Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Liberec – Zlepšení hybnosti páteře a kloubů

19.4.2019 | 10:00 - 20.4.2019 | 17:00


1900Kč

Proč vaše tělo potřebuje protažení. V taoistické józe /čchi-kungu/ se velmi často používají protahovací cvičení. Ty mají obrovský účinek jak na tělo, tak na psychiku. Jejich působením na klouby a vazy se přenáší účinek na celé tělo. Všechny pohyby těla a všechny emocionální pohyby jsou protahování. Pomocí protahovacích cvičení můžeme ovlivnit prakticky vše: dosáhnout pružnosti mládí, zdraví, aktivity a dlouhověkosti, dobré nálady, uvolnění a sebevědomí.

Dlouhověká zkušenost tradiční čínské medicíny se ztělesnila do jednoduchého a zároveň mocného  ozdravného systému čchi-kung. Cílem jakéhokoliv cvičení čchi-kungu je zdraví jak fyzické tak psychické. Vše, co děláme, děláme pro sebe a pro své zdraví s představou celého života před sebou. Můžeme začít v jakémkoliv věku. Jeho výsledky  jsou nevyčíslitelné: mladost, dlouhověkost, vnitřní síla a rozvinutá intuice  … Je to cesta pro ty, kteří chtějí být zdraví, jak fyzicky tak i duchovně. Zvláště užitečné  je cvičení čchi-kung pro ty, kteří nemají čas i možnost věnovat se dlouhému klasickému cvičení. Při své jednoduchosti  čchi-kung zvyšuje životní aktivitu, pomáhá při práci a tvořivosti. Je to umění rozvoje energie, trénink mysli a první krok k intuitivní moudrosti a harmonii.

Díky postupnému protahování se zvyšuje množství  kloubního mazu, a tím se snižuje riziko artritidy a artrózy. Zlepšuje se krevní oběh, odstraňují se bloky a krevní sraženiny. Páteř bude pružná a mladá. K dosažení úspěchu potřebujeme pouze tři související věci: vůli, snahu a trpělivost.

Mnohým lidem daruje čchi-kung druhý život!

Berte program jako  základ  kurzu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurzu. (Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku).

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům, a limitovanou edici souboru meditačních obrazů Eleny Tomiliny s lunárním čínským kalendářem do roku 2020 a soubor 12 pohlednic meditačních obrazů Eleny Tomiliny. Oba tyto produkty jsou opatřeny moudrými texty od OSHO, hodící se ke každému obrazu. Produkty na kurzu jsou s kurzovní slevou (viz. rubrika “Produkty”).

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Na základě 29leté praxe vedení kurzů vytvořila vlastní originální vysoce účinné metody léčení a omlazení organismu. Pomocí těchto metod je možné se zbavit mnoha chronických onemocnění. Své techniky a mnoho dalších zajímavostí a rad uvede na tomto kurzu. Kurz nenahrazuje odbornou zdravotní péči.

 

ORGANIZAČNÍ

 • Kurz a vše okolo kurzu výhradně zajišťuje a informace podá:

         Pavlína Lejsková, Jindřichovská 34, 466 02 Jablonec nad Nisou, mobil: 739 626 503,

e-mail : lejskova.pavlina@post.cz

 


 • Prosíme naše klienty a zájemce o kurz, aby v tomto případě kontaktovali jen paní Lejskovou, děkujeme.
 • Určitě si přečtěte rubriku “Důležité informace”, jsou tam Všeobecné podmínky ke kurzům a nové zkrácené souhrnné podmínky.
 • Kurz bude probíhat v Základní škole Orlí Liberec, Orlí 140/7, 460 07 Liberec III – Jestřáb, v tělocvičně.
 • Cena kurzu pro zájemce je 1900,- Kč (2denní víkendový kombinovaný kurz,  kurzovné, s možností domluvy ubytování v tělocvičně 150,-Kč/noc, bez stravování)
 • Začínáme v pátek od 10–17 hod. a končíme v sobotu od 9 –16 hod (s cca hodinovou obědovou pauzou)
 • Kurz  je  limitovaný  počtem  25  účastníků,  budeme  brát  zřetel  na  rychlost přihlášek a úhradu kurzovného.
 • Kurzovné uhraďte nejlépe celé  buď hotově dle předchozí tel. domluvy s paní Lejskovou. Před úhradou kurzu vyplňte přihlášku na stránkách www.skolazdravi.eu rubrika „Kurzy“, kurz v Liberci, kde její formulář je úplně dole pod kurzem.  Nezapomeňte zaškrtnout souhlas se Všeobecnými podmínkami a GDPR.
 • Můžete přijet na 1 den, uhradit zálohu 1000,- Kč a případné další den uhradit hotově na místě kurzu, ale téma kurzu je natolik důležité a látka rozvržena do celého víkendu, že nedoporučujeme absolvovat méně dnů.
 • Pokud vyplníte formulář přihlášky pod tímto kurzem a souhlas s GDPR: Přijde Vám  na Váš mail kontrolní mail s přihláškou a ta samá bude automaticky poslána hned na mail paní Lejskové.
 • Pokud chcete kurzovné uhradit bankovním  převodem, můžete celé kurzovné nebo zálohu do týdne poslat na  účet:  203 792 562 / 0600 (Money Bank), nejpozději do 12. 4. 2019.
 • Do zprávy pro příjemce napište Jméno a příjmení a datum kurzu. Pokud platíte za jinou osobu, uveďte její jméno a příjmení. Tento vzkaz musí být krátký, čitelný.
 • Přihláška je závazná, pokud se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit. Při zrušení kurzu bez řádné omluvy 14 dní před zahájením kurzu propadá celé kurzovné, při zdravotních problémech – musí být doloženo lékařskou zprávou, je storno poplatek 500 Kč. Nutno oznámit písemně. Přečtěte si rubriku Důležité informace  –  nejen o stornu.
 •  
 • Doprava na kurz: individuálně. Autobusem Liberec Fügnerova – terminál MHD a odtud je to 500m /8minut/
 • vezměte si sebou na kurz: volnější, sportovní oblečení a vhodnou obuv (cvičení bude probíhat v tělocvičně). Dále blok formátu A5 a něco na psaní. Pokud rádi používáte karimatku, vezměte si ji určitě sebou. K novým cvičením budeme potřebovat “Taj-chi -Čchi-Kungovou tyčku”. Tyčka by měla vypadat (viz obrázek) tak, jak mi poslala Elena Tomilina s prosbou, abyste si ji dle délky Vaší ruky vyrobili nebo nechali vyrobit. Musí být ze dřeva nejlépe se zakulacenými konci. Kdo ji máte z minulých kurzů, vezměte si ji s sebou.
 • Na kurzu je k dispozici varná konvice. Doporučujeme přinést s sebou, pití a svačinu, kávu nebo čaj a hrnek.
 • Ubytování i stravování si každý hradí sám. Ubytování pro mimo-liberecké může být přímo v tělocvičně ZŠ za 150,-Kč.  Vedle tělocvičny jsou šatny a sprchy. Musíte si ale vzít s sebou vlastní spacák, možná i karimatku. Žíněnky pod spacák budou k dispozici. Vše je domluveno – Pokud chcete přespat, je potřeba uvést tuto skutečnost do poznámky v přihlášce nebo se domluvit s paní Lejskovou.

Něco navíc: Osobní ozdravné masáže Eleny Tomiliny: Vysoce oblíbené masáže (za masáž cca 25 – 30 min, cena 400,-Kč) bude paní Elena Tomilina poskytovat dle předchozí objednávky u paní Lejskové dne 21. 4. 2019 od 10.00 -13.00 hod. (pouze 6 objednaných) v prostorách ZŠ Orlí Liberec. Místnost včas upřesníme a dáme vědět. Volat můžete už nyní na 739 626 503 (od 15.00 – 21.00hod).

 

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, zavolejte paní Pavlíně Lejskové, ona Vám ráda poradí. Děkujeme.

Nezapomeňte poslat přihlášku a uhradit kurzovné, do 12. 4. 2019 na účet a do 16. 4. 2019 hotově.

Jen tak budete přihlášeni. Děkujeme.

Podrobnosti

Zahájení:
19.4.2019 | 10:00
Ukončení:
20.4.2019 | 17:00
Cena:
1900Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , ,

Pořadatel

Pavlína Lejsková, (kurz a masáže)
Telefon:
739 626 503
Email:
lejskova.pavlina@post.cz

Místo konání

ZŠ praktická a ZŠ speciální Liberec, Orlí
Orlí 140/7
Liberec III - Jeřáb, Liberecký kraj 460 07 Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
www.zsorli.webnode.cz

Přihláška na kurz nebo na masáž:

* povinné údaje