12.00 hod. zacvičit, protáhnout se, dozvědět se nové věci, nakoupit vánoční dárky v podobě DVD, atraktivních souborů meditačních obrazů Eleny s podpisem autorky a vyzvednout si materiály o Škole zdraví a časový rozpis připravovaných pobytů, kurzů, masáží,akcí a seminářů v roce 2019. Kompletní, velmi zajímavý program Vánočního festivalu, cvičení s Elenou Tomilinou, ukázek Čchi-kungu a nejrůznějších přednášek najdete – zde

Proč vaše tělo potřebuje protažení. Protože má obrovský účinek, jak na tělo tak na psychiku. Působí na klouby a vazy se přenáší účinek na celé tělo. Vzpomeňte si, že my spontáně protahujeme naše tělo  již od narození a protahování nás provází celým životem. Všechny pohyby těla a všechny emocionální pohyby jsou protahování. Pomocí protahovacích cvičení můžeme ovlivnit prakticky vše: dosáhnout pružnosti mládí, zdraví, aktivity a dlouhověkosti, dobré nálady, uvolnění a sebevědomí.

Cílem jakéhokoliv cvičení je zdraví jak fyzické tak psychické. Vše, co děláme, děláme pro sebe a pro své zdraví s představou  celého života před sebou. Můžeme začít v jakémkoliv věku .Její výsledky  jsou nevyčíslitelné: mladost, dlouhověkost, vnitřní síla a rozvinutá intuice  … Zvláště užitečné  je cvičení pro ty, kteří nemají čas i možnost věnovat se dlouhému klasickému cvičení. Při své jednoduchosti cvičení zvyšuje životní aktivitu, pomáhá při práci a tvořivosti. Je to umění rozvoje energie, trénink mysli a první krok k intuitivní moudrosti a harmonii.Díky postupnému protahování se zvyšuje množství  kloubního mazu, a tím se snižuje riziko artritidy a artrózy. Zlepšuje se krevní oběh, odstraňují se bloky a krevní sraženiny. Páteř bude pružná a mladá.

Berte program jako  základ  workshopu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků workshopu (Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků workshopu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku)

Na workshopu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům, a limitovanou edici souboru meditačních obrazů Eleny Tomiliny s lunárním čínským kalendářem do roku 2020 a soubor 12 pohlednic meditačních obrazů Eleny Tomiliny. Oba tyto produkty jsou opatřeny moudrými texty od OSHO, hodící se ke každému obrazu. Produkty na workshopu jsou s vánoční a festivalovou slevou (viz. naše rubrika “Produkty”).

Workshop vede Elena Tomilina, úspěšná léčitelka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka, spoluautorka knížek Ing. Borise Tichanovského. Na základě 28-leté praxe vedení kurzů vytvořila vlastní originální vysoce účinné metody léčení a omlazení organismu. Pomocí těchto metod je možné se zbavit mnoha chronických onemocnění. Své techniky a mnoho dalších zajímavostí a rad uvede na svých kurzech.

ORGANIZAČNÍ

  • Workshop a vše okolo něj zajišťuje a informace podá: 
       Agentura ERDELINE – Mgr. Helena Erdelyiová, mobil: 777 556 871 e-mail : erdelin@volny.cz, https://minervazdravi.com/
  • Prosíme naše klienty a zájemce o kurz, aby v tomto případě při nejasnostech kontaktovali paní Helenu Erdelyiovou, děkujeme.
  • workshop bude probíhat na adrese Michnův palác, Újezd 450/40, Praha 1 – Malá Strana, v tělocvičně
  • Cena workshopu pro zájemce činí 100,- Kč / den a úhrada bude prováděna u pokladny festivalu
  • Začínáme v sobotu 8.12. od 10.00 – 12.00hod. a pokračujeme v neděli 9.12. od 10.00 – 12.00 hod
  • Přihlášku pod informacemi k workshopu prosíme, NEVYPŇUJTE! Přijďte rovnou bez přihlášení na festival.
  • kurz je veden v českém jazyce

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, zavolejte paní Erdelyiové, on Vám ochotně poradí. Děkujeme.

Děkujeme. Přijďte, jste srdečně zváni. 

Podrobnosti

Zahájení:
8.12.2018 | 10:00
Ukončení:
9.12.2018 | 12:00
Cena:
100Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , , , , , , , , ,
Webová stránka:
https://minervazdravi.com/

Pořadatel

Agentura ERDELINE – Mgr. Helena Erdélyiová (Praha)
Telefon:
+420 777 556 871
Email:
erdelin@volny.cz
Webová stránka:
https://minervazdravi.com/

Místo konání

Michnův palác (Tyršův dům)
Újezd 450/40
Praha 1-Malá Strana, Praha 118 00 Česká republika
+ Google Mapa

Přihláška na kurz nebo na masáž:

* povinné údaje